Predaj rodinného domu v srdci Liptova, Liptovské Revúce

Reality Liptovské Revúce

Rodinný dom | Nezadaná | 114 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s ÚP 114 m2 ktorý je postavený na slnečnom pozemku s výmerou 54

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Domy na predaj Liptovské Revúce

85,000 € 746 €/m²

Predáme rodinný dom s dvoma samostatnými bytovými jednotkami v Ivanke pri Dunaji.

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Štefánikova | 127.5 m²

Ponúkame na predaj bezbariérový rodinný dom s dvomi samostatnými bytovými jednotkami. Nachádza

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 22.03.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

325,000 € 2549 €/m²

Predaj novostavby 3 izbového bytu s pozemkom, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Dunajská | 72.42 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt (v dvojdome) s terasou a pozemkom v tichej lokalite obce Bernol

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

275,000 € 3797 €/m²

Starší dom s naozaj veľkým pozemkom, 7.284 m2

Reality Borová

Rodinný dom | Borová | 100 m²

Hľadáte skutočne veľký pozemok v okolí Trnavy na výstavbu domu, farmy, alebo viacerých domov ?

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Borová

265,000 € 2650 €/m²

Predaj rodinného domu, Školská, Školská, Trnava

Reality Voderady

Rodinný dom | Školská | 234 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj dvojpodlažný 4 izbový rodinný dom so samostatnou kuchyňou a komor

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Voderady

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom v prestížnej lokalite Trnavy, Spiegelsaal

Reality Trnava

Rodinný dom | Hodžova | 158 m²

Ponúkame na predaj jedinečný rodinný dom s prístavbou v najvyhľadávanejšej lokalite Trnavy – v

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trnava

309,000 € 2013 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ! Predaj rodinného domu k okamžitému užívaniu

Reality Cífer

Rodinný dom | 247.5 m²

Exkluzívna ponuka! Len na skok od Trnavy je na predaj dvojpodlažný rodinný dom v centrálnej čas

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Cífer

310,000 € 1311 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Potok, háj a pohoda. Na predaj novostavba 4 izbového bungalovu

Reality Horné Dubové

Rodinný dom | Horné Dubové | 90 m²

Hľadáte cenovo dostupnú novostavbu, 18 minút autom do Trnavy, mimo dosahu rušnej cesty, s dosta

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Horné Dubové

212,000 € 2356 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDANÉ Trojizbový rodinný dom pod úpätím Malých Karpát

Reality Smolenice

Rodinný dom | Kpt. Jána Nálepku | 100 m²

Realitná kancelária reality-trnava.sk ponúka na predaj starší rodinný dom v obci Smolenice, v č

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Smolenice

149,000 € 1490 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - Na predaj 5 izbový rodinný dom (171m2) v Zbyňove

Reality Zbyňov

Rodinný dom | Pri Rajčanke | 125 m²

PREHĽAD Exkluzívne v našej ponuke máme pre vás tento zaujímavý 5 izbový rodinný dom, ktorý sa n

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Zbyňov

130,000 € 1040 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj dom s krásnym veľkým pozemkom (1748m2) v obci Veľká Čierna

Reality Veľká Čierna

Rodinný dom | Nezadaná | 107 m²

PREHĽAD: Exkluzívne v našej ponuke máme pre vás tento dom, ktorý stojí na pocitovo veľmi príjem

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Veľká Čierna

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne! Predám dom v obci Bánov

Reality Bánov

Rodinný dom | Bánov | 150 m²

Exkluzívne! Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj rodinný dom

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bánov

99,900 € 666 €/m²

REWIN I Exkluzívna novostavba s výhľadom a súkromím v blízkosti lesa – Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | Lesná | 107.02 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj moderný, štýlovo zariadený rodinný dom v Stupave. Hľadáte b

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Stupava

549,900 € 5138 €/m²

PRIPRAVNÉ NA BÝVANIE - 4 izb. RD s pozemkom - Pod Záhradami, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Pod záhradami | 111 m²

REWIN reality Vám ponúka EXKLUZÍVNE tento unikátny mestský RODINNÝ DOM, vo výnimočnej polohe -

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

499,980 € 4504 €/m²

Moderný 4-izbový rodinný dom v uzavretom areáli – Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Hviezdoslavov | 127 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v novovybudovanom uzavretom rez

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

299,900 € 2361 €/m²

LUXUSNÝ - 5 izb. 165 m2 interiér + 27 m2 garáž DOM - Dlhé diely, NDCA

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | Dubová | 192.59 m²

REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka VEĽKORYSÝ a LUXUSNÝ 5 izbový RODINNÝ DOM s GARÁŽOU vo vyhľadá

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

439,880 € 2284 €/m²

REWIN I Majestátny rodinný dom s investičným potenciálom

Reality Senec

Rodinný dom | Senec | 250 m²

REWIN reality Vám REWIN reality exkluzívne ponúka na predaj výnimočný rodinný dom, len na skok

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Senec

695,000 € 2780 €/m²

DVOJPODLAŽNÝ 4- izbový rodinný dom s garážou a terasou

Reality Bučany

Rodinný dom | Nezadaná | 163 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný, samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom, situovaný v pokojnej

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Bučany

265,000 € 1626 €/m²

***SUPER CENA*** Rodinný dom 4+kk, pozemok 400 m2, garáž, tichá ulica - Dolné Dubové (TT 12 km)

Reality Dolné Dubové

Rodinný dom | Nezadaná | 145 m²

Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU RD 4+kk (súčasť dvojdomu) nachádzajúcu sa v tichej uličke v obci

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Dolné Dubové

235,000 € 1621 €/m²

**NA PREDAJ - RODINNÝ DOM S DVOMI BYTOVÝMI JEDNOTKAMI, 2X GARÁŽ, POZEMOK 800 M2**

Reality Dolné Dubové

Rodinný dom | Nezadaná | 290 m²

Ponúkame na predaj hrubú stavbu rodinného domu s dvomi bytovými jednotkami v obci Dolné Dubové

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Dolné Dubové

306,000 € 1055 €/m²

Komfortné bývanie v D. Lužnej – zrekonštruovaný RD s veľkým pozemkom

Reality Senec

Rodinný dom | Dunajská Lužná | 140 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj krásny, zrekonštruovaný rodinný dom v Dunajskej Lužnej. Poz

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Senec

359,900 € 2571 €/m²

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Miloslavovská | 140 m²

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

359,900 € 2571 €/m²

Vidiecky domček s pekným rovinatým pozemkom - Ivanka pri Nitre

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | Novozámocká | 1,660 m²

REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka na predaj vidiecky rodinný dom v pôvodnom stave postavený na

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

124,990 € 75 €/m²

Na predaj 3. izbová novostavba v obci Malé Leváre - Agátová alej.

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj Vám ponúkame 3. izbovú novostavbu rodinného domu v obci Malé Leváre, lokalita Agátová

Publikované: 15.03.2023 Aktualizované: 01.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

202,000 € 260 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30378)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty na predaj v Bratislave (8533)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Reality v Martine (736)
Rodinné domy na predaj (23105)
Upresniť hľadanie