BOSEN | Kryté parkovacie státie v obľúbenom projekte Nuppu

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mlynské nivy | 0 m²

Bosen Group ponúka na predaj kryté parkovacie státie v projekte Nuppu Magnolia. Bytový projekt

Publikované: 22.05.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

28,000 €

člen NARKS

BOSEN | Kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt s loggiou, 46 m², Ružinov, Haburská

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Haburská | 46 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt s loggiou, nachádzajúci sa v Bratislav

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 5543 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 4 izbový rodinný dom v tichej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Slivková | 159 m²

Bosen Group vám ponúka na prenájom 4 izbový rodinný dom v príjemnom prostredí na Slivkovej ulic

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Ružinov

1,300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Mestské bývanie s priestorom a svetlom – 3 izb. byt, Polárna, Ružinov, 83m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Polárna | 82.94 m²

Realitná kancelária BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s l

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,000 € 3846 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Garáž na predaj, Prístavná, Bratislava-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Prístavná | 15 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj garáž v mestskej časti Bratislava - Ružinov na ulici Prístavná

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

15,000 € 1000 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 2-izbový byt so záhradkou a parkovacím státím v novostavbe, 104,3 m², Ružinov, Na Piesku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Piesku | 50.57 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný zariadený 2-izbový byt so záhradkou a krytý

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4744 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Praktický 2-izbový byt v novostavbe Jarabinky - Ružinov, 62,9m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 51.28 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj praktický 2-izbový byt v obľúbenom projekte Jarabin

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

274,900 € 5361 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Obchodný priestor v New Living Center, 213 m2, Rožňavská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Rožňavská | 213 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom obchodný priestor v centre moderného bývania New Living Cent

Publikované: 16.07.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

14.5 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

člen NARKS

BOSEN |Priestranný 3-izbový byt s garážovým státím, Ružinov – Trnávka, Na križovatkách

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Na križovatkách | 80.08 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s lodžiou vo vyhľadávanej lo

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,900 € 3995 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Zariadený 2-izbový byt, City Park Ružinov, 50 m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 49.85 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom 2-izbový byt na Plynárenskej ulici v projekte City Park Ruži

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Zariadený 2.izb.byt v projekte Ovocné Sady, Ružinov, 50 m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 49 m²

Bosen Group ponúka na predaj slnečný 2 izbový byt s balkónom a pivničnou kobkou v úplne novom p

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 11 €/m²

člen NARKS

BOSEN| Na predaj administratívny objekt nebytových priestorov, Záhradnícka ul., Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka 46 | 1 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj dostupný nebytový priestor vo vyhľadávanom administratívnom ob

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

BOSEN | Priestranný 3-izbový byt s loggiou a pivnicou v Ružinove pri OC Retro, 73m².

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sedmokrásková | 67 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt na Sedmokráskovej ulici v o

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBA SOFORA - SLNEČNÝ 2i BYT S LOGGIOU - OTOČENÝ DO PARKU - PIVNICA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kvačalova | 60 m²

Vo vyhľadávanej časti Bratislavy na hranici Starého mesta a Ružinova - Nivy v jedinečnom projek

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

348,800 € 5813 €/m²

Novinka
Novinka

KOŠICKÁ ul. - NADSTAVBA 3i MEZONET - 105M2 - LOGGIA - TERASA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 105 m²

V tesnej blízkosti OC NIVY CENTRUM, v bezprostrednom susedstve ZWIRNU a DULOVHO námestia Vám po

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

328,800 € 3131 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na prenájom vyhradené vonkajšie parkovacie státie na Kaštieľskej ulici, lokalita BA II.-Ružinov, Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Kaštieľska | 12 m²

Prenájom vonkajšieho parkovacieho státia pre 1 auto vo vnútrobloku bytového domu. K dispozícií

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

80 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom komerčný priestor 210 m2 (Bez provízie RK) Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Trenčianska | 210 m²

Priestory so širokými možnosťami využitia – vhodné ako showroom, obchod, kongresová miestnosť n

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13.7 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok 442 m2 - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Na Piesku | 442 m²

Ponúkame na predaj záhradu v Ružinove s možnosťou pokračovať v prebiehajúcom konaní na stavebné

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

135,000 € 305 €/m²

Investičný pozemok - ideálny na vybudovanie parkovacích miest - regulovaná zóna

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Na Piesku | 442 m²

Ponúkame skvelú investičnú príležitosť pre investorov. Vzhľadom na prebiehajúcu reguláciu parko

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

135,000 € 305 €/m²

Predaj parkovacieho miesta – Jégeho alej, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Jégého | 14 m²

Ponúkame na predaj parkovacie miesto na streche parkovacieho domu v projekte Jégeho alej, Brati

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

28,000 € 2000 €/m²

PREDANÝ Svetlý a elegantný 2-izbový byt s úžasným výhľadom a štýlom – Jégeho Alej

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 62 m²

Predstavte si, že sa ráno zobudíte v tichom byte s výhľadom na downtown Bratislavy, dáte si káv

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

305,000 € 4919 €/m²

PRENAJATÉ Prenájom parkovacieho miesta Jégeho alej

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Jégého | 14 m²

Ponúkame na prenájom parkovacie miesto na streche parkovacieho domu v projekte Jégeho Alej. Vs

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

70 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

VEĽKÝ 1 IZB. BYT S PIVNICOU NA ROHU ULÍC MILETIČOVÁ A TRENČIANSKA ULICA

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Trenčianska | 40 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký 1 izbový byt s pivnicou orientovaný do tichého vnútrobloku na ro

Publikované: 06.07.2021 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Trenčianska | 40 m²

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30411)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8550)
Upresniť hľadanie