Rodinný dom | 636 m²
Svahovitý pozemok - oddrenážovaný zo strany lesa - ponúkol realizáciu výnimočného projektu, kto
420,000 € 660 €/m²
Rodinný dom | Sv. Martina | 277.16 m²
REZERVOVANÉ Vo výhradnom zastúpení majiteľov nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO s.r.o
269,900 € 974 €/m²
Rodinný dom | Šulekova | 70 m²
Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj starší rodinný dom vhodný na kompletnú re
100,000 € 1429 €/m²
Rodinný dom | Ulica 9. mája | 140 m²
Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj starý rodinný dom postavený na rovinatom
180,000 € 1286 €/m²
Rodinný dom | Tich. Milkina | 127 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO ponúka na predaj 3
209,000 € 1646 €/m²
Rodinný dom | Dedinská ulica | 135 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľov nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO ponúka na predaj
170,000 € 1259 €/m²
Rodinný dom | Bazová | 160 m²
Sú miesta, kde bývate. A potom sú miesta, kde konečne vypnete. Po rokoch práce, povinností, st
309,900 € 1937 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka na predaj udržiavaný dom v malebnej obci Málinec. D
146,999 € 588 €/m²
Rodinný dom | 126 m²
EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – VIDIECKY DOM S DUŠOU, SÚKROMÍM A VEĽKÝM POZEMKOM, IDEÁLNY PRE NOVÝ ZAČIA
89,999 € 714 €/m²
Rodinný dom | 70 m²
Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka len u nás na predaj rodinný domček v Podkriváni. Prí
63,600 € 909 €/m²
Rodinný dom | Komenského | 468 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 6-izbový rodinný dom situovaný len pár krokov od historického jadr
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
STRONG REALITY – Marta Horváthová z poverenia majiteľa nehnuteľnosti, exkluzívne ponúka na pred
139,000 € 1390 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
STRONG REALITY – z poverenia majiteľa nehnuteľnosti, exkluzívne ponúka na predaj samostatne st
97,000 € 970 €/m²
Rodinný dom | 600 m²
TUreality ponúka na predaj meštiansky dom v centre mesta Prešov, v ktorom sa na štyroch NP nach
1,290,000 € 2150 €/m²
Rodinný dom | Námestie 1. mája | 265 m²
WIN - WIN ponúka exkluzívne na predaj podiel na nehnuteľnosti, ktorá sa nachádza v centre obce
55,000 € 208 €/m²
Rodinný dom | 116 m²
KABØ real estate Vám ponúka na predaj 4i rodinný dom v novovybudovanej časti obce Štitáre. Ten
252,000 € 2172 €/m²
Rodinný dom | 1,284 m²
Štýlový 4-izbový rodinný dom / chalupa v horskom prostredí kúpeľnej obce Štós Ponúkame na pred
134,000 € 104 €/m²
Rodinný dom | Vysoká | 120 m²
STAVIAME pre Vás - výstavba modernej murovanej novostavby 4 izbového domu typu bungalov. Máte p
120,000 € 1000 €/m²
Rodinný dom | Rosinská cesta | 250 m²
Rodinný dom Rosina Skvelá ponuka! Možnosť vymeniť dom za byt + doplatok Ponúkame na predaj
336,000 € 1344 €/m²
Rodinný dom | Hrušovany | 250 m²
Hľadáte dom, ktorý poskytne dostatok súkromia pre veľkú rodinu alebo priestor na realizáciu vla
139,000 € 556 €/m²
Rodinný dom | 588 m²
TUreality ponúkajú na predaj moderný a priestranný 5-izbový rodinný dom situovaný v pokojnej a
Cena dohodou
Rodinný dom | Bohúňova | 120 m²
Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom na krásnom
269,000 € 2242 €/m²
Rodinný dom | Námestie sv. Mikuláša | 95 m²
COMACCreality s.r.o. Exkluzívne iba u nás ponúkame na predaj starší RD s veľkým stavebným pozem
82,000 € 863 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 152 m²
Na predaj 4 izbový RD s BENEFITMI v obci Tomášikovo Mgr. Helena Štrebová – 19 rokov v realitá
95,000 € 625 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.