Rodinný dom | Záhradná | 0 m²
JK070RD DJS Reality, Vám exkluzívne ponúka na predaj, 4-izbový rodinný dom v obci Trstené pri H
Cena dohodou
Rodinný dom | Štiavnické Bane | 240 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj zabehnutý Apartmánový Dvojdom - výbornú investičnú príležitosť s ok
310,000 € 1292 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 114 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom s ÚP 114 m2 ktorý je postavený na slnečnom pozemku s výmerou 54
85,000 € 746 €/m²
Rodinný dom | Štefánikova | 127.5 m²
Ponúkame na predaj bezbariérový rodinný dom s dvomi samostatnými bytovými jednotkami. Nachádza
325,000 € 2549 €/m²
Rodinný dom | Dunajská | 72.42 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový byt (v dvojdome) s terasou a pozemkom v tichej lokalite obce Bernol
275,000 € 3797 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový rodinný dom skolaudovaný v roku 2023, situovaný v obľúben
398,000 € 2488 €/m²
Rodinný dom | Ďurďošík 130 | 130 m²
Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a svetlý rodinný dom v obci Ďurďošík,
299,900 € 2307 €/m²
Rodinný dom | 220 m²
Moderný maklér ponúka na predaj priestranný trojpodlažný rodinný dom v štandarde v obci Nová Ve
282,150 € 1283 €/m²
Rodinný dom | - | 220 m²
282,150 € 1283 €/m²
Rodinný dom | - | 220 m²
282,150 € 1283 €/m²
Rodinný dom | - | 220 m²
282,150 € 1283 €/m²
Rodinný dom | 220 m²
282,150 € 1283 €/m²
Rodinný dom | Pohraničníkov | 270 m²
Spoločnosť CORRIS, v zastúpení klienta, ponúka na predaj 3-podlažný RD v absolútnom srdci Rusov
560,000 € 2074 €/m²
Rodinný dom | Podzámska | 255 m²
CREDA REAL ESTATE vám exkluzívne ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom situovaný v l
Info v RK
Rodinný dom | 397 m²
Rodinný dom / chata s romantickou drevenicou – Horná Lehota / Nízke Tatry Realitná kancelári
129,500 € 326 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 292 m²
Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka na predaj nadštandardne priestranný a energeticky ús
349,900 € 1198 €/m²
Rodinný dom | Lazy pod Makytou | 180 m²
Piata Avenue Vám vo výhradnej spolupráci ponúka na predaj rozostavaný dvojpodlažný rodinný dom
105,000 € 583 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko
Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v mimoriadne obľúbenej lokalite – stará časť obce Ra
260,000 € 1238 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Nové Bývanie Rk Vám ponúka na predaj prízemný domomček n na ostrove Vir v Chorvátsku. Nachádza
245,000 € 4900 €/m²
Rodinný dom | Rákosová | 228 m²
Miesto, kde majú deti svoj svet, rodičia vytúžený pokoj a práca vlastnú, plnohodnotnú kancelári
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | J. Rašu | 140 m²
Realitná kancelária GESTTO s.r.o. Vám ponúka na predaj čiastočne podpivničený, samostatne stoja
244,900 € 1749 €/m²
Rodinný dom | Javorová | 182.91 m²
Realitná kancelária GESTTO Vám s poverením majiteľa nehnuteľnosti ponúka na predaj samostatne s
399,000 € 2181 €/m²
Rodinný dom | Vysoká | 200 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO ponúka na predaj k
269,000 € 1345 €/m²
Rodinný dom | Ulička | 209.95 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj novostavbu 5 izbového rodinného domu v
398,900 € 1900 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.