Klimatizovaný 4i rodinný dom s bazénom, 2x parkovanie na pozemku, novostavba 2023

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Slivková 2 | 100 m²

Ponúkame na prenájom slnečný 4-izbový rodinný dom je kompletne zariadený, kolaudácia r. 2023 C

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Dunajská Lužná

250 €/deň 3 €/deň/m²

Kúria spozemkom na Predaj , Partizánska Ľupča okr. LM

Reality Partizánska Ľupča

Vidiecky dom | - | 350 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečnú historickú kúriu s rozsiahly

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Partizánska Ľupča

349,900 € 1000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

UNIKÁTNA VILA S PRESTÍŽNOU ADRESOU V MOLDAVE

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | - | 657 m²

EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Ivetou Taškovičovou Vám „E x k l u z í v n e“ prináša na pr

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

395,000 € 683 €/m²

Rodinný penzión s obchodným priestorom Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | Poľovnícka | 120 m²

Rozhodli ste sa podnikať a hľadáte vhodnú príležitosť? Ponúkame Vám ju v podobe zabehnutého ro

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľký Meder

200,000 € 1667 €/m²

DOMINANT REAL - Priestranný rodinný dom s prístavbou a samostatným bytom – Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Balkánska | 280 m²

DOMINANT REAL - Priestranný rodinný dom s prístavbou a samostatným bytom – Rusovce Ponúkame na

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

Cena na vyžiadanie

VLČIA DOLINA - AARK: Jedinečný rodinný dom vo Vlčej doline, Suchá nad Parnou - 6 km od Trnavy

Reality Trnava

Rodinný dom | 93 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 25 11 35, artimovicova@aark.

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Trnava

320,000 € 3441 €/m²

REZERVOVANÝ - AARK: 5 izbový rodinný dom s atmosférou domova, Jánošíkova, Piešťany

Reality Piešťany

Rodinný dom | Jánošíkova | 135.43 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. Peter Benedik 0918 456 305, benedik@aark.sk V zastúpení klien

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Piešťany

319,000 € 2355 €/m²

Na predaj: Unikátny goticko-renesančný dom v centre Levoče! FOR SALE: scroll down for english text

Reality Levoča

Rodinný dom | Námestie Majstra Pavla | 3,012 m²

Exkluzívne v ponuke Kataríny Gilbertson / Centrum Real Predstavujeme vám jedinečnú investičnú

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Levoča

Info v RK

AARK: Tiny House – mobilná drevostavba, vhodná na každý pozemok

Reality Bratislava

Mobilný dom | Nezadaná | 29 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. Peter Benedik 0918 456 305, benedik@aark.sk Hľadáte bývanie,

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Bratislava

42,000 € 1448 €/m²

Rodinný dom Čečínska Potôň, pozemok 413 m2 - NOVOSTAVBA

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | x | 63 m²

Ponúkame na predaj krásnu novostavbu 3 izbového rodinného domu v pokojnej, klientmi veľmi obľúb

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Horná Potôň

185,999 € 2952 €/m²

Novostavba rodinného domu za cenu bytu!

Reality Púchov

Rodinný dom | Streženická Cesta | 117 m²

Vymeňte Váš byt za DOM! Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj NOVOSTAVBU 4 izbo

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Púchov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ rodinný dom, ul. Nová - Veľký Kolačín (N. Dubnica), 178 m2, (pozemok 834 m2)

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | Nová | 178 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s južne orientovaným pozemkom o rozlohe 834 m2 na obľúbenej

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

164,900 € 926 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4-izbový dom - skolaudované, Kráľová pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Récka | 121 m²

4-izbový tehlový dom s tepelným čerpadlom - skolaudované, Kráľová pri Senci ZÁKLADNÉ INFORMÁCI

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

254,900 € 1893 €/m²

Moderný bungalov v pokojnej lokalite s veľkým pozemkom

Reality Šamorín

Rodinný dom | Šamorín | 80 m²

Ponúkame na predaj moderný, samostatne stojaci 3-izbový bungalov v obci Bellova Ves, ktorý sa n

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šamorín

279,990 € 3500 €/m²

Ponúkame exkluzívne bývanie v Limbachu: Rodinný dom s výhľadom - v blízkosti lesa a vinohradov

Reality Limbach

Rodinný dom | Silvánska | 198 m²

Predstavujeme jedinečnú príležitosť na nadčasové bývanie v novej rezidenčnej lokalite Machergut

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Limbach

455,000 € 2538 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ RODINNÝ DOM SEDLIACKA DUBOVÁ

Reality Sedliacka Dubová

Rodinný dom | Sedliacka Dubová | 180 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Sedliacka Dubová s pozemkom o výmere 922 m2. Starš

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Sedliacka Dubová

144,000 € 800 €/m²

Rodinný dom s pozemkom na PREDAJ, Želmanovce - okr. Svidník

Reality Želmanovce

Rodinný dom | - | 98 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj jednopodlažný rodinný dom v obci Želma

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Želmanovce

59,900 € 611 €/m²

Exkluzívne novostavba rodinný dom - bungalov, Spišské Podhradie

Reality Spišské Podhradie

Rodinný dom | Kúpeľná | 124 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu typu bungalov v meste Spišské Podhradie

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Spišské Podhradie

261,200 € 2109 €/m²

Predaj 4 izb. rodinného domu, garáže a vedľ. stavby na 23,09 á pozemku, ZĽAVA 40000

Reality Malé Dvorníky

Rodinný dom | - | 198 m²

Pôvodna kúpna cena = 199.000,-€ Zľava 40.000,-€ !!! NOVÁ kúpna cena = 159.000 € + dohoda možná!

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malé Dvorníky

159,000 € 803 €/m²

Na predaj rodinný dom - bungalov, Košeca

Reality Košeca

Rodinný dom | - | 220 m²

🏡 Rodinný dom na predaj – Košeca NOVUS Reality ponúka na predaj priestranný rodinný dom v obci

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košeca

390,000 € 1773 €/m²

PREDAJ: Rodinný dom Nová Lesná - Vysoké Tatry; cena v RK

Reality Nová Lesná

Rodinný dom | Školská | 198 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj rodinný dom V Novej Lesnej v blízkosti Vysokých T

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nová Lesná

Cena na vyžiadanie

Predaj Rodinný dom, Habura-okr.Medzilaborce

Reality Habura

Rodinný dom | - | 120 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj rodinný dom s prístavbou v obci Habura. Hľadáte

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Habura

52,900 € 441 €/m²

Rodinný dom v centre Banskej Bystrice na predaj

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 270 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Banská Bystrica. Plocha: úžitková 270m2, pozemku 324m2.Stav

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

460,000 € 1704 €/m²

Na PREDAJ 4 izbová moderná NOVOSTAVBA 10km od NZ

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Dvory nad Žitavou | 92 m²

Ďalší skvelý projekt iba v našej ponuke so stavebným povolením !!! Ponúkame Vám na predaj mod

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

215,000 € 2337 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30414)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8542)
Rodinné domy na predaj (23092)
Upresniť hľadanie