Rodinný dom | Nitrianske Hrnčiarovce | 175 m²
Koval reality Vám ponúkajú na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v Nitrianskych Hrnčiarovciach
225,000 € 1286 €/m²
Rodinný dom | - | 184 m²
*** WFM Reality *** Vám ponúka na predaj rodinný dom s veľkou záhradou v Dvorníkoch. Dom preš
139,900 € 760 €/m²
Rodinný dom | - | 220 m²
SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj 6 izbový rodinný dom na očarujúcom pozemku
395,000 € 1795 €/m²
Rodinný dom | - | 82 m²
Ponúkame na predaj štýlovú novostavbu rodinného domu s terasou 4x izba + kuchyňa, v radovej zás
159,000 € 1939 €/m²
Rodinný dom | - | 180 m²
SaleA- Váš partnér v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 180 m2 a celková výmera pozemku 11
84,990 € 472 €/m²
Rodinný dom | Brezová | 200 m²
Hľadáte bývanie v Žiline, avšak nechcete kompromisy typu „byt bez súkromia“? Tento tehlový rado
259,990 € 1300 €/m²
Rodinný dom | - | 120 m²
SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 120 m2 a celková výmera pozemku je
83,990 € 700 €/m²
Rodinný dom | Blahútová | 130 m²
- skolaudovaný 2009 - Rodinný dom je tehlový, jednopodlažný, nepodpivničený, pozostáva zo vstu
480,000 € 3692 €/m²
Rodinný dom | radpokatelek | 452 m²
SaleA – Váš partner v realitách Vám prináša do ponuky priestranný rodinný dom s obrovským poten
275,000 € 608 €/m²
Rodinný dom | hlavná | 115 m²
Predáme rodinný dom v kľudnej časti obce Svederník. Ide jednopodlažný, nepodpivničený, samos
315,000 € 2739 €/m²
Rodinný dom | - | 150 m²
SaleA - Váš partner v realitách Vám s radosťou predstavuje priestranný a čiastočne zrekonštruov
159,900 € 1066 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 58 m²
SaleA- váš partner v realitách Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný nízkoenergetický dom o vým
150,000 € 2586 €/m²
Rodinný dom | Kolónia | 110 m²
SaleA - Váš Partner v realitách vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 3 izbového rodinného
330,000 € 3000 €/m²
Rodinný dom | Bôrik | 315 m²
Exkluzívny rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami | Bôrik, Žilina Ponúkame vám jedinečnú príl
721,000 € 2289 €/m²
Rodinný dom | Krajná | 180 m²
RK Expisreal Vám ponúka na prenájom veľký, 4izbový ešte neobývaný bungalov Stupave. Zastavan
2,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Ľudovíta Fullu | 150 m²
🏡EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj zariadený a kompletne vybavený tehlový radový rodinný dom v obľú
420,000 € 2800 €/m²
Rodinný dom | - | 87 m²
SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 3-izbový veľkopodlažný tehlový byt s výhodami
165,000 € 1897 €/m²
Rodinný dom | - | 119 m²
Ponúkame na predaj, atypický energeticky úsporný, priestranný 5-izbový rodinný dom, vo výbornej
315,000 € 2647 €/m²
Rodinný dom | - | 96 m²
Ponúkame na predaj štýlovú novostavbu rodinného domu s terasou a pozemkou (200m2), 4x izba + ku
177,000 € 1844 €/m²
Rodinný dom | Cintorínska | 192 m²
BUTTERFLY-REALITY ponúka na predaj nádherný rodinný dom v Malinove na Cintorínskej ulici. Ro
670,000 € 3490 €/m²
Rodinný dom | Tehelná | 130 m²
Predáme priestranný dvojpodlažný rodinný dom, nachádzajúci sa v lokalite Diviaky, Turčianske Te
154,000 € 1185 €/m²
Rodinný dom | Dolná Lehota | 1,095 m²
Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj pekný rodinný dom, vhodný na celoročné bý
249,000 € 227 €/m²
Rodinný dom | 140 m²
V zastúpení majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Šuľany - Hor
Cena dohodou
Rodinný dom | Rumince | 13,400 m²
RealityKolesár predáva neskorobarokovú zemiansku kúriu z konca 18 storočia v obci Rumince, okre
160,000 € 12 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.