RIVERS l Moderný 2-izbový byt v ikonickej Eurovea Tower

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 57 m²

RIVERS REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojizbový byt v legendárnej Eurovea Tower,

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

610,000 € 10702 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Klingerka: Nadštandardný 3-izbový byt s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súkennícka | 88 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt v projekte

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | KLINGERKA_ 4-izbový byt s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Súkennícka | 109 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na prenájom 4-izbový byt v rezidenčnej budov

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

2,700 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Luxusný byt s krásnym panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 109 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný trojizbový byt nachádzajúci sa

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

820,000 € 7523 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pri Strelnici - parkovacie státie v podzemnej garáži

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Pri strelnici | 16 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom parkovacie státie v podzemnej garáži

Publikované: 05.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

150 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj uceleného nebytového - kancelárskeho priestoru na Trnavskej ceste 82 s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 180 m²

Samostatný nebytový - kancelársky priestor sa nachádza na 1. poschodí polyfunkčného objektu "Ob

Publikované: 16.11.2023 Aktualizované: 12.02.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

360,000 € 2000 €/m²

Rodinný dom v BA II, Ružinove, časť Nivy, s pešou dostupnosťou do Eurovei

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Nezadaná | 600 m²

Pripravujeme predaj rodinného domu v tichej lokalite bratislavského Ružinova - časti Nivy ("Sta

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Veľký, 3 izbový byt s parkovaním v projekte "City Park Ružinov" na Plynárenskej ul. v Bratislave II, Ružinov - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 117.79 m²

Luxusný 3 izbový byt, rozloha 117,79 m² s balkónom a lodžiou. Popis / Štandardy Nachádza sa v n

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 23.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

900,000 € 7641 €/m²

Kancelárie s parkovaním v BA II, Ružinove (roh Trnavskej a Tomášikovej ul.), oproti "Klientskému centru"

Reality Bratislava-Ružinov

Popis lokality Ucelený kancelársky priestor sa nachádza na 1. poschodí polyfunkčného objektu "O

Publikované: 10.11.2023 Aktualizované: 09.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prevádzkovo - obchodný nebytový priestor na prenájom v BA II, Ružinove, v komplexe NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Hraničná | 165.89 m²

Prenájom nebytového (komerčného) priestoru, ktorý sa nachádza na ul. Hraničnej 36 v Bratislave

Publikované: 22.06.2023 Aktualizované: 20.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

14.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Dom v BA II, Ružinove, vhodný na bývanie ako aj na podnikanie

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Strojnícka | 440 m²

Predmetom ponuky je stavba s pozemkom, ktorá bola kolaudovaná ako rodinný dom a kancelárie. N

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 28.04.2025
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

930,000 € 2114 €/m²

Garáž v BA II, Ružinove, Nivy, Ondavská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ondavská | 13 m²

Predaj garáže v garážovom dome na Ondavskej ulici v BA II, Ružinove - Nivy. Ide o uzamykateľné

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

22,000 € 1692 €/m²

**BEZ PROVÍZIE**SKVELÁ POLOHA**viacúčelové priestory v RUŽINOVE**

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trenčianska | 15.6 m²

Ponúkame na prenájom administratívne a skladové priestory v mestskej časti Bratislava-Ružinov n

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Areté real- Predaj výborne riešeného 2-izbového bytu s balkónom a pekným výhľadom v dobrej lokalite, ul. Jégého, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50 m²

Ponúkame na predaj príjemný, výborne dispozične riešený 2-izbový byt s balkónom s pekným výhľad

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 5380 €/m²

ARETÉ REAL- PRENÁJOM KRÁSNEHO 2 IZ.BYTU, TRNAVSKÁ CESTA-JÉGÉHO ALEJ, VNÚTORNÉ PARKOVACIE STÁTIE , ZARIADENÝ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 62 m²

ARETÉ REAL- Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný, slnečný, kompletne zariadený 2 izbový byt v

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Areté real - Prenájom dvojpodlažného rodinného domu s profesionálnym nahrávacím štúdiom, ul. Hrachová, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Hrachová | 150 m²

Ponúkame Vám na prenájom dvojpodlažný rodinný dom vhodný na firemné priestory alebo na bývanie

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Ružinov

1,990 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Priestranný 2-izbový byt, loggia, Nivy, 54 m2, vlastný kotol

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trenčianska | 54 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj pekný, svetlý, výborne dispozične riešený 2-izbový byt

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,000 € 4074 €/m²

ZÁHRADNÍCKA: NA PRENÁJOM PRAKTICKY ZARIADENÁ GARSÓNKA

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Záhradnícka | 21 m²

Ponúkame na prenájom praktickú a útulnú garsónku s podlahovou plochou 21 m2 situovanú na 3 p.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

570 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

Ružinov – novostavba „Domino": moderne zariadený, tichý a slnečný 2-izbový byt s lodžiou a parkingom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 60 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom kompletne zariadený priestranný 2-izbový

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Ružinov: 3-izbový byt v novostavbe s 2 loggiami a parkovacím státím - MOŽNOSŤ DOZARIADENIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 79 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom 3-izbový byt situovaný na 2. poschodí v novostavbe na

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Investičná ponuka portfólia komerčných nehnuteľností s využitím na gastro prevádzky

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | 1,500 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj portfólio 6 komerčných nehnuteľností s primárnym

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 29.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

V tehlovom bytovom dome 2 izbový byt na ulici Trebišovská v Bratislave