Rodinný dom | Oravné | 135 m²
Hľadáte dom, kde kvalita nie je len marketingové slovo? Oravné je tichá a uzavretá štvrť v Trna
295,000 € 2185 €/m²
Rodinný dom | Karlov dvor | 100 m²
Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 100 m² na pozemku o výmere
235,000 € 2350 €/m²
Rodinný dom | 143 m²
Predstavte si bývanie, kde každé ráno začína v priestore zaplavenom svetlom, s výhľadom do zele
565,000 € 3951 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 130 m²
Obdivujte tento 4-izbový rodinný dom na predaj v obci Dolná Krupá za cenu 175 800 €. Dom sa na
175,800 € 1352 €/m²
Rodinný dom | 127 m²
Ponúkame na predaj kompletne zariadený 4-izbový rodinný dom v obci Voderady (časť Pánske), ktor
369,900 € 2913 €/m²
Rodinný dom | 142.7 m²
Moderný rodinný dom v objatí prírody – Ideálne miesto pre váš nový domov. Hľadáte pokojné býva
410,000 € 2873 €/m²
Rodinný dom | 143 m²
565,000 € 3951 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
Dokončite si svoj vysnívaný dom podľa seba – s nadštandardom v cene! V zastúpení realitnej ka
459,000 € 2869 €/m²
Rodinný dom | Malženice | 159 m²
Úsporné bývanie: Nízke mesačné náklady vďaka tepelnému čerpadlu, krbu a fotovoltike. Letný rel
390,000 € 2453 €/m²
Rodinný dom | 380 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá vám okamžite generuje príjem a zároveň ponúka vlastné bývanie? Táto
299,000 € 787 €/m²
Rodinný dom | Železničná ulica | 502 m²
Hľadáte bývanie, ktoré ponúka viac než len izby a steny? Táto priestranná vila v pokojnej časti
820,000 € 1633 €/m²
Rodinný dom | Krížna | 130 m²
🏡 Moderný rodinný dom v pokojnej novostavbe – komfort, súkromie a nízke náklady Ponúkame na pr
258,000 € 1985 €/m²
Rodinný dom | Pažitná 65 | 170 m²
DVOJGENERAČNÝ RODINNÝ DOM V TOP LOKALITE – KOPÁNKA, TRNAVA BÝVANIE PRE RODINU + INVESTIČNÝ POT
293,760 € 1728 €/m²
Rodinný dom | Johna Dopyeru | 160 m²
Ponúkame Vám na predaj 5 izbový rodinný dom s garážou v krásnej a novej štvrti rodinných domov
415,000 € 2594 €/m²
Rodinný dom | Jána Hlubíka | 100 m²
V zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj samostatne stojaci, dvojpodlažný rodinný dom v jedne
249,000 € 2490 €/m²
Rodinný dom | Čukárská Paka | 709 m²
Pozemky na výstavbu rodinných domov – Čukárska Paka, len 20 min od Bratislavy Predáme stavebné
219 €/m2 0 €/m2
Rodinný dom | Leoša Janáčka | 220 m²
Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom, ktorý spĺňa vš
419,000 € 1905 €/m²
Rodinný dom | Bežecká | 143 m²
Ponúkame na predaj moderný, nízkoenergetický rodinný dom, ktorý predstavuje symbiózu komfortu a
555,000 € 3881 €/m²
Rodinný dom | Boleráz | 109.3 m²
Na predaj moderný, nízkoenergetický rodinný dom v tichej lokalite, len 10 minút od Trnavy. Ideá
256,900 € 2350 €/m²
Rodinný dom | Cerová | 0 m²
Ponúkame na predaj dvojposchodový rodinný dom s priestranným pozemkom o výmere 13 árov, ktorý s
190,000 €
Rodinný dom | 300 m²
Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť vedenú ako Obchod a služby-reštaurácia v centre obce Bučany
289,000 € 997 €/m²
Rodinný dom | Lošonec | 85 m²
Ponúkame na predaj priestranný, zrekonštruovaný a kompletne zariadený rodinný dom v tichej a vy
179,900 € 2116 €/m²
Rodinný dom | 340 m²
Ponúkame na predaj priestranný poschodový rodinný dom s masívnou konštrukciou a rozsiahlou úžit
199,900 € 588 €/m²
Rodinný dom | 137 m²
Ponúkame na predaj veľmi pekný 4-izbový rodinný dom s modernou architektúrou , ktorý sa nachádz
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.