Rodinný dom | Malé vinice | 193 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný 6-izbový rodinný dom, ktorý sa nachád
450,000 € 2332 €/m²
Rodinný dom | Veterná | 130 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 4,5 izbového rodinného domu na ulici Vet
309,000 € 2377 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
309,000 € 2377 €/m²
Rodinný dom | 140 m²
Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám exkluzívne ponúka prenájom polyfunkčnú budovu, ktorá je
900 € 6 €/m²
Rodinný dom | 57 m²
Bosen Group Nitra Vám exkluzívne ponúka na predaj zariadený rodinný dom na tichom okraji obce Č
89,990 € 1579 €/m²
Rodinný dom | Železničná | 120 m²
Bosen Group Vám predstavuje 4-izbový rodinný dom na priestrannom pozemku o výmere 869 m² v Seni
198,000 € 1650 €/m²
Rodinný dom | 158 m²
REZERVOVANÉ - Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP ponúka na predaj rodinný dom v Žiari
83,990 € 532 €/m²
Rodinný dom | Kyselica | 365 m²
BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj dvojposchodový, viacgeneračný rodinný dom so záhradou, nachádz
430,000 € 1178 €/m²
Rodinný dom | 95.53 m²
BOSEN REALICITY vám ponúka na predaj moderný nízkoenergetický 4 izbový rodinný dom v obci Bodík
219,990 € 2407 €/m²
Rodinný dom | Na medzi | 133 m²
Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj 4-izb bungalov, ktorý spája pokoj a komfort. Tento dom
579,000 € 4504 €/m²
Rodinný dom | Ružová | 215 m²
POPIS NEHNUTEĽNOSTI : Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj novostavbu, 5i RD v úplnom ce
360,000 € 1651 €/m²
Rodinný dom | Športová | 280 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj dom v srdci malebného podtatranského údolia, ktorý
419,999 € 1500 €/m²
Rodinný dom | 108 m²
Bosen Group ponúka na predaj pôvodnú drevenicu s 2 izbami, kuchyňou a pivnicou v pôvodnom, ale
65,000 € 602 €/m²
Rodinný dom | 70 m²
Bosen Group vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci Likavka. Nehnuteľnosť sa nachádz
80,000 € 1143 €/m²
Rodinný dom | Športová | 131.5 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj 4 izbový moderný, dizajnový a zároveň praktický domov pod Tatr
289,999 € 2205 €/m²
Rodinný dom | Vlková | 168.85 m²
Bosen group Poprad do ponuky prinášame atraktívnu novostavbu rodinného domu v podtatranskej obc
379,999 € 2251 €/m²
Rodinný dom | 90.49 m²
BOSEN GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj SKOLAUDOVANÝ Rodinný dom s dvoma bytovými jednotkam
185,000 € 2044 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
Znížená cena!! DAJAreality ponúka exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový rodinný dom, posta
123,000 € 1230 €/m²
Rodinný dom | Pri jazere | 108 m²
TOP PONUKA - SAMOSTATNÝ - ATYPICKÝ Bungalov 520m2 pozemok- moderný,zariadený . -Slovenský Gro
395,000 € 3657 €/m²
Rodinný dom | Komenského | 60 m²
Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom v intraviláne obce Koka
42,500 € 708 €/m²
Rodinný dom | Ľ. Podjavorinskej | 150 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom s 853 m2 pozemkom na podnikateľské účely, prípadné bývanie v Nov
Cena dohodou
Rodinný dom | 160 m²
Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom v intraviláne obce Rúba
35,000 € 219 €/m²
Rodinný dom | 280 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom pred kolaudáciou v obci Svätuše, okres Trebišov. Ide o zateple
34,900 € 125 €/m²
Rodinný dom | Záhradná ulica | 128.4 m²
Maličkosti robia život krajším. Slnečné rána. Deti hrajúce sa na ulici. Večerné posedenia s blí
459,900 € 3582 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.