Rodinný dom | 140 m²
Ponúkame na predaj práve sa realizujúci projekt „ Vidiecky rezort Štyri stodoly“, raj na Myjavs
Cena dohodou
Rodinný dom | 150 m²
Na predaj romantická útulná chalúpka v bočnej ulici kopaničiarskej časti Miškech dedinka vzdial
79,600 € 531 €/m²
Rodinný dom | 55 m²
Útulná zrekonštruovaná menšia drevenička na menšom pozemku v centre rázovitej obce Papradno na
69,900 € 1362 €/m²
Rodinný dom | 70 m²
Na predaj chata v rekreačnej oblasti Látky. Chata má chodbu, spoločenskú miestnosť, kuchynku, n
70,000 € 1000 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na predaj rodinný dom v obci Bánov, situovaný v pokojne
129,000 € 1290 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Ponúkame na predaj veľký pozemok o výmere 2 300 m² s ideálnymi rozmermi 19 × 122 m nachádzajúci
100,000 € 1073 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkam na predaj ako domáci horehronský maklér predmetnú nehnuteľnosť.
110,000 € 917 €/m²
Rodinný dom | 125 m²
Hľadáte moderné bývanie pre vašu rodinu v tichej lokalite s krásnym výhľadom na prírodu? Táto n
289,000 € 1880 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Tento trojizbový rodinný dom v pôvodnom stave je ideálnou voľbou pre tých, ktorý hľadajú ticho
72,000 € 655 €/m²
Rodinný dom | 140 m²
Hľadáte kľudné miesto na chalupu, rodinné sídlo pre vidiecke bývanie alebo priestor, kde môžete
148,000 € 1057 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
Na predaj posledný domček na spoločnom dvore. Dom má na prízemí 1 izbičku, kúpeľňu, kuchyňu. Na
29,000 € 363 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
Na predaj kompletne zrekonštruovaná chalúpka na polosamote pri Jánošíkovej skrýši v horách medz
179,000 € 2238 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Na predaj pekná a prakticky riešená novostavba chalupy. Do chalupy cez predsieň prejdeme do pri
239,000 € 1992 €/m²
Rodinný dom | 350 m²
Exkluzívne na predaj jubilejná 100-ročná škola v obci Lukovištia. Škola má na prízemí 3 miestno
85,000 € 254 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
Na predaj zrekonštruovaná chalupa na polosamote blízko rekreačnej oblasti Kokava - Línia. Chalu
169,000 € 2113 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Hľadáte bývanie na polosamote s krásnymi výhľadmi na okolitú prírodu ? S možnosťou využitia poz
144,000 € 1549 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
Objavte čaro bývania v srdci Podpoľania. Priestranný dvojpodlažný dom v tichej časti obce Krivá
150,000 € 938 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Dom nachádzajúci sa v malebnom prostredí lazov Zaježová, v jednej z najvyhľadávanejších prírodn
289,900 € 1611 €/m²
Rodinný dom | 144 m²
Miesto, kde vás ráno víta šum lesa a vôňa dreva? Tento výnimočný dvojpodlažný dom na Lovinke ni
155,000 € 1076 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Nehnuteľnosť je vďaka svojej dispozícii vhodná na trvalé rodinné bývanie. Dom má obdĺžnikový tv
90,000 € 636 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Ponúkame na predaj útulný domček – chalúpku, situovanú v krásnom prírodnom prostredí, kde si do
36,500 € 332 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Hľadáte miesto, kde si môžete postaviť dom presne podľa svojich predstáv? Alebo zvažujete inves
129,000 € 645 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
Tento očarujúci dvojizbový gángový dom predstavuje ideálne útočisko pre každého, kto hľadá aute
86,000 € 1075 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
Ponúkame na predaj udržiavaný, celoročne obývateľný dvojdom v obci Vyhne, situovaný len pár min
129,000 € 992 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.