Chalupa, rekreačný domček | 160 m²
Ponúkame na predaj zaujímavú nehnuteľnosť v krásnom prostredí lazov s panoramatickým výhľadom p
249,000 € 1556 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
Túžite po živote na vidieku? V prekrásnom horskom prostredí osady Madačka, ponúkame na predaj t
77,000 € 1125 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 64 m²
Chaty sa nachádzajú na spoločnom pozemku uprostred lesa na samote. Prístup je možný len po nesp
59,900 € 936 €/m²
Rodinný dom | 350 m²
Na predaj unikátny historický meštiansky dom priamo v centre mesta Kremnica, len 200 metrov od
198,000 € 566 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 50 m²
Murovaná chata bola postavená v 70-tých rokoch. Nachádza sa na svahu s výhľadom na okolie. Spod
68,700 € 1374 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
V nepriechodnej obci Bádice situovanej pod horou obklopenej krásnym lesným prostredím sa nachád
174,000 € 1338 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
RODINNÝ DOM S DIELŇOU A VEĽKÝM POTENCIÁLOM – HEĽPA Hľadáte spojenie bývania a podnikania v srdc
95,000 € 950 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Túto ponuku treba vidieť. Zaujímavá je svojim charakterom, dispozíciou v rámci dediny a umiestn
199,900 € 1000 €/m²
Historický objekt | 955 m²
Kaštieľ z čias pred rokom 1700 je veľmi ojedinelá príležitosť na trhu s krásnou históriou, ktor
330,000 € 346 €/m²
Apartmán | 37 m²
Investičný apartmán pozostáva z jednej obytnej miestnosti s kuchynským kútom, vstupnej chodby,
135,000 € 3649 €/m²
Rodinný dom | 70 m²
V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj nehnuteľnosť ktorá je vhodná na trvalé bývan
59,000 € 843 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom. Nachádza sa v obci Krtovce vzd
115,000 € 1278 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
Zachovalý prevažne tehlový čiastočne podpivničený rodinný dom v koncovej časti napredujúcej obc
169,900 € 1062 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 55 m²
Pôvodná drevenica na dobre dostupných lazoch vzdialená iba 5 km od lyžiarskeho strediska Ski Rá
41,000 € 1018 €/m²
Rodinný dom | 60 m²
Viac ako sto ročná drevenička na menšom pozemku v odľahlej pokojnej časti kopaníc Dolnej Mariko
38,900 € 650 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave, ktorý sa nachádza v pokojnej obci Kava,
45,000 € 500 €/m²
Rodinný dom | 70 m²
Na predaj starý dom na zbúranie v obci Utekáč. Pozemok je vhodný na stavbu chalupy alebo domu.
27,000 € 386 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
Táto nehnuteľnosť je skutočne iná než ostatné. Na rozdiel od väčšiny domov v obci, ktoré stoja
54,000 € 675 €/m²
Objekt pre obchod | 257 m²
Vynikajúca investičná príležitosť v širšom centre mesta, vhodná na široké využitie, nie len ako
115,000 € 486 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom v obci Rokytov pri Humennom, ideálny pre klientov, kt
52,000 € 325 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Hľadáte pokojné miesto obklopené krásnou prírodou, kde zrelaxujete a uniknete od ruchu mesta či
65,000 € 650 €/m²
Objekt pre obchod | 700 m²
Podnikatelia, investori pozor! Hľadáte zaujímavé miesto pre Vašu investíciu na mieste, ktoré má
265,000 € 379 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 16 m²
Murovaná poschodová chatka sa nachádza v chatovej oblasti pri Zúgove v Nových Zámkoch. Stojí na
40,000 € 2500 €/m²
Rodinný dom | 70 m²
Vidiecky dom v radovej zástavbe je v pôvodnom, no v zachovalom stave, je potrebná kompletná rek
77,000 € 1343 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.