Chalupa so začatou rekonštrukciou v malebnej koncovej obci Ardovo

Reality Ardovo

Rodinný dom | 50 m²

V malebnej koncovej obci Ardovo v Národnom parku Slovenský kras na západnom okraji krásnej Sili

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ardovo

52,000 € 1040 €/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA - Jedinečné miesto s výhľadom, pokojom a potenciálom

Reality Krupina

Rodinný dom | 100 m²

Slnečný pozemok nad Krupinou nie je na predaj pre každého. Je to príležitosť pre človeka s vízi

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Krupina

75,000 € 799 €/m²

člen NARKS

Pokoj, príroda a kúsok raja na juhu – dom alebo chalupa v obci Ľuboreč

Reality Ľuboreč

Rodinný dom | 140 m²

Miesto, kde spomalíte, nadýchate sa čerstvého vzduchu a budete si užívať ticho a zeleň. Tento k

Publikované: 09.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ľuboreč

64,990 € 464 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne - rodinná vila s krásnou záhradou a priestorom pre celú rodinu – Kalinovo

Reality Kalinovo

Rodinný dom | 409 m²

Pokojné bývanie v priestrannej vile s veľkou záhradou? Táto nehnuteľnosť na okraji obce Kalinov

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kalinovo

259,000 € 633 €/m²

člen NARKS

Priestranný rodinný dom s peknými výhľadmi v Hriňovej

Reality Hriňová

Rodinný dom | 180 m²

V ponuke priestranný dom v okrajovej časti Hriňovej. Leží na v kopci, na parcele o celkovej vým

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Hriňová

230,000 € 1278 €/m²

člen NARKS

Dve chalupy v srdci Sliackej Podpoľany: Váš súkromný raj s potenciálom na prenájom

Reality Stará Huta

Rodinný dom | 170 m²

Uniknite do ticha Sliackej Podpoľany, kde vás ráno budí šum lesa a spev vtákov. Ponúkame vám vý

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Stará Huta

115,000 € 676 €/m²

člen NARKS

NOVÁ NIŽŠIA CENA!Útulná chalupa v romantickom prostredí lazov pri Divíne

Reality Divín

Rodinný dom | 45 m²

Len u nás ponúkame útulnú chalupu uprostred krásnej prírody Divínskych lazov. Vedie k nej miest

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Divín

75,000 € 1667 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE - Viac než len dom: Rozsiahle sídlo s dušou, veľkým pozemkom a nekonečným potenciálom

Reality Dolná Strehová

Rodinný dom | 200 m²

Miesto, kde sa sny o sebestačnosti stávajú skutočnosťou? Ponúkame na predaj rozsiahle vidiecke

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dolná Strehová

289,000 € 1445 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok so starým domom v srdci Haliče

Reality Halič

Rodinný dom | 105 m²

Na predaj pozemok s výmerou približne 600 m2 v historickom srdci obce Halič. Na pozemku stojí s

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Halič

95,000 € 905 €/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA - exkluzívne - Vybudujte si domov podľa vlastných predstáv

Reality Divín

Rodinný dom | 140 m²

Zabudnite na nudné novostavby. V Divíne na vás čaká príležitosť vytvoriť si domov s dušou, pres

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Divín

79,000 € 564 €/m²

člen NARKS

SKVELÁ CENA ! Exkluzívne - Dom/ chalupa na samote v objatí krásnej prírody budínskych lazov

Reality Budiná

Rodinný dom | 75 m²

Túžite po mieste, kde čas plynie pomalšie, ticho lesa objíma každý váš deň a všetky starosti zo

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Budiná

119,900 € 1945 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Váš nový domov s dušou gazdovstva: Pokoj, súkromie a vlastná záhrada pri Detve

Reality Detva

Rodinný dom | 170 m²

Hľadáte miesto, kde vaša rodina nájde skutočný domov, pokoj a priestor na vlastné hospodárenie?

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Detva

189,900 € 1117 €/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA ! Rozsiahla vidiecka usadlosť s 9,5 hektármi na polosamote pri Senohrade

Reality Senohrad

Rodinný dom | 110 m²

Výnimočnú príležitosť pre tých, ktorí snívajú o vlastnom ranči, gazdovstve či agroturistike. Je

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Senohrad

249,000 € 2173 €/m²

člen NARKS

Útulný banícky domček s výhľadom na Sitno

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | 90 m²

Predávame romantické miesto na bývanie alebo chalupárčenie v Banskej Štiavnici. Banícky domček

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

145,000 € 1611 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Krásna chalupa v srdci malebnej dedinky Baďan, Banská Štiavnica.

Reality Baďan

Rodinný dom | 100 m²

Exkluzívne Vám ponúkame veľkú chalupu v dobrom stave v pokojnej roľníckej obci Baďan, len 30 mi

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Baďan

75,000 € 750 €/m²

člen NARKS

RODINNÝ DOM S DUŠOU HOREHRONIA

Reality Závadka nad Hronom

Rodinný dom | 120 m²

Ako domáci horehronský realitný obchodník ponúkam na predaj predmetnú nehnuteľnosť. Ideálne dvo

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Závadka nad Hronom

120,000 € 1000 €/m²

člen NARKS

Trojizbový rodinný dom vhodný aj na chalupu v kľudnej časti obce Jatov

Reality Jatov

Rodinný dom | 90 m²

Tento rodinný dom v obci Jatov, situovaný v tichej a pokojnej uličke, poskytuje ideálne podmien

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Jatov

98,000 € 1089 €/m²

člen NARKS

NOVÁ LEPŠIA CENA!!!! Romantický kompaktný okamžite použiteľný domček pod horou Beňuš - Filipovo

Reality Beňuš

Rodinný dom | 110 m²

Ako domáci horehronský predajca ponúkam v zastúpení majiteľov na predaj krásny kompaktný domček

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Beňuš

165,000 € 1500 €/m²

člen NARKS

Zrekonštruovaný vidiecky dom na bývanie v obci Poproč

Reality Poproč

Rodinný dom | 115 m²

Dom ideálny na príjemne vidiecke bývanie sa nachádza vo vyhľadávanej obci Poproč, pod Volovským

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Poproč

173,000 € 1504 €/m²

člen NARKS

Dom na bývanie v obci Gemerská Panica

Reality Gemerská Panica

Rodinný dom | 120 m²

Dom sa nachádza v centrálnej časti obce Gemerská Panica v okrese Rožňava. Je situovaný na rovin

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Gemerská Panica

83,000 € 692 €/m²

člen NARKS

Priestranný rodinný dom s veľkým potenciálom len 5 km od Nových Zámkov

Reality Bánov

Rodinný dom | 200 m²

Chceli by ste bývať v dome, ktorý vám ponúkne pokoj vidieka, no zároveň budete mať mesto na dos

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bánov

160,000 € 800 €/m²

člen NARKS

Štvorizbový rodinný dom na 5árovom pozemku v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 120 m²

Na predaj štvorizbový rodinný dom v príjemnej lokalite Nových Zámkov, ideálny pre rodinné bývan

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

205,000 € 1708 €/m²

člen NARKS

Novostavba štvorizbového rodinného domu s garážou v atraktívnej lokalite v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 140 m²

Hľadáte ideálne miesto pre Váš nový domov? Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť bývať v jednej z

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

359,000 € 2321 €/m²

člen NARKS

Trojizbový rodinný dom na 8 árovom pozemku v okrajovej časti Tvrdošoviec

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | 120 m²

Tento trojizbový rodinný dom v obci Tvrdošovce je situovaný v tichej a pokojnej ulici na okrajo

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

105,000 € 875 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (738)
Byty na predaj v Bratislave (8557)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23072)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie