(JuGxYES_9hv) Aktualizovaný: 22. 05. 2026 1. publikácia: 22. 05. 2026

Ponuka RD s rozsiahlym pozemkom v katastri Zemplínska Teplica, okres Trebišov

Okružná
Zemplínska Teplica • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

97,900 € 1088 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
90 m²

Plocha pozemku:
1,236 m²
Info
Predaj – tradičný sedliacky rodinný dom s veľkým pozemkom, Zemplínska Teplica, okr. Trebišov

Ponúkame na predaj starší rodinný dom sedliackeho typu nachádzajúci sa v pokojnej obci Zemplínska Teplica, na Okružnej ulici. Nehnuteľnosť je ideálnou voľbou pre milovníkov vidieckeho štýlu bývania, chalupárov alebo ako investícia na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.

Základné informácie:

Rozloha pozemku: 1236 m2
Výmera časti pozemku s RD : 677 m²
Súčasťou predaja je pozemok o výmere 559 m² na ktorom je možné postaviť RD ktorý bude
prístupný samostatne z Cintorínskej ulice
prístup po asfaltovej ceste (výborný potenciál napr. na výstavbu ďalšieho domu)
Dispozícia domu:

5 izieb
kuchyňa
kúpeľňa
samostatné WC
2 komory
pochôdzny pôjd (možnosť ďalšieho využitia – podkrovie)

Technický stav a konštrukcia:

materiál: tradičná stavba, drevené krovy
strešná krytina: eternit
dom je v pôvodnom stave – vhodný na rekonštrukciu

Inžinierske siete:

voda: studňa + možnosť napojenia na obecný vodovod (pri pozemku)
elektrina: zavedená
plyn: pri pozemku
kanalizácia: pri pozemku (možnosť napojenia)

Okolie a výhody bývania

Obec Zemplínska Teplica sa nachádza v krásnom prostredí tokajského regiónu, ktorý je známy:

malebnou prírodou a vinicami
pokojnou atmosférou ideálnou na oddych
možnosťami turistiky, cykloturistiky a rekreácie
Výhody lokality:

tiché vidiecke prostredie mimo ruchu mesta
ideálne na trvalé bývanie aj rekreačné využitie
dobrá komunita a pokojné susedstvo

Dostupnosť:

mesto Košice cca 30 minút autom
okresné mesto Trebišov cca 20 minút

Občianska vybavenosť:

V obci a blízkom okolí nájdete:

základnú občiansku vybavenosť
potraviny, služby
školy a škôlky v dostupnej vzdialenosti
zdravotné stredisko v blízkom okolí

Zhrnutie:

Nehnuteľnosť ponúka veľký potenciál – či už na bývanie, chalupu alebo investíciu. Bonusom je druhý stavebný pozemok so samostatným prístupom, čo výrazne zvyšuje hodnotu ponuky.

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

Pre viac informácií a záujem o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle +421 905 473 512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
90 m²

Počet nadzemných podlaží:
1

Počet izieb / miestností:
5

Počet spální:
1

Počet kúpeľní:
1

Energetický certifikát budovy:
nie je

Vykurovanie:
Lokálne

Plocha pozemku:
1,236 m²

Zastavaná plocha:
90 m²

Terén pozemku:
Rovinatý

Vybavenie:
Predzáhradka
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Visit Real s.r.o

Visit Real s.r.o

Visit Real s.r.o

Na močidlách 1724/6 • 04018, Košice-Krásna (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

97,900 € 1088 €/m²

Kontakt na predajcu

Visit Real s.r.o

Visit Real s.r.o