REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNE - TIMA Real* veľký 5+ izbový rodinný dom, garáž, 11á pozemok, Šelpice

Reality Šelpice

Rodinný dom | Nezadaná | 230 m²

EXKLUZÍVNE Ponúkame na predaj veľký 5+ izbový rodinný dom na 11á pozemku v Šelpiciach. Tento vi

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Šelpice

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - TIMA Real* novostavba 4i bungalovu, Topoľnica

Reality Topoľnica

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Prídte sa pozrieť, práve dokončujeme do štandardu! Ponúkame na predaj novostavbu 4i rodinného d

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Topoľnica

Info v RK

REZERVOVANÉ - TIMA Real* rodinný dom s 13á pozemkom za cenu 2i bytu, Opoj

Reality Opoj

Rodinný dom | Nezadaná | 95 m²

Ponúkame na predaj 3i rodinný dom v obci Opoj. Dom pôdorysu "L" o zastavanej ploche 140m2, poze

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Opoj

Info v RK

REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNE - TIMA Real* novostavba 4i bungalovu pozemok 4á, Mostová

Reality Mostová

Rodinný dom | 110 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj novostavbu samostatne stojaceho 4i rodinného domu t

Publikované: 25.09.2024 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Mostová

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

4i podpivničený RD s garážou a studňou Križovany

Reality Križovany nad Dudváhom

Rodinný dom | 129 m²

Doprajte si kľudné bývanie v 4 izbovom čiastočne podpivničenom rodinnom dome, ktorý sa nachádza

Publikované: 03.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Križovany nad Dudváhom

225,900 € 1751 €/m²

TIMA Real* 4i novostavba, pravá časť dvojdomu, Mostová

Reality Mostová

Rodinný dom | . | 97 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom (pravá časť dvojdomu) v Mostovej na pozemku o rozlohe 3

Publikované: 17.11.2022 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Mostová

Info v RK

Exkluzívne TIMA Real ponúka na predaj veľký 6 i rodinný dom v Myjava časť Turá Lúka

Reality Myjava

Rodinný dom | Nezadaná | 1,188 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj krásny a priestranný 6-izbový rodinný dom v meste Myjava, v časti

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Myjava

290,000 € 244 €/m²

TIMA Real* 5i rodinný dom s garážou, 6.3á pozemok Križovany n/Dudváhom

Reality Križovany nad Dudváhom

Rodinný dom | Nezadaná | 299 m²

EXKLUZÍVNE iba u nás. Pri pohľade zvonku tento dom pôsobí nenápadne, v interiéri vás však prekv

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj Križovany nad Dudváhom

245,000 € 819 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Starší dom neďaleko Slnečných jazier v Réci

Reality Reca

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom, s veľkým pozemkom, ktorý si zaslúži rekonštrukciu podľa

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Reca

155,000 € 1550 €/m²

TIMA Real* Na predaj dom s priestorom na život: Extrémne tichá lokalita

Reality Dobrá Voda

Rodinný dom | 162 m²

Dom s dušou a priestorom na život: Extrémne tichá lokalita a rozľahlý pozemok 925 m². Predstavu

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Dobrá Voda

150,000 € 926 €/m²

TIMA Real - Rodinný dom vhodný na rekonštrukciu, Malženice

Reality Malženice

Rodinný dom | 110 m²

Na predaj samostatne stojaci rodinný dom v pôvodnom stave vhodný na rekonštrukciu podľa vlastný

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Malženice

123,000 € 1118 €/m²

5-izbový rodinný dom s veľkou záhradou, 10 min od Žiliny – Snežnica

Reality Snežnica

Rodinný dom | Nezadaná | 330 m²

Predstavte si, že po desiatich minútach cesty zo Žiliny zatvoríte za sebou dvere auta a namiest

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Snežnica

335,000 € 1015 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom s predajňou | bývanie aj podnikanie | Liptov – Pribylina

Reality Pribylina

Rodinný dom | Hlavná ulica | 299 m²

Dom, ktorý vám nedáva jednu možnosť – ale hneď niekoľko. Bývanie alebo podnikanie v jednej nehn

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Pribylina

198,000 € 662 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Meštiansky dom na Hlavnej, Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Hlavná | 618 m²

*Videoobhliadka*Lukratívna investičná príležitosť* Reality Hofer ponúka na predaj meštiansky do

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Prešov

1,100,000 € 1780 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderná 5 izbová novostavba RD 12 min od Prešova, Podhorany

Reality Podhorany

Rodinný dom | Podhorany | 160 m²

*Rezervované*Videoobhliadka* Reality Hofer ponúka na predaj 5 izbovú novostavbu rodinného domu

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Podhorany

280,000 € 1750 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bývanie bez kompromisov - vila s kompletným zázemím

Reality Rovinka

Rodinný dom | Riečna | 423.01 m²

Ponúkame vám stavebne a technologicky prepracovaný trojpodlažný 6-izbový rodinný dom s posilňov

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Domy na predaj Rovinka

799,000 € 1889 €/m²

Rodinný dom na predaj Komárno

Reality Komárno

Rodinný dom | 160 m²

Výhodná ponuka! Ponúkame na predaj rodinný dom s dvomi prepojenými obytnými časťami. Možnosť vy

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Komárno

125,000 € 781 €/m²

Predaj novostavieb v obci Jasová

Reality Jasová

Rodinný dom | . | 100 m²

A-Z Reality s.r.o. exluzívne ponúka exkluzívne 3 novostavby v obci Jasová: - jednotlivé pozemk

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Jasová

157,000 € 1570 €/m²

Na predaj rodinný dom s veľkými pozemkami v Kolárovo-Pačérok

Reality Kolárovo

Rodinný dom | . | 120 m²

IBA U NÁS: A-Z Reality ponúka na predaj starší rodinný dom s pozemkami: - samotný rodinný dom

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

54,500 € 454 €/m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Číčov

Reality Číčov

Rodinný dom | 140 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom s garážou! Blízkosť termálneho kúpaliska Ve

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Číčov

89,000 € 636 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - Na predaj 2 novostavby pred dokončením

Reality Nesvady

Rodinný dom | . | 156 m²

🔥 IBA U NÁS – 2 NOVOSTAVBY, KTORÉ SA DLHO NEZOHREJÚ! 🔥 🏡 Okraj mesta Nesvady | ZNÍŽENÁ CENA 19

Publikované: 06.03.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nesvady

194,000 € 1314 €/m²

Nová cena! Rodinný dom na predaj v Komárne

Reality Komárno

Rodinný dom | . | 145 m²

Exkluzívna ponuka – priestranný 6 izbový rodinný na predaj v Komárne Ponúkame na predaj pries

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Komárno

195,000 € 1345 €/m²

Na predaj starší RD na veľkom pozemku v Tvrdošovciach

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | . | 100 m²

IBA U NÁS: Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave s rozlohou 170 m2 v tich

Publikované: 01.08.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

79,000 € 790 €/m²

Na predaj starší rodinný dom s podkrovím v obci Gbelce

Reality Gbelce

Rodinný dom | . | 60 m²

🚨 STOP! TAKÚTO CENU DOMU LEN TAK NEUVIDÍTE! 🚨 ❗ 30 000 € za rodinný dom s pozemkom? ÁNO – ale

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Gbelce

30,000 € 500 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23056)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie