Rodinný dom | Strojárenská | 331 m²
Ponúkam Vám na predaj zaujímavú nehnuteľnosť vedenú ako rodinný dom v blízkosti Nízkych Tatier,
299,000 € 903 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 252 m²
Na predaj veľký rovinatý pozemok pod lesom v obci Beňuš-Gašparovo , okres Brezno – ideálna inve
140,000 € 556 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
IBA U NÁS! Ponúkame exkluzívne na predaj zachovalý 4-izbový RD v obci Braväcovo (15 km od okres
105,000 € 1167 €/m²
Rodinný dom | Horná | 170 m²
IBA U NÁS! Ponúkame exkluzívne na predaj perfektný 6-izbový rodinný dom so super dispozíciou v
215,000 € 1265 €/m²
Rodinný dom | Cesta osloboditeľov | 270 m²
IBA U NÁS! PRE NÁROČNÝCH! Ponúkame exkluzívne na predaj 3 luxusné apartmány v apartmánovom dome
670,000 € 2481 €/m²
Rodinný dom | Nová | 181.25 m²
Predstavte si, že ráno vyjdete z domu a o pár krokov ste v lese. Ticho, zeleň, priestor na pohy
399,000 € 2201 €/m²
Rodinný dom | 270 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s poze
312,000 € 1156 €/m²
Rodinný dom | Ivanka pri Dunaji | 157 m²
Ponúkame na predaj 2-podlažný rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii s veľkou záhradou a príst
559,999 € 3567 €/m²
Rodinný dom | Dvorec | 110 m²
🏡 *Moderný 4-izbový rodinný dom v projekte Kaskády – Dvorec* ✨ *Novostavba z roku 2024 – pri
184,900 € 1681 €/m²
Rodinný dom | . | 240 m²
Lokalita: Miloslavov Výmera pozemku: 1685m² Zastavaná plocha: 115m2 Úžitková plocha domu: 240
459,999 € 1917 €/m²
Rodinný dom | Považské Pohradie | 175 m²
Vianema exkluzívne ponúka: Rodinný dom v Považskom Podhradí Bonus: K ponuke prikladáme vizuali
199,900 € 1142 €/m²
Rodinný dom | Sládkovičova 685 | 158 m²
Hľadáte pokojné bývanie obklopené zeleňou, no zároveň s výbornou dostupnosťou do mesta? Máme ho
374,900 € 2373 €/m²
Rodinný dom | Sládkovičova 685 | 138 m²
334,900 € 2427 €/m²
Rodinný dom | . | 90 m²
Vidiecky rodinný dom na chalupu v pokojnom prostredí pri potoku s výhľadmi na hory v obci Košec
33,990 € 378 €/m²
Rodinný dom | Granatova | 115 m²
💎 MODERNÁ NÍZKOENERGETICKÁ NOVOSTAVBA (A0) – BRATISLAVA, PODUNAJSKÉ BISKUPICE Ponúkame na pred
488,999 € 4252 €/m²
Rodinný dom | Prostredná | 114 m²
Hľadáte dom na bývanie alebo víkendový dom pri Bratislave s historickou atmosférou a záhradou?
209,900 € 1841 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
Predstavujeme vám exkluzívnu rodinnú rezidenciu v obci Častkovce, ktorá ponúka výnimočný priest
349,990 € 1167 €/m²
Rodinný dom | Rudinská | 80 m²
IBA U NÁS na predaj drevenica/chalupa v obci Rudinská je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadaj
56,999 € 712 €/m²
Rodinný dom | . | 155 m²
Predstavujeme Vám výnimočný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Stará Lesná, ktorý spája vysok
489,000 € 3155 €/m²
Rodinný dom | Korcháň | 60 m²
Tradičná kompletne zrekonštruovaná drevenica v tichej lokalite obce Raková (Korcháň) s nádherný
188,999 € 3150 €/m²
Rodinný dom | . | 360 m²
Túžite po pokojnom domove s dostatkom pristoru a termálnym kúpaliskom na dosah. Práve takýto do
189,000 € 525 €/m²
Rodinný dom | Rudinská | 95 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom postavený v roku 2015 v pokojnej obci Rudinská. Zastavaná
229,999 € 2421 €/m²
Rodinný dom | Španielsko
VIANEMA V ŠPANIELSKU 🌴 Ponúkame Vám rodinný dom pri mori – Marbella, Costa del Sol Hľadáte ideá
594,990 € 4020 €/m²
Rodinný dom | Okraj obce | 1,243 m²
Ponúkame na predaj vidiecky rodinný dom aj na chalupu v tichej lokalite s vynimocnymi výhľadmi
64,999 € 52 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.