Na prenájom Parkovacie miesto, Bratislava-Ružinov, Trnavská cesta 82

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Trnavská cesta | 15 m²

Ponúkam na prenájom vnútorné parkovacie státie, ktoré sa nachádza v mestskej časti Bratislava I

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

110 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

GRAVITAS | Kancelárie na prenájom - od 20m2 | Jarabinková ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Jarabinková | 150 m²

GRAVITAS vám ponúka kancelárske priestory na prenájom. Predmetom prenájmu je administratívna bu

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Na PREDAJ | 4izb. veľkometrážny ateliér | Prístavná ulica

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 146.3 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj veľkometrážny nadštandardný 4 izb. byt/ateliér v najrýchlejšie sa

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

849,900 € 5809 €/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | NA PREDAJ | 3izb. veľkometrážny ateliér | Prístavná ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 103 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj veľkometrážny 3 izb. ateliér v novovznikajúcej atraktívnej rezide

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

512,940 € 4980 €/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Kancelárie na prenájom: od 20m2 | Jarabinková ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Jarabinková | 90 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Kancelárie na Prenájom od 20m2 | Jarabinková ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Jarabinková | 20 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Kancelárie od 20m2 na PRENÁJOM | TOP biznis lokalita

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 80 m²

GRAVITAS ponúka na prenájom moderné kancelárske priestory v reprezentatívnej administratívnej b

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Malé a Stredne Veľké Kancelárie | PRENÁJOM | Galvaniho ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 1,400 m²

Hľadáte reprezentatívne menšie a stredne veľké kancelárie na vstupe do Bratislavy z Trnavy na G

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Prenájom Malé a Stredne Veľké Kancelárie | Metodova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Metodova | 20 m²

Hľadáte profesionálne pracovné prostredie pre seba alebo svoj tím? GRAVITAS vám prináša komplex

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Na PREDAJ | nebytový priestor | Prístavná ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Prístavná | 171 m²

GRAVITAS vám ponúka atraktívny nebytový priestor na predaj o výmere 171,00 m2 v novom a jedineč

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

3,000 €/m2 18 €/m2

Novinka
Novinka

GRAVITAS | PRENÁJOM | Malé a Stredne Veľké Kancelárie | Prievozská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Prievozská | 20 m²

Hľadáte ideálne pracovné zázemie pre seba alebo svoj tím? GRAVITAS vám ponúka širokú škálu kanc

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | PRENÁJOM | Malé Stredne Veľké Kancelárie | Prievozská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Prievozská | 60 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Malé a Stredne Veľké Kancelárie | PRENÁJOM | Prievozská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Prievozská | 80 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Na PREDAJ | obchodný priestor | Prístavná ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Prístavná | 59.9 m²

GRAVITAS vám ponúka atraktívny nebytový priestor na predaj o výmere 59,90 m2 v novom a jedinečn

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

3,000 €/m2 50 €/m2

Novinka
Novinka

Prenajmeme 3 izb byt na Bazovej ulici v GAUDI

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bazová | 76 m²

PRÉMIOVÝ 3-IZBOVÝ BYT S TERASOU A BALKÓNOM V KOMPLEXE GAUDI – BAZOVÁ ULICA Ponúkame na prenájo

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Predáme 3 izb byt na Miletičovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 63.76 m²

-izbový byt v tehlovom dome – Miletičova ulica, Ružinov Ponúkame na predaj 3-izbový byt v tehl

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 3748 €/m²

Predáme 2 izb byt na Jégeho ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 52 m²

2-izbový byt na predaj v Bratislave - Ružinov Štýlový 2-izbový byt s lodžiou v top lokalite Ruž

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 5288 €/m²

GRAVITAS | Prenájom priestranného 2-izb.bytu so samostatnou garážou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 63.35 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2.izbový byt s garážovým státím - so samostatnou garážou, dob

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

890 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Bez provízie RK, Kancelária 52 m², Pestovateľská ulica, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 52 m²

Priestor sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží, 2. poschodí, kancelária číslo 3.15. Kancelária je

Publikované: 22.11.2023 Aktualizované: 09.09.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 17 €/m2/mesiac

Prenájom | Slnečný 1-izbový byt, 42 m² | Svidnícka ulica, Bratislava – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Svidnícka | 42 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a slnečný 1-izbový byt na Svidníckej ulici v obľúbenej časti Ruži

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Bez provízie RK | Kancelária 25m² | Hrachová ulica | Prievoz | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Hrachová | 25 m²

Ponúkame na prenájom samostatný kancelársky priestor o výmere 25,2 m² na Hrachovej ulici v Brat

Publikované: 09.03.2023 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

229 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Bez Provízie RK. Kancelárie na úrovni v AIR OFFICES – od 12 m².