Pôvodný dom na rozľahlom vyše 6000m2 pozemku v kľudnej časti obce Gbelce

Reality Gbelce

Rodinný dom | 100 m²

Pôvodný trojizbový rodinný dom sa nachádza v kľudnej časti vinárskej dedinky Gbelce. Stojí na m

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Gbelce

79,990 € 800 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne : Dom v kúpeľnej obci Číž

Reality Číž

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj dom v kúpeľnej obci Číž. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Nová strecha, rozvody

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Číž

135,000 € 1350 €/m²

člen NARKS

Malý domček na veľkom pozemku len 4 km od Nových Zámkov – kúsok raja na polosamote

Reality Nesvady

Rodinný dom | 60 m²

Hľadáte únik z ruchu mesta, no nechcete sa vzdať jeho blízkosti? Tento útulný domček na rozľahl

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nesvady

99,990 € 1667 €/m²

člen NARKS

Dom s veľkou záhradou v Šoltýske

Reality Šoltýska

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj dom v horskej obci Šoltýska. Dom má kuchyňu, kúpeľňu, špajzu a tri izby. Možnosť urob

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Šoltýska

79,000 € 790 €/m²

člen NARKS

Nehnuteľnosť na rekonštrukciu alebo stavebný pozemok – Kunešov, Kremnické vrchy

Reality Kunešov

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť v malebnej obci Kunešov, takmer v geografickom strede Európy. N

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kunešov

56,000 € 300 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom na veľkom pozemku pri mŕtvom ramene Malého Dunaja v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | 130 m²

Tento priestranný rodinný dom sa nachádza pri hrádzi Malého Dunaja iba tri minúty pešo od známe

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

145,000 € 1115 €/m²

člen NARKS

Pôvodná chalupa s atmosférou starých čias – Veľká Fatra, Turecká

Reality Turecká

Rodinný dom | 120 m²

V tichej horskej obci Turecká, obklopenej lesmi Veľkej Fatry, ponúkame pôvodnú chalupu s pravou

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Turecká

135,000 € 1125 €/m²

člen NARKS

RODINNÝ DOM S DUŠOU HOREHRONIA

Reality Závadka nad Hronom

Rodinný dom | 120 m²

Ako domáci horehronský realitný obchodník ponúkam na predaj predmetnú nehnuteľnosť. Ideálne dvo

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Závadka nad Hronom

120,000 € 1000 €/m²

člen NARKS

RODINNÝ DOM V KĽUDNEJ ČASTI MESTA ŠURANY LEN 2 KM OD PRÍRODNÉHO KÚPALISKA

Reality Šurany

Rodinný dom | 116 m²

Tento štvorizbový rodinný dom v Šuranoch s obytnou plochou 90m² sa nachádza na rovinatom, oplot

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Šurany

114,000 € 991 €/m²

člen NARKS

Idylický historický dom vo Vyšnom Medzeve

Reality Vyšný Medzev

Rodinný dom | 110 m²

Dom sa nachádza v centrálnej časti tichej historickej obce Vyšný Medzev, na úpätí Volovských vr

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Vyšný Medzev

73,000 € 664 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Veľkorysý 10-árový pozemok, slnečná nehnuteľnosť, priestranné bývanie na dedine v Liptovských Revúcach

Reality Liptovské Revúce

Rodinný dom | 150 m²

Hľadáte bývanie alebo rekreačné sídlo v srdci liptovskej prírody? Na predaj útulný a svetlý rod

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Liptovské Revúce

166,000 € 1107 €/m²

člen NARKS

Dom na bývanie v obci Gemerská Panica

Reality Gemerská Panica

Rodinný dom | 120 m²

Dom sa nachádza v centrálnej časti obce Gemerská Panica v okrese Rožňava. Je situovaný na rovin

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Gemerská Panica

83,000 € 692 €/m²

člen NARKS

Exkluzívna novostavba drevenice na dokončenie, obec Lom nad Rimavicou

Reality Lom nad Rimavicou

Rodinný dom | 120 m²

Na predaj exkluzívna novostavba s pekným výhľadom na polosamote v srdci panenskej prírody s roz

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Lom nad Rimavicou

295,000 € 2458 €/m²

člen NARKS

Dom po rekonštrukcii na kraji dediny v Lehote nad Rimavicou

Reality Lehota nad Rimavicou

Rodinný dom | 250 m²

Na predaj gazdovský dom po rekonštrukcii v malej dedinke Lehota nad Rimavicou. Dom má dva samos

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Lehota nad Rimavicou

135,000 € 516 €/m²

člen NARKS

Znížená cena! Poschodový 5 izbový rodinný dom v Nesvadoch, 500 m od termálneho kúpaliska

Reality Nesvady

Rodinný dom | 200 m²

Tento priestranný rodinný dom sa nachádza v atraktívnej lokalite v Nesvadoch, len 500 metrov od

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nesvady

75,000 € 445 €/m²

člen NARKS

Dom na polosamote s 1.3Ha pozemkom Kokava nad Rimavicou

Reality Kokava nad Rimavicou

Rodinný dom | 385 m²

Dom sa nachádza na okraji lesa, neďaleko Kokavy nad Rimavicou. Na prvom podlaží sa nachádza veľ

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kokava nad Rimavicou

160,000 € 416 €/m²

člen NARKS

Viničný domček so záhradou v Leviciach

Reality Levice

Rodinný dom | 29 m²

V záhradkárskej lokalite Staré Levice predávame viničný domček so záhradou v pôvodnom stave o v

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Levice

29,000 € 1000 €/m²

člen NARKS

Dom na slnečnom juhu Slovenska s veľkým pozemkom len 10 minút od termálneho kúpaliska Podhájska

Reality Čechy

Rodinný dom | 140 m²

Sú domy, ktoré sú nové. A potom sú domy, ktoré majú charakter, históriu a atmosféru, ktorú novo

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Čechy

160,000 € 1143 €/m²

člen NARKS

Tam, kde sa sníva s otvorenými očami: Dom s dušou a vyše 2000m2 záhradou plnou života v Pastovciach

Reality Pastovce

Rodinný dom | 173 m²

Hľadáte pokojné bývanie s dostatkom priestoru pre seba a svoju rodinu? Tu ste našli krásny, pri

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Pastovce

87,500 € 506 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v pôvodnom stave v obci Trebušovce, okres Veľký Krtíš

Reality Trebušovce

Rodinný dom | 122 m²

V tichej ulici malej obce Trebušovce, Vám ponúkame starší, 122m2, rodinný dom. Je v pôvodnom st

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trebušovce

33,000 € 270 €/m²

člen NARKS

Mimoriadne veľký 55-árový pozemok so starším domom pri Vranove – Sačurov

Reality Sačurov

Rodinný dom | 130 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj starší domček s mimoriadne priestranným pozemkom s výmerou 5 559

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Sačurov

99,900 € 768 €/m²

člen NARKS

Domček na rekonštrukciu, Ruská Voľa nad Popradom

Dom vhodný na chalupu, ale aj trvalé bývanie na Slovensko - poľskom pohraničí, v malej dedinke

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ruská Voľa nad Popradom

49,900 € 499 €/m²

člen NARKS

Vidiecky domček so záhradou, vhodný aj na chalupu v obci Závod, okres Malacky, na predaj

Reality Závod

Rodinný dom | 75 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave, ideálny na chalupu alebo pokojné bývani

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Závod

86,000 € 1147 €/m²

člen NARKS

Malebná drevenica s dušou v Havaji

Reality Havaj

Rodinný dom | 55 m²

Táto starostlivo udržiavaná drevenica z roku 1943 sa nachádza v pokojnej lokalite s dobrou dost

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Havaj

53,900 € 1053 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23061)
Upresniť hľadanie