Priestranný 3-izb. byt s dvoma balkónmi na Seberíniho ul. – VOĽNÝ IHNEĎ

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Seberíniho | 104 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt na Seberíniho ulici v obľúbenej časti Bratislava

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDAJ - Garáž aj s pozemkom na Prešovskej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Prešovská | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž v mestskej časti Ružinov na ulici Prešovská. Výmera garáže je 18 m2. V

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

41,000 € 2278 €/m²

V novostavbe 2-izbový byt na Galvaniho ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 49 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na Galvaniho ulici, ktorý predstavuje ideálnu voľbu pre tých,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 6082 €/m²

Garáž s nabíjaním pre elektromobil a montážnou jamou na Astronomickej

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Astronomická | 17 m²

Ponúkame na predaj garáž s nabíjaním pre elektromobil a montážnou jamou na Astronomickej ulici

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

37,500 € 2206 €/m²

Samostatná garáž na ulici Ružová dolina v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ružová dolina | 13 m²

Ponúkame na predaj garáž na ulici Ružová dolina v Bratislave - Ružinove. Garáž vo výmere 13 m

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

31,000 € 2385 €/m²

2-izbový byt s priestrannou lodžiou v bytovom dome - Vlčie hrdlo, BA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 36 m²

Byt na najvyššom poschodí patrí medzi tie, ktoré si držia svoju hodnotu najdlhšie – najmä vďaka

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

155,000 € 4306 €/m²

Predaj - Garáž na Haburskej ulici pri Štrkovci

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Haburská | 16.74 m²

Ponúkame na predaj garáž pri obytnom dome Haburská s rozlohou 16,74 m2, zastavané plochy a nád

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

44,000 € 2628 €/m²

JARABINKY - 2 izbový byt na Jarabinkovej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 62.05 m²

Ponúkame na predaj moderný 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava – Ružinov (Nivy), na Ja

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 5641 €/m²

Samostatná garáž na ulici Planét s pozemkom v osob. vlastníctve

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Planét | 16.84 m²

Ponúkame na predaj samostatná garáž na ulici Planét - v mestskej časti Ružinov. Pozemok je v os

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

49,000 € 2910 €/m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s balkónom na Nezábudkovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66.5 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Ružinov – Trávniky, na Nezá

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4060 €/m²

KÚPIM 2-izbový byt na NIVÁCH

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trenčianska | 0 m²

Pre konkrétneho klienta s hotovosťou hľadáme 2-izbový byt v lokalite NIVY. V prípade, že uvažu

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Hľadáme retailový pozemok na kúpu – Bratislava / Západoslovenský kraj

Reality Bratislava-Ružinov

Iný stavebný pozemok | 5,000 m²

Pre konkrétneho investora hľadáme pozemok vhodný na retailové / komerčné využitie v lokalite Br

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

KÚPA - Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-3 izb. byt v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bratislava | 60 m²

Pre nášho konkrétneho klienta, hľadáme 2-3 izbový byt v Bratislave. Mal by mať: • aspoň 2 nep

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

-REZERVOVANÉ- Luxusný 2-izbový byt + 2 balkóny, 73 m², garážové státie - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 73 m²

Číslo ponuky : 2646, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 3493 €/m²

Hľadáme do prenájmu obchodný priestor, Bratislava, do 100 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | 100 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme do prenájmu obchodný priestor v Bratislave. Priestor by mal mať

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na podnájom Bratislava-Ružinov

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

--- REZERVOVANÉ ---NA PREDAJ Luxusný 2-izbový byt s garážou, Hrachová

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 72 m²

Číslo ponuky : 2449, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 3819 €/m²

-REZERVOVANÉ- Luxusný 2-izbový byt + 2 balkóny, 73 m², Hrachová ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 57 m²

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 4474 €/m²

---REZERVOVANÉ---Luxusný 1-izbový byt s terasou, 45 m², Ružinov (Hrachová)

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hrachová | 45 m²

Číslo ponuky : 2675, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

189,900 € 4220 €/m²

Hľadáme do prenájmu priestor, alebo 1-izbový byt, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 0 m²

Pre nášho klienta hľadáme do prenájmu priestor s rozlohou približne 50-70 m² v lokalitách Brati

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac

Hľadáme priestor do prenájmu s rozlohou cca 20 ², Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | 20 m²

Pre nášho klienta hľadáme do prenájmu priestor s rozlohou približne 20 m² v lokalitách Bratisla

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Samostatné kontajnerové sklady na prenájom, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | Galvaniho | 15 m²

SAMOSTATNÉ KONTAJNEROVÉ SKLADY – 15 m² Bez provízie RK Lokalita Bratislava – Galvaniho ulica,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

120 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

2- IZBOVÝ DOMČEK V CENE BYTU - SO SÚPISNÝM ČÍSLOM, S TERASOU, PARKOVACÍMI MIESTAMI A KRÁSNOU ZÁHRADOU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Studená | 68 m²

Ponúkame na predaj malý domček s výmerou dvojizbového bytu s exteriérovou terasou, záhradou a p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

175,000 € 2574 €/m²

2i. byt 66m2 + loggia 8m2, Miletičova ul., NIVY, lukratívna lokalita v blízkosti bizniscentier v novej štvrti DOWNTOWN, aj ako TOP INVESTIČNÝ BYT

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 74 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj jedinečný, priestranný 2i. byt v tehlovom bytovom dome

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,000 € 4176 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 74 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,000 € 4176 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23090)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie