Rodinný dom | Nezadaná | 132 m²
Dobré Reality - silná slovenská realitná sieť exkluzívne ponúka v obci Jurová pokojné bývanie s
179,900 € 1363 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 85 m²
DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť ponúka na predaj rodinný dom v obci Cabaj-Čápor,
168,000 € 1976 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
Realitná kancelária Dobré Reality s r. o. ponúka na predaj vidiecky domček s očarujúcou záhrado
239,000 € 1593 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²
Popis ponúkanej nehnuteľnosti: DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúk
Cena dohodou
Rodinný dom | Modrovka | 133 m²
Moderný 4-izbový bungalov s fotovoltikou, garážou a minimálnymi nákladmi – Modrovka Ponúkame n
315,000 € 2368 €/m²
Rodinný dom | Na hrádzi | 130 m²
ART Real Estate ponúka na prenájom novostavbu 3-izbového rodinného domu s terasou a záhradou v
1,500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 520 m²
PREDAJ: Bratislava - Ružinov, atypický trojgeneračný rodinný dom s bazénom, tichá lokalita ART
1,600,000 € 3077 €/m²
Rodinný dom | Dlhé diely III. | 260 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj starší 5-izbový rodinný dom situovaný na minimalistick
440,000 € 1692 €/m²
Rodinný dom | Lipová | 192 m²
Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v tichej a pokojnej lokalite obce Dunajská Lužná, le
534,900 € 2786 €/m²
Rodinný dom | 260 m²
Real Dreams Vám exkluzívne ponúka na prenájom nadštandardný rodinný dom vhodný pre firmy, manaž
1,500 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 95 m²
Ponúkame na predaj zrekonštruovaný dom pod Kráľovou hoľou. Nachádza sa v centre obce Telgárt, p
179,900 € 1894 €/m²
Rodinný dom | 116 m²
Hľadáte moderné bývanie v tichej lokalite s Tatrami na dosah? Získajte rodinný dom so záhradou
Cena dohodou
Rodinný dom | 1 m²
Ponúkame na predaj starší rodinný dom s priestranným pozemkom v pokojnej lokalite. Pozemok: 10
159,900 € 159900 €/m²
Rodinný dom | 315.39 m²
Získajte nadčasový chalet v prémiovej lokalite priamo na svahu v Jasnej Exkluzívna investičná
Cena dohodou
Rodinný dom | 445.98 m²
Získajte lukratívnu nehnuteľnosť so súkromným wellnessom v krásnej lokalite vo Vyšných Ružbacho
Cena dohodou
Rodinný dom | 428 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá vás nebude obmedzovať? Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom na Vi
534,000 € 1248 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²
Ponúkame na predaj nadčasové domy na podhorí Vysokých Tatier, postavené ekologicky a trvácne.
330,000 € 2357 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 280 m²
Tento exkluzívny 5-izbový radový dom/apartmán sa nachádza v tichej a žiadanej lokalite Tatransk
Cena dohodou
Rodinný dom | 1 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá ponúka viac než len bývanie? Predstavujeme vám strategickú investíc
135,000 € 135000 €/m²
Rodinný dom | 116 m²
Cena dohodou
Rodinný dom | Martina Benku | 1 m²
Ponúkame na predaj pekne zrekonštruovaný rodinný dom pod Tatrami v pokojnej lokalite. Nachádza
285,000 € 285000 €/m²
Rodinný dom | Bernolákova | 1 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom s pozemkom a potenciálom na výstavbu bytového domu neďaleko cent
Cena dohodou
Rodinný dom | Krátka | 116 m²
Cena dohodou
Rodinný dom | 123.3 m²
Ponúkame na predaj modernú novostavbu rodinného domu typu bungalov v novovybudovanej lokalite H
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.