Rodinný dom | Koperníkova | 200 m²
Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj 3 izbový, dvoj-podlažný podpivničený rod
179,000 € 895 €/m²
Rodinný dom | Plachého | 270 m²
Hľadáte bývanie v Bratislave, ktoré ponúka viac priestoru ako byt, súkromie ako dom a zároveň s
450,000 € 1667 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 84 m²
COMACCreality s.r.o. Exkluzívne iba u nás ponúkame na predaj starší 3 izbový RD v obci Horné Or
145,000 € 1726 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 320 m²
Ponúkame na predaj dom v Dolnom Jelenci, len kúsok od Donovalov. Ideálna investičná nehnuteľnos
300,000 € 938 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
Ponúkame Vám napredaj vidiecky dom + záhrada 971 m2, Košecké Podhradie. Celková plocha pozemku
Cena dohodou
Rodinný dom | zliechovská | 100 m²
Novostavba 4-izbový bungalow - 100m2 + terasa 18 m2, pozemok 796 m2, Košeca. Dom bol skolaudova
Info v RK
Rodinný dom | Podhorie | 95 m²
Na predaj moderná novostavba- bezberiérový rodinný dom v radovej zástavbe s garážou, sklolaudov
Info v RK
Rodinný dom | V slatinách | 117 m²
Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom s veľkým pozemkom 2.200 m2 + hospodárska budova,
210,000 € 1795 €/m²
Rodinný dom | J. A. Komenského | 130 m²
Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii + hospodárska budova + di
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²
Ponúkame na predaj dvojgeneračný dom v obci Sekule osadený na pozemku o výmere 957 m2. Rodinný
289,000 € 1314 €/m²
Rodinný dom | 209 m²
Pre ľudí, ktorí sa radi venujú prenájmu nehnuteľností sme pripravili túto zaujímavú ponuku. Ro
515,000 € 2464 €/m²
Rodinný dom | Jasovská | 146 m²
Útulný rodinný dom v tichej lokalite poskytne útočisko pre rodinku, ktorá chce utiecť z denného
375,000 € 2568 €/m²
Rodinný dom | 140 m²
Zaujímavá ponuka rodinného domu v pokojnej lokalite s výbornou dostupnosťou Ponúkame na predaj
187,000 € 1336 €/m²
Rodinný dom | Slovenská | 440 m²
Táto ponuka sa od ostatných líši, lebo má viacero využití. Keďže sa jedná veľký rodinný dom s p
890,000 € 2023 €/m²
Rodinný dom | Jazvečia | 97 m²
Táto ponuka staršieho rodinného domu je zaujímavá pre ľudí, ktorí majú stavbárskeho ducha. Na
360,000 € 3711 €/m²
Rodinný dom | Slovenská | 117 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový rodinný dom na Slovenskej ulici vo vyhľadávanej lokalite Košice
490,000 € 4188 €/m²
Rodinný dom | Brezová | 300 m²
Tento rodinný dom v príjemnom prostredí obce Brezina čaká na nového majiteľa, ktorému vďaka sv
155,500 € 518 €/m²
Rodinný dom | Priehradná | 226 m²
Ponúkame Vám na predaj 7-izbový rodinný dom s balkónom tarasou a záhrdou na Priehradnej ulici,
439,000 € 1942 €/m²
Rodinný dom | Na grbe | 240 m²
Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom so záhradou, zimnou záhradou, garáž
479,990 € 2000 €/m²
Rodinný dom | Borovicová | 124 m²
Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom so záhradou a parkovaním v novej časti rodinných do
349,000 € 2863 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²
REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka pekný 4 izbový rodinný dom v obci Oľdza, postavený na v
235,000 € 1469 €/m²
Rodinný dom | Jabloňová | 94 m²
Predáme moderný 4 izbový rodinný dom - novostavbu, dom sa nachádza na Slivkovej ulici v obci Du
395,000 € 4202 €/m²
Rodinný dom | Nová Pezinská | 210 m²
Predáme samostatne stojaci 5izb. RD. trojpodlažný, kompletne podpivničený v pôvodnom stave, (k
399,000 € 1900 €/m²
Rodinný dom | Harmónia | 257 m²
Predáme dvojpodlažný RD v Modre, časť Harmónia. Úžitková plocha domu je 257m2. Nachádza sa vo
460,000 € 1790 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.