Rodinný dom | Jánošíkova | 135.43 m²
AARK realitná kancelária s.r.o. Peter Benedik 0918 456 305, benedik@aark.sk V zastúpení klien
319,000 € 2355 €/m²
Rodinný dom | 93 m²
AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 25 11 35, artimovicova@aark.
320,000 € 3441 €/m²
Rodinný dom | - | 180 m²
EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Ivetou Taškovičovou Vám „E x k l u z í v n e“ ponúka na pre
262,000 € 1517 €/m²
Rodinný dom | - | 0 m²
Potrebujete svoju nehnuteľnosť rýchlo predať alebo sa stala predmetom exekúcie, či výkonu zálož
Cena dohodou
Rodinný dom | - | 88 m²
Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj 4 izbovú celoročne obýva
199,900 € 2272 €/m²
Rodinný dom | - | 110 m²
Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj krásny 4 izbový rod
265,000 € 2409 €/m²
Rodinný dom | - | 200 m²
TOP – CITY EXKLUZÍVNE v obci Slovenská Ves ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom o ploche 200
135,000 € 675 €/m²
Rodinný dom | - | 133 m²
Pozor, táto inzercia môže spôsobiť nečakanú túžbu presťahovať sa do malebnej obce Bartošovce. M
299,000 € 2248 €/m²
Rodinný dom | Sedliacka Dubová | 180 m²
Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Sedliacka Dubová s pozemkom o výmere 922 m2. Starš
144,000 € 800 €/m²
Rodinný dom | Salka | 160 m²
ZNÍŽENÁ CENA! Ponúkame na predaj priestranný tehlový rodinný dom s garážou. Nachádza sa v obci
70,000 € 438 €/m²
Rodinný dom | - | 250 m²
Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom v pôvodnom stave v obci Kamenín. Rodinný dom j
79,900 € 320 €/m²
Rodinný dom | Cintorínska | 250 m²
Realitná kancelária Heriban reality zastúpená licencovanými maklérmi Ing. Klaudiou Heribanovou,
108,000 € 432 €/m²
Rodinný dom | Družstevná 3975/2 | 210 m²
Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj 2-generačný rodinný dom v tichej a obľúbenej obci
199,900 € 952 €/m²
Rodinný dom | - | 107 m²
Dom, kde ráno počujete ticho. A pritom ste stále v Košiciach. Predstavte si, že ráno otvoríte
214,900 € 2008 €/m²
Rodinný dom | - | 98 m²
Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj jednopodlažný rodinný dom v obci Želma
59,900 € 611 €/m²
Rodinný dom | Streženická Cesta | 117 m²
Vymeňte Váš byt za DOM! Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj NOVOSTAVBU 4 izbo
Cena dohodou
Rodinný dom | Rastislavova | 180 m²
*****WFM Reality***** ZNÍŽENÁ CENA NA PREDAJ: Rodinný dom v pôvodnom stave – Ladoveň, ul. Ras
255,000 € 1417 €/m²
Rodinný dom | - | 500 m²
Topoľčany – lokalita Pod Kalváriou rodinný dom / predaj / ihneď voľný počet izieb: 7 (vh
259,000 € 518 €/m²
Rodinný dom | - | 100 m²
V obci KŠINNÁ v okrajovej časti obce je na predaj starší rodinný domček, ktorý je vhodný ako ví
24,900 € 249 €/m²
Rodinný dom | Kúpeľná | 124 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu typu bungalov v meste Spišské Podhradie
261,200 € 2109 €/m²
Rodinný dom | - | 198 m²
Pôvodna kúpna cena = 199.000,-€ Zľava 40.000,-€ !!! NOVÁ kúpna cena = 159.000 € + dohoda možná!
159,000 € 803 €/m²
Rodinný dom | - | 220 m²
🏡 Rodinný dom na predaj – Košeca NOVUS Reality ponúka na predaj priestranný rodinný dom v obci
390,000 € 1773 €/m²
Rodinný dom | Nová | 178 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s južne orientovaným pozemkom o rozlohe 834 m2 na obľúbenej
164,900 € 926 €/m²
Rodinný dom | Récka | 121 m²
4-izbový tehlový dom s tepelným čerpadlom - skolaudované, Kráľová pri Senci ZÁKLADNÉ INFORMÁCI
254,900 € 1893 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.