REZERVOVANÉ -Nádherný dom so záhradou 1367 m2 -Šelpice

Reality Šelpice

Rodinný dom | Za humnami | 103 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame naozaj neobyčajný a nadštandardný 4-izbový rodinný

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šelpice

388,000 € 3767 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ exkluzívneho RD v obci Zvončin

Reality Zvončín

Rodinný dom | 180 m²

REALL INVEST chystá rodinný dom na predaj v obci Zvončín. Ide o exkluzívnu modernú nehnuteľnos

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zvončín

383,000 € 2128 €/m²

Pokojné bývanie v lone prírody, moderný 4 izb. RD v Dolných Orešanoch - REZERVOVANÉ

Reality Dolné Orešany

Rodinný dom | 135 m²

Pokojné bývanie v lone prírody na úpätí Malých Karpát, ideálne prostredie pre rodiny s deťmi ,

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolné Orešany

299,000 € 2215 €/m²

kunareality- 4 izbový bungalov 133 m2, pozemok 670m2, obec Horné Orešany -Majdan

Reality Horné Orešany

Rodinný dom | Dolné záhumnie | 133 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný typu bungalov v

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Horné Orešany

244,900 € 1841 €/m²

82-ročný rodinný dom so širokými možnosťami rekonštrukcie + hospodárska budova v štýle stodola na veľkom pozemku 2670 m² s vlastnou studňou

Reality Trnava

Rodinný dom | Oravné | 168 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa / Znalecký posudok k dispozícii Cena pozemku na m2 vychádza 86

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Trnava

Cena dohodou

KOŠOLNÁ / Polyfunkčný 5-izbový rodinný dom s dobre zabehnutým - dlhodobo obsadeným penziónom

Reality Košolná

Rodinný dom | 580 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj polyfunkčný 5-izbový rodinný dom s prosperu

Publikované: 23.06.2023 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Košolná

Cena dohodou

Vstúpte do sveta útulnosti, vkusnej elegancie a pohodlia viacgeneračného domu s vyhrievaným bazénom

Reality Vlčkovce

Rodinný dom | Nezadaná | 496 m²

Videoobhliadku si môžete pozrieť pod fotofokumentáciou Dokonalé prepojenie priestoru s kvalit

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Vlčkovce

690,000 € 1391 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Atraktívny pozemok s domom v srdci Starej Kopánky s potenciálom moderného bývania

Reality Trnava

Rodinný dom | Ulica Tatranská | 50 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok so starším rodin

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Trnava

179,000 € 3580 €/m²

Dvojgeneračný rodinný dom s terasou plný priestoru a pohodlia

Reality Zeleneč

Rodinný dom | 270 m²

Hľadáte bývanie, kde má každý člen rodiny skutočný priestor pre seba a zároveň si užijete pokoj

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Zeleneč

350,000 € 1296 €/m²

ZELENEČ / Dvojgeneračný rodinný dom s terasou plný priestoru a pohodlia

Reality Trnava

Rodinný dom | 270 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Trnava

350,000 € 1296 €/m²

KOŠOLNÁ / Zabehnutý rodinný penzión s polyfunkčným 5-izbovým rodinným domom

Reality Trnava

Rodinný dom | Ulica Suchovská | 580 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj zabehnutý rodinný penzión priamo spojený s

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Trnava

Cena dohodou

Predané / Dva domy - jedna príležitosť | Hrnčiarovce nad Parnou

Reality Hrnčiarovce nad Parnou

Rodinný dom | 540 m²

DVA DOMY – JEDNA PRÍLEŽITOSŤ | Hrnčiarovce nad Parnou Rodinné bývanie. Penzión. Firemné sídlo.

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Hrnčiarovce nad Parnou

463,500 € 858 €/m²

Miesto na budovanie zážitkov s nádherným výhľadom v srdci Malých Karpát

Reality Horné Orešany

Rodinný dom | Nezadaná | 72 m²

Ideálne miesto na oddych a vytvorenie príjemných spomienok a zážitkov v práve zrekonštruovanom

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horné Orešany

180,000 € 2500 €/m²

Dvojdom v obci Nižná! Jedinečná ponuka ! NOVOSTAVBA!!

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 89.56 m²

4-IZBOVÝ DVOJDOM S VLASTNÝM POZEMKOM A TEPELNÝM ČERPADLOM – NIŽNÁ Exklúzivne v zastúpení klien

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

185,000 € 2066 €/m²

Rodinný dom s výhľadom na Smolenický Zámok a s veľkorysým pozemkom!

Reality Smolenice

Rodinný dom | Nezadaná | 116 m²

Kuchyňa sa medzičasom vymaľovala na bielo!! A neustále prebiehajú úpravy na pozemku i v dome.

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Smolenice

325,000 € 2802 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Unikátna 4i NOVOSTAVBA, Špačince 740m² pozemok DOČASNE ZNÍŽENÁ CENA!

Reality Špačince

Rodinný dom | Nezadaná | 117.14 m²

DOČASNE ZNÍŽENÁ CENA 365000€ do 15.5.2026 !!! MAJITELIA MAJÚ UŽ REZERVOVANÉ NOVÉ BÝVANIE !!

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Špačince

365,000 € 3116 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZVÝHODNENÁ CENA! 6i RODINNÝ DOM,GARÁŽ, VEĽKÝ POZEMOK,SUCHÁ N PARNOU

Reality Suchá nad Parnou

Rodinný dom | Nezadaná | 172 m²

RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POTENCIÁLOM VHODNÝ PRE VEĽKÉ RODINY, PODNIKATEĽOV ALEBO PRE INVESTOROV!

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Suchá nad Parnou

255,000 € 1483 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Unikátna 4i NOVOSTAVBA, Špačince 740m² DOČASNE ZNÍŽENÁ CENA!

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 117.14 m²

DOČASNE ZNÍŽENÁ CENA 365000€ do 15.5.2026!!! MAJITELIA MAJÚ UŽ REZERVOVANÉ NOVÉ BÝVANIE !!!

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

365,000 € 3116 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný dvojgeneračný rodinný dom s veľkým pozemkom v Suchej nad Parnou

Reality Trnava

Rodinný dom | 172 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

255,000 € 1483 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom pod Smolenickým zámkom !! Pozemok 1278m2- OBEC SMOLENICE !

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 116 m²

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

325,000 € 2802 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3I RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POTENCIÁLOM, NIŽNÁ.. ZNÍŽENÁ CENA!!

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

DOM JE MOMENTÁLNE V STAVE,AKO NA FOTKÁCH. NA DOME SA STÁLE PRACUJE. Nehnuteľnosť sa bude čosk

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

138,000 € 1380 €/m²

NÍZKOENERGETICKÝ DVOJDOM S DVOMI SAMOSTATNÝMI 5I JEDNOTKAMI

Reality Dechtice

Rodinný dom | 245 m²

tiché prostredie | bytové jednotky s vlastným vstupom a parkovaním | možnosť kúpy hrubej stavby

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dechtice

310,000 € 1265 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

5I RODINNÝ DOM – HRUBÁ UZATVORENÁ STAVBA

Reality Dechtice

Rodinný dom | 123 m²

novovybudovaná tichá ulica | moderné nízkoenergetické riešenie | vhodná kúpa alebo investícia |

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dechtice

115,000 € 935 €/m²

5I RODINNÝ DOM – POSLEDNÉ ÚPRAVY PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Reality Dechtice

Rodinný dom | 123 m²

novovybudovaná tichá ulica | moderné nízkoenergetické riešenie | priestranná dispozícia | vhodn

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dechtice

195,000 € 1585 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie