Rodinný dom | Gbelce | 185 m²
VASSE REALITY – Dom, v ktorom si vytvoríte vlastný príbeh V tichej časti obce Gbelce, kde dni
51,000 € 276 €/m²
Rodinný dom | - | 209 m²
Ponúkame na predaj výnimočný, charakterom jedinečný rodinný dom v obci Háj pri Turčianskych Tep
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | - | 100 m²
Predstavujeme vám rodinný dom v širšom centre Martina Ponúkame na predaj 3-izbový tehlový rodi
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | - | 120 m²
Ponúkam na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu v Necpaloch. Leží na slnečnom pozemku o v
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | - | 269 m²
Ponúkame na predaj starší rodinný dom nachádzajúci sa v obci Mošovce, situovaný na veľkorysom p
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Vlčany | 78 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame 3-izbové domy-holodomy ( 3 ks ): - obytná plocha 78m2 + 12m2 ter
157,000 € 2013 €/m²
Rodinný dom | . | 45 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom v záhradkárskej oblasti na Veľkom Ostrove
54,990 € 1222 €/m²
Rodinný dom | - | 129 m²
Nový 4-izbový dom s garážou v pokojnej lokalite pri Nitre v tichej a prestížnej lokalite Salaše
269,700 € 2091 €/m²
Rodinný dom | x | 80 m²
Ponúkame na predaj, tehlový, prízemný rodinný dom v Tulčíku, približne 13km od okresného mesta
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Ružová | 160 m²
ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj moderný 5-izbový dvojpodlažný rodinný dom v tic
Cena dohodou
Rodinný dom | x | 144 m²
Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Exkluzívne ponúka na predaj priestranný zariadený
345,000 € 2396 €/m²
Rodinný dom | Javorová | 180 m²
ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom kompletne moderne zrekonštruovaný 6-izbový do
1,800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Jána Krála | 225 m²
VÝNIMOČNÁ PONUKA Máme pre Vás veľmi zaujímavú ponuku. Vstúpte do sveta neobmedzených možností
540,000 € 2400 €/m²
Rodinný dom | - | 140 m²
Dom sa nachádza v okrajovej časti Brezna. Je to posledná stavba v intraviláne mesta, na výjazde
269,000 € 1921 €/m²
Vidiecky dom | Dedinka | 49 m²
Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom (vidiecku usadlosť) s veľkým 1 ha pozemkom, na trvalé
54,000 € 1102 €/m²
Rodinný dom | 1,069 m²
Táto čiastočne podpivničená samostatne stojacia stavba je postavená so zmiešanej konštrukcie (
78,500 € 73 €/m²
Rodinný dom | Javorová | 120 m²
ASGARD home reality ponúka na predaj kompletne rekonštruovaný rodinný dom v tichej a vyhľadávan
366,000 € 3050 €/m²
Rodinný dom | Agátová | 115 m²
ASGARD home reality ponúka na predaj novostavbu šikovne riešeného 4-izbového rodinného domu po
Cena dohodou
Rodinný dom | . | 95 m²
Heaven reality ponúka na predaj rodinný dom v Komárne – časť Kava. Nehnuteľnosť sa nachádza cca
185,000 € 1947 €/m²
Rodinný dom | Kameničná | 62 m²
Heaven reality ponúka na predaj 3 moderné 3‑izbové radové domy každý s vlastným dvorom – novost
132,000 € 2129 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²
AARK realitná kancelária s.r.o. l Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s
389,500 € 2291 €/m²
Rodinný dom | Vlčia dolina | 93 m²
AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 25 11 35, artimovicova@aark.
320,000 € 3441 €/m²
Rodinný dom | 170 m²
430,500 € 2532 €/m²
Rodinný dom | - | 1,259 m²
AV REALITY Vám v obci Jánovce ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom s garážou a veľkou záhradou
155,000 € 123 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.