Rodinný dom | 100 m²
Slnečný pozemok nad Krupinou nie je na predaj pre každého. Je to príležitosť pre človeka s vízi
75,000 € 799 €/m²
Rodinný dom | 140 m²
Miesto, kde spomalíte, nadýchate sa čerstvého vzduchu a budete si užívať ticho a zeleň. Tento k
64,990 € 464 €/m²
Rodinný dom | 409 m²
Pokojné bývanie v priestrannej vile s veľkou záhradou? Táto nehnuteľnosť na okraji obce Kalinov
259,000 € 633 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
V ponuke priestranný dom v okrajovej časti Hriňovej. Leží na v kopci, na parcele o celkovej vým
230,000 € 1278 €/m²
Rodinný dom | 170 m²
Uniknite do ticha Sliackej Podpoľany, kde vás ráno budí šum lesa a spev vtákov. Ponúkame vám vý
115,000 € 676 €/m²
Rodinný dom | 45 m²
Len u nás ponúkame útulnú chalupu uprostred krásnej prírody Divínskych lazov. Vedie k nej miest
75,000 € 1667 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Miesto, kde sa sny o sebestačnosti stávajú skutočnosťou? Ponúkame na predaj rozsiahle vidiecke
289,000 € 1445 €/m²
Rodinný dom | 105 m²
Na predaj pozemok s výmerou približne 600 m2 v historickom srdci obce Halič. Na pozemku stojí s
95,000 € 905 €/m²
Rodinný dom | 140 m²
Zabudnite na nudné novostavby. V Divíne na vás čaká príležitosť vytvoriť si domov s dušou, pres
79,000 € 564 €/m²
Rodinný dom | 75 m²
Túžite po mieste, kde čas plynie pomalšie, ticho lesa objíma každý váš deň a všetky starosti zo
119,900 € 1945 €/m²
Rodinný dom | 170 m²
Hľadáte miesto, kde vaša rodina nájde skutočný domov, pokoj a priestor na vlastné hospodárenie?
189,900 € 1117 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Výnimočnú príležitosť pre tých, ktorí snívajú o vlastnom ranči, gazdovstve či agroturistike. Je
249,000 € 2173 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Predávame romantické miesto na bývanie alebo chalupárčenie v Banskej Štiavnici. Banícky domček
145,000 € 1611 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Exkluzívne Vám ponúkame veľkú chalupu v dobrom stave v pokojnej roľníckej obci Baďan, len 30 mi
75,000 € 750 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Ako domáci horehronský realitný obchodník ponúkam na predaj predmetnú nehnuteľnosť. Ideálne dvo
120,000 € 1000 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Tento rodinný dom v obci Jatov, situovaný v tichej a pokojnej uličke, poskytuje ideálne podmien
98,000 € 1089 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Ako domáci horehronský predajca ponúkam v zastúpení majiteľov na predaj krásny kompaktný domček
165,000 € 1500 €/m²
Rodinný dom | 115 m²
Dom ideálny na príjemne vidiecke bývanie sa nachádza vo vyhľadávanej obci Poproč, pod Volovským
173,000 € 1504 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Dom sa nachádza v centrálnej časti obce Gemerská Panica v okrese Rožňava. Je situovaný na rovin
83,000 € 692 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Chceli by ste bývať v dome, ktorý vám ponúkne pokoj vidieka, no zároveň budete mať mesto na dos
160,000 € 800 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Na predaj štvorizbový rodinný dom v príjemnej lokalite Nových Zámkov, ideálny pre rodinné bývan
205,000 € 1708 €/m²
Rodinný dom | 140 m²
Hľadáte ideálne miesto pre Váš nový domov? Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť bývať v jednej z
359,000 € 2321 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Tento trojizbový rodinný dom v obci Tvrdošovce je situovaný v tichej a pokojnej ulici na okrajo
105,000 € 875 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Dom sa nachádza v centrálnej časti tichej historickej obce Vyšný Medzev, na úpätí Volovských vr
73,000 € 664 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.