Rodinný dom | Šamorínska ulica | 100.08 m²
Hľadáte bývanie, ktoré nie je len "ďalším domom v poradí"? Ponúkame na predaj moderný 4-izbový
289,000 € 2888 €/m²
Rodinný dom | Hamuliakovo | 100.08 m²
289,000 € 2888 €/m²
Rodinný dom | Abovská 79 | 481 m²
Realitná kancelária PROXIMITY REAL ponúka na predaj rovinatý a oplotený pozemok nachádzajúci sa
255,990 € 532 €/m²
Rodinný dom | Dlhá | 189 m²
Realitná kancelária BEDES Real Estate predstavuje slnečnú novostavbu poschodového rodinného dom
310,000 € 1640 €/m²
Rodinný dom | - | 353 m²
BEDES Real Estate ponúka priestranný objekt v obci Lazany, ktorý v minulosti slúžil ako známe p
290,000 € 822 €/m²
Rodinný dom | - | 250 m²
Beplan reality ponúka na predaj výnimočný dvojgeneračný rodinný dom v malebnej obci Gabčíkovo.
330,000 € 1320 €/m²
Rodinný dom | - | 178 m²
Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj rodinný dom/ objekt na podnikateľské
295,000 € 1657 €/m²
Rodinný dom | - | 152.42 m²
Beplan Reality ponúka na predaj dve nehnuteľnosti na jednom pozemku v Krásnohorskom Podhradí, k
320,000 € 2099 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko | Wolfsthal | -
Ponúkame na predaj rodinný dom v obľúbenom Wolfsthale, ktorý búra mýty o starších stavbách. Hoc
450,000 € 2500 €/m²
Rodinný dom | 77 m²
Ponúkame Vám na predaj komfortný 3 izbový rodinný dom / dvojdom v obci Košúty, okr. Galanta,
207,000 € 2688 €/m²
Rodinný dom | xx | 200 m²
Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom, v srdci Tokajskej vínnej oblasti – Slovenské Nové M
207,000 € 1035 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko | Potzneusiedl | -
Predstavte si bývanie, ktoré vám dáva slobodu, priestor a nekonečné možnosti. Táto moderná novo
335,000 € 2532 €/m²
Rodinný dom | Vinohradnícka | 150 m²
3D prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=BEVfMZX73hS VIDEO: https://yout
474,900 € 3166 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
REALL INVEST predstavuje na predaj rodinný dom s históriou v obci Chtelnica, priamo v centre na
128,000 € 853 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
REALL INVEST chystá rodinný dom na predaj v obci Zvončín. Ide o exkluzívnu modernú nehnuteľnos
383,000 € 2128 €/m²
Rodinný dom | Vranovská 25A | 150 m²
24 ÁROV SLOBODY, BAZÉN ZA OKNOM A CENTRUM MESTA NA DOSAH. DOM, KTORÝ NEPREDÁVA LEN ŠTVORCE, ALE
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Šípkova | 127 m²
Odporúčame!!! Ponúkame na predaj moderne riešený 5-izbový rodinný dom typu bungalov v neprec
399,000 € 3142 €/m²
Rodinný dom | poľná | 183 m²
Pokojné bývanie takmer v centre mesta,no zároveň bez mestkého ruchu s atmosférou vidieckeho býv
215,000 € 1175 €/m²
Rodinný dom | Helcmanovce | 114 m²
Proximity real ekluzívne ponúka na predaj gazdovský dom s rozsiahlym pozemkom 1577m2 v obci He
47,999 € 421 €/m²
Rodinný dom | Ďurďošík | 143 m²
Proximity real ponúka na predaj slnečný,priestranný a moderne riešený rodinný dom – novostavbu,
274,999 € 1923 €/m²
Rodinný dom | Pekná | 125 m²
Realitná kancelária PHINEX partner ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom v tichej a ž
265,000 € 2120 €/m²
Rodinný dom | 210 m²
MIESTO, KDE PRIESTOR, SÚKROMIE A ODDYCH DOSTÁVAJÚ NOVÝ VÝZNAM Luxusný dom s wellnessom, bazéno
400,000 € 1905 €/m²
Rodinný dom | Platanová | 110 m²
DISCREAT REAL vám ponúka exkluzívne na PREDAJ elegantne ZARIADENÝ 4 izbový, dvojpodlažný mezaní
347,900 € 3163 €/m²
Rodinný dom | - | 200 m²
Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj samostatný 4 -izbový rodinný dom v ob
154,800 € 774 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.