Plocha pre autobazár, výstavná plocha a pod. - 970 m² (až do 1.500 m²) s kancelárskymi priestormi 120 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Rožňavská | 1,500 m²

Ponúkame na prenájom plochu pri hlavnej ceste s priľahlými kanceláriami. Nachádza sa na Rožňavs

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Ružinov

3 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

člen NARKS

Kancelárske priestory s terasou na Plynárenskej ul. v Business Centre 5

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 981 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v modernej kancelárskej budove BBC 5 na Plynárenskej

Publikované: 19.10.2020 Aktualizované: 12.10.2022
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

3-izbový byt (79,46 m² ) v novostavbe otočený do pokojného vnútrobloku, veža Diamant - Perla Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kaštieľska | 74.21 m²

Ponúkame na predaj pekný 3- izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava-Ružinov, na Kaštieľskej

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

349,900 € 4715 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový zariadený byt s balkónom v Ružinove, Súhvezdná ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súhvezdná | 62 m²

Ponúkame na prenájom klimatizovaný a zariadený 3- izb. byt, ul. Súhvezdná, v tichej časti Ružin

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pozemok na prenájom pri hlavnej ceste-Trnavská cesta, 1500 - 2400 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Trnavská cesta | 2,400 m²

Ponúkame na prenájom pozemok na frekventovanej ceste v lokalite s obchodnými a skladovými prevá

Publikované: 22.09.2015 Aktualizované: 27.02.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Ružinov

3 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

člen NARKS

Ohradený pozemok - voľná plocha na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

Spevnené plochy | Lúčna | 2,520 m²

Ponúkame na prenájom ohradený pozemok vhodný na účely skladovania, prip. ako odstavnú plochu. P

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

3,200 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

člen NARKS

Nebytový priestor (showroom, kancelária) v novostavbe NUPPU 165 m2, od 1.6.2026.

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Hraničná | 165.8 m²

-novostavba polyfunčného komplexu Hraničná ulica -holopriestor (všetko okrem podláh je priprave

Publikované: 26.05.2023 Aktualizované: 25.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,490 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

GCK s.r.o. ponúka na prenájom 3-izbový byt s balkónom, klimatizáciou, Bratislava, Štrkovec, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 71 m²

GCK s.r.o. ponúka na prenájom 3-izbový byt s balkónom, v Ružinove – Štrkovci na Haburskej ulici

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj kaviareň s terasou v Ružinove, 130m2

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Tomášikova | 130 m²

GCK s.r.o. ponúka zabehnutú kaviareň na odstúpenie s dlhoročnou tradíciou v obľúbenej a vyhľadá

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

39,000 € 300 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt / Martinčekova ul. / Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 68 m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy Predstavte si bývanie, kde máte vše

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

274,900 € 4043 €/m²

Novinka
Novinka

Prenajom do konca Augusta 3-izb. byt. 2x balkón, pivnica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šándorova | 78 m²

KRÁTKODOBÝ PRENÁJOM V RUŽINOVE DO KONCA AUGUSTA | IDEÁLNE AJ PRE TÝCH, ČO PRICHÁDZAJÚ DO BA NA

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

3 izbový byt na prenájom, Mierová ulica, Ružinov, oproti Perle Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 65.36 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka na prenájom 3-izbový byt na Mierovej ulici v Ružinove

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

1-izbový byt na prenájom Astrova, Ružinov, Bratislava - voľný dohodou

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Astrova | 27.7 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka na prenájom 1-izbový nadštandardný byt na Astrovej ul

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

575 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

4-izbový byt na predaj, Mlynské nivy, NUPPU, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 86.79 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový klimatizovaný byt na ul

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

524,990 € 6049 €/m²

PREDAJ 2-izbový apartmán s 2 balkónmi, novostavba, Tomášikova, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 62 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka na predaj priestranný slnečný dvojizbový apartmán vo

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,000 € 3952 €/m²

3-izbový byt, klíma, balkón, prenájom, Planét, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Planét | 65.27 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka na prenájom krásny klimatizovaný 3-izbový byt s balkó

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

890 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Kancelárie s klimatizáciou, prenájom, Zelinárska, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Zelinárska | 17.5 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka na prenájom kancelárie/administratívny priestor v luk

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

450 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

PREDAJ 5-izb. dom s kanceláriou, záhradou a garážou

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Rákosová | 228 m²

Miesto, kde majú deti svoj svet, rodičia vytúžený pokoj a práca vlastnú, plnohodnotnú kancelári

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

PREDAJ 2-izb. byt Trnávka, 55m2, novostavba, tehla, parking

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vrútocká 44 | 55 m²

Hľadáte novostavbu, ktorá spája moderný dizajn, inteligentné technológie a absolútny pokoj? Ten

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,000 € 5345 €/m²

Novinka
Novinka

GESTTO | TOP LOKALITA | MUROVANÁ GARÁŽ | 21 m2 | KOCEĽOVA ULICA | BRATISLAVA II

V zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám ponúkame na prenájom murovanú garáž s manuálnym otváraní

Publikované: 20.09.2023 Aktualizované: 07.10.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

140 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ jedinečný 4-izbový byt s veľkolepou 189m² terasou v novostavbe, Bratislava – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Trnavská cesta | 301 m²

REZERVOVANÉ WIN - WIN ponúka na predaj jedinečný 4 izbový byt s terasou na najvyššom podlaží n

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom 3 izbový byt, Mierová ulica Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 70 m²

WIN – WIN ponúka exkluzívne na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt v obľúbenej lokalite B

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

POSLEDNÉ POSCHODIE bez susedov - 3 izb. 82,54 m2 s loggiou - Líščie nivy, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Líščie nivy | 82.54 m²

REWIN reality Vám ponúkame VÝHRADNE na predaj tento UNIKÁTNY 3 izbový BYT o výbornej veľkosti,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,980 € 3756 €/m²

Novinka
Novinka

3 IZBOVÝ BYT SO ŠATNÍKOM PÔVODNÝ STAV BALKÓN + LOGGIA BRATISLAVA RUŽINOV ŠALVIOVÁ ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová | 69 m²

Na predaj 3 izbový byt s loggiou a balkónom, výborná lokalita Bratislava – Ružinov časť Trávnik

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

244,900 € 3549 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie