Chalupa, rekreačný domček | 84 m²
Predávajú sa pozemky, stodola, kôlňa a gazdovský dom. Gazdovský dom má 3 miestnosti. Prešiel či
300,000 € 3810 €/m²
Rodinný dom | 50 m²
Predstav si miesto, kde ráno nepočuješ autá… iba vietor v stromoch, spev vtákov a občas srnku,
25,000 € 500 €/m²
Rodinný dom | 356 m²
V lone panenskej prírody na Cerovských lazoch, Vám exkluzívne ponúkame vyše 25Ha rovinatého ter
280,000 € 1222 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 75 m²
Hľadáte miesto, kde sa môžete úplne odpojiť od každodenného zhonu a ponoriť sa do ticha prírody
28,000 € 333 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
Ponúkame vám jedinečnú príležitosť bývať v starom meštianskom dome s neopakovateľnou atmosférou
86,000 € 815 €/m²
Rodinný dom | 121 m²
Hľadáte pokojné bývanie s možnosťami na aktívny aj pasívny oddych? Dom sa nachádza v tichej uli
88,000 € 727 €/m²
Objekt pre obchod | 300 m²
Priestranný 300m2 objekt sa nachádza v kľudnej uličke len pár metrov od rieky Dunaj vo vinárske
69,990 € 233 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 70 m²
Na predaj je tento pozemok so starým domom na okraji malebnej obce Vyšný Slavkov. Pozemok je po
49,900 € 927 €/m²
Rodinný dom | 140 m²
Tento storočný rodinný dom v pôvodnom stave stojí na pozemku o rozlohe 845 m² (67 m x13 m) a bo
50,000 € 421 €/m²
Rodinný dom | 70 m²
Menší rodinný dom postavený na veľkom pozemku o výmere 1700 m² sa nachádza v tichej lokalite v
73,000 € 1043 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
Vidiecky dom na krásnom rovinatom pozemku sa nachádza pri Nitre v obci Horné Lefantovce. Tichá
75,000 € 938 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Tradičný vidiecky dom s gánkom v pôvodnom stave situovaný v obci Šurianky, ktorý túži po niekom
299,000 € 1667 €/m²
Rodinný dom | 50 m²
Na predaj miesto, kde sa ráno budíte na východ slnka s pohľadom na panorámu hôr Malej Fatry. Ne
166,000 € 3320 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Na prvý pohľad sa zdá, že sa pozeráte na veľký, tmavý a starý dom. Ale opak je pravdou. Dom je
136,000 € 1236 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
V krásnom, tichom prostredí Slovenského rudohoria, v údolí rieky Hnilec, v obci Hnilec sa nachá
65,000 € 217 €/m²
Rodinný dom | 350 m²
Budova bývalej školy, ktorá je vhodná na podnikateľské využitie v cestovnom ruchu sa nachádza v
88,000 € 251 €/m²
Rodinný dom | 145 m²
Väčší rodinný dom v príjemnom prostredí pri potoku a pod lesom. Dom leží v obci Horný Tisovník
115,000 € 786 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
Máte sen o bývaní či rekreácii uprostred prírody, kde čas plynie pomalšie a vzduch vonia po les
219,900 € 2875 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 50 m²
Dvojposchodová chata s vínnou pivnicou sa nachádza na okraji viničného vŕška malebnej obci Belá
24,990 € 500 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 170 m²
V malebnej osade v obci Zákopčie na Kysuciach ponúkame na predaj dve tradičné vidiecke chalupy
69,899 € 411 €/m²
Objekt pre obchod | 170 m²
Hľadáte jedinečnú nehnuteľnosť pre Vaše bývanie alebo podnikanie? Tento majestátny panský dom z
289,990 € 1682 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
EXKLUZÍVNE - Ponúkame na predaj zaujímavú nehnuteľnosť v krásnom prostredí lazov s panoramatick
249,000 € 1556 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Na predaj dvojgeneračný dom v obci Hostišovce. Plus na pozemku je ešte jeden historický dom. Pr
62,000 € 425 €/m²
Rodinný dom | 70 m²
Na predaj chata v rekreačnej oblasti Látky. Chata má chodbu, spoločenskú miestnosť, kuchynku, n
70,000 € 1000 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.