Bez provízie RK | Kancelária | 13m2 | výborná lokalita, dobrá dostupnosť | Hrachová ulica - Bratislava.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Hrachová | 13 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor o veľkosti 13 m2 na Hrachovej ulici v Prievoze. Ku ka

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

112 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NUERA︱EUROVEA RIVERSIDE - 4-izbový byt s výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Pribinova | 138.6 m²

Realitná kancelária Nuera, exkluzívny partner developera J&T Real Estate, ponúka na predaj krás

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

NUERA︱DOWNTOWN YARDS - 2i byt do vnútrobloku, 52m² + 9m² lodžia, 8np.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 51.73 m²

NUERA Real Estate, exkluzívny partner developera JTRE, Vám ponúka na predaj moderné bývanie v s

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 6766 €/m²

NUERA︱GANZ HOUSE - Exkluzívny 3-izbový byt v srdci Eurovea City

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Pribinova | 80 m²

EXKLUZÍVNY 3-IZBOVÝ BYT V PRÉMIOVEJ REZIDENCII GANZ HOUSE – SRDCE EUROVEA CITY Realitná kance

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

NUERA︱EUROVEA TOWER - 3i byt s výhľadom na Karpaty, 35.np LUX

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Pribinova | 93.1 m²

Realitná kancelária Nuera, exkluzívny partner developera J&T Real Estate, ponúka na predaj eleg

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

NUERA︱EUROVEA RIVERSIDE - 5-izbový mezonet s výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Pribinova | 294.6 m²

Realitná kancelária Nuera, exkluzívny partner developera J&T Real Estate, ponúka na predaj unik

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

NA PREDAJ I MILLHAUS I Priestranný 4 izbový byt v štandarde

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské nivy | 139.67 m²

Living by IMMOCAP ponúka NA PREDAJ priestranný, veľkometrážny, 4 izbový byt v štandarde v proje

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

826,400 € 5917 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

NA PREDAJ I MILLHAUS I 4 izbový byt v štandarde

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské nivy | 107.5 m²

Living by IMMOCAP ponúka NA PREDAJ priestranný 4 izbový byt v štandarde v projekte MILLHAUS. S

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

650,700 € 6053 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

PRENÁJOM - PEKNÝ, ZREKONŠTRUOVANÝ 2- IZBOVÝ BYT V RUŽINOVE UPROSTRED ZELENE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputniková | 43 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom pekný 2- izbový byt vo vyhľadávanej lokalite bratisla

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

TOP PONUKA, VÝBORNA CENA, VEĽKÝ PRIESTOR, DOBRÁ INVESTICIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom kancelárske priestory Trnavská cesta, 168 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 168 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie - uzavretý celok o výmere 168 m2 na vyvýšenom prízemí budovy na

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Hala 324 m2 na prenájom - sklad, výroba, servis.

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | 324 m²

Na prenájom je hala s plochou 324 m2, ktorá sa nachádza v stráženom areáli. Vstup do haly je ce

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárií s TERASOU a výborným parkovaním, 264 m2, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Nové záhrady | 264 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory nachádzajúce sa na prízemí modernej

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.2 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom kancelárskych priestorov Mlynské Nivy 150 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Mlynské nivy | 150 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory o výmere 150 m2 v lokalite Mlynské Nivy, budova je v

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárií v Ružinove, Svätoplukova ul., 241m2- 465m2-705m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Svätoplukova | 705 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v moderne vybaveneja dobre situovanej budove v širš

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.95 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom obchodno-kancelárskeho priestrou v Ružinove, 65 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 65 m²

Ponúkame na prenájom obchodno-kancelárske priestory v administratívnej budove v Ružinove, voľné

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárskych priestorov Ružinov, 91 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Haburská | 91 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v Ružinove, Haburská ulica - samostatný celok na pr

Publikované: 20.02.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.5 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárií v blízkosti trhoviska na Miletičovej ul. 132 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 132 m²

Prenájom kancelárskych priestorov v novšej administratívnej budove v Ružinove v blízkosti trhov

Publikované: 24.06.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárii v širšom centre, 50m2, pri trhovisku Miletičova.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Nitrianska | 50 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v menšej administratívnej budove v širšom centre Bra

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj 4-izb. bytu s garážovým státím - Ružinov, ul. Na Križovatkách

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Na križovatkách | 96 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt s rozlohou 96 m² vrátane loggie, ktorý sa nachádza

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

379,900 € 3957 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom kancelárií v Ružinove, Svätoplukova ul., 137m2.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Svätoplukova | 137 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v budove po kompletnej rekonštrukcii v širšom centre

Publikované: 15.01.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.95 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárií v novšej budove Gagarinova ul., 176m2 + terasa

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Gagarinova | 176 m²

Prenájom kancelárskych priestorov v novšej 4-podlažnej administratívnej budove, na každom podl

Publikované: 25.04.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.2 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárií v novej budove Gagarinova ul,160 - 431 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Gagarinova | 431 m²

Prenájom kancelárskych priestorov v novej administratívnej budove na Gagarinovej ulici Budova j

Publikované: 16.03.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.2 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárií v Ružinove, Svätoplukova ul., 184 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Svätoplukova | 184 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov