3 izbový byt | Miletičova | 92 m²
LUNA REALITY Hľadáte moderné bývanie v centre diania na Nivách, v priestrannom byte s bezprobl
449,900 € 4890 €/m²
Mezonet | Miletičova | 92 m²
449,900 € 4890 €/m²
Záhradná chatka | Mokráň Záhon | 16 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj pozemok so záhradnou chatkou v Ružinove-
149,990 € 9374 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 697 m²
BOND Reality ponúka na prenájom exkluzívne VIP administratívne priestory situované na 10. nadze
10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Súkennícka | 43 m²
Moderné bývanie v srdci bratislavského downtownu – Projekt Downtown Yards Hľadáte spojenie mes
310,000 € 7209 €/m²
4 izbový byt | 99.5 m²
Základné informácie Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v ikonickej rezidenčnej veži K
605,000 € 6080 €/m²
Objekt pre obchod | 35.49 m²
Základné informácie Ponúkame na prenájom zaujímavý komerčný priestor č. K00.02 v projekte Down
1,500 €/mesiac 42 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Banšelova | 72 m²
Základné informácie Ponúkame na predaj novostavbu 3 izbového bytu na Banšelovej ulici. Byt má
225,000 € 3125 €/m²
Objekt pre obchod | 126.07 m²
Základné informácie Ponúkame na prenájom atraktívny komerčný priestor (E00.01) o výmere 126,07
3,780 €/mesiac 30 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Ivanská cesta | 73 m²
Ponúkame Vám na prenájom úplne nový, priestranný obchodný priestor v jednom z najúspešnejších r
1,190 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Ivanská cesta | 67 m²
Základné informácie Ponúkame Vám na prenájom 67 m² obchodný priestor v bloku B, v jednom z naj
950 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Záhradnícka | 124.84 m²
125 m² čistého komfortu s panoramatickým výhľadom v srdci Ružinova Hľadáte byt, v ktorom sa neb
449,000 € 3597 €/m²
1 izbový byt | Kupeckého | 37 m²
Ponúkame na prenájom 1-izbový byt , kompletne zariadený zrekonštruovaný dizajnérom navrhnutý in
570 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Garáž | Chlumeckého | 18 m²
Ponúkam na predaj samostatnú garáž na ul. Chlumeckého, Ružinov v uzavretom garážovom komplexe s
42,000 € 2333 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Mliekarenská | 19 m²
Bosen Group Vám ponúka na prenájom nezariadené kancelárske priestory v atraktívnej mestskej čas
7.1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Zmiešaná zóna | 37,729 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj investične atraktívny pozemok v areáli bývalých Telekomunikác
Cena dohodou
Garáž | Priekopy | 18 m²
BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj garáž v lokalite Bratislava – Ružinov pri htely Nivy, neďaleko
46,990 € 2611 €/m²
Garáž | Ivanská cesta 32 | 15 m²
Bosen Group ponúka na predaj vonkajšie parkovacie státie v novom projekte Ovocné Sady. Nachádza
18,000 € 1000 €/m²
2 izbový byt | Ivanská cesta | 44.9 m²
Bosen Group Vám ponúka na prenájom štýlový a plne zariadený 2-izbový byt v žiadanej lokalite Ov
650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Jarabinková | 71.06 m²
REZERVOVANÉ: Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný, kompletne zariadený 2-izb
299,800 € 4219 €/m²
Obchodné priestory | Rožňavská | 135 m²
Bosen Group Vám ponúka na prenájom obchodný priestor v centre moderného bývania New Living Cent
14.5 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac
Garáž | Mlynské nivy | 0 m²
Bosen Group ponúka na predaj kryté parkovacie státie v projekte Nuppu Magnolia. Bytový projekt
28,000 €
2 izbový byt | Haburská | 46 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt s loggiou, nachádzajúci sa v Bratislav
255,000 € 5543 €/m²
Rodinný dom | Slivková | 159 m²
Bosen Group vám ponúka na prenájom 4 izbový rodinný dom v príjemnom prostredí na Slivkovej ulic
1,300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.