|ALL PERFECT| Na predaj 5-izbový rodinný dom v obci Trstín

Reality Trstín

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

All Perfect Reality Vám ponúkajú na predaj 5-izbový rodinný dom v obci Trstín, ktorý je ideálno

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Trstín

141,900 € 788 €/m²

4 - izbová novostavba - bungalov s garážou na pozemku 422 m2

Reality Trnava

Rodinný dom | Nevyplnená | 108 m²

Túžite po bývaní v rodinnom dome, ale nechcete sa vzdať pohodlia bývania v meste so všetkými j

Publikované: 06.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

449,000 € 4074 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ!Rodinný dom v Suchej nad Parnou | Trnava

Reality Suchá nad Parnou

Rodinný dom | Nevyplnená | 250 m²

Hľadáte rodinný dom, ktorý vám poskytne pokoj, priestor a skutočnú kvalitu života? Tento jedin

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Suchá nad Parnou

450,000 € 2196 €/m²

Prenájom ubytovne v rodinnom dome 255 m2

Reality Trnava

Rodinný dom | Coburgova | 255 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom priestranný rodinný dom vhodný ako ubytovňa s ce

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Trnava

2,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rodinný dom Majcichov len na skok od Trnavy 477m2 pozemok

Reality Majcichov

Rodinný dom | Nevyplnená | 60 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka rodinný dom s garážou,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Majcichov

109,000 € 1817 €/m²

Na predaj 4izb. rodinný dom s pekným priestranným pozemkom v obci Boleráz okr. Trnava

Reality Boleráz

Rodinný dom | Nevyplnená | 562 m²

R E Z E R V O V A N É EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! REMAX ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom s veľ

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Boleráz

159,000 € 283 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom v centre obce Hrčniarovce nad Parnou

Reality Hrnčiarovce nad Parnou

Rodinný dom | Nevyplnená | 220 m²

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom situovaný v centre obce Hrnčiarovce n

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hrnčiarovce nad Parnou

249,000 € 1132 €/m²

TOP PONUKA!!Rodinný dom-| Bučany | Trnava

Reality Bučany

Rodinný dom | Nevyplnená | 303 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj priestrannú vilu, stvorenú pre výnimočn

Publikované: 15.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bučany

445,000 € 1947 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na PREDAJ 7i Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Bučany (10 min od Trnavy)

Reality Bučany

Rodinný dom | Nezadaná | 190 m²

Katarina Vereš +421 903 779 577 e-mail: katarina.veres@v2realestate.sk lokalita: Bučany - Trna

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Bučany

Info v RK

Rodinný dom, Kostolná 348/37, Bučany, Okr. Trnava, podiel 1/2

Reality Bučany

Rodinný dom | Nezadaná | 201.89 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Predmetom dražby je spoluvlastnícky podiel 1/2 k rodinnému domu so súp

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Domy na dražba Bučany

65,300 € 323 €/m²

Moderný 4 izbový rodinný dom, kde sa čistý dizajn stretáva s komfortom

Reality Boleráz

Rodinný dom | Nezadaná | 135 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / ponúkame na predaj priestranný rodinný dom / Bungalov / v obľúbenej ob

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Boleráz

349,000 € 2585 €/m²

CREEX reality Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v obci Smolenice

Reality Smolenice

Rodinný dom | Obrancov mieru | 110 m²

CREEX REALITY Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v obci Smolenice, ktorá patrí m

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Smolenice

259,000 € 2355 €/m²

RD vhodný na rekonštrukciu - Buková

Reality Buková

Rodinný dom | Buková | 87 m²

Ponúkame na predaj RD v obci Buková (cca 25km od Trnavy a 70km od Bratislavy). Výmery: celková

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Buková

125,000 € 1437 €/m²

REALITY PROGRES PONÚKA : RODINNÝ DOM a POZEMOK 1200 m2 DOBRÁ VODA - VOĽNÝ

Reality Dobrá Voda

Rodinný dom | Nezadaná | 177 m²

REALITY PROGRES PONÚKA RODINNÝ DOM + NA POZEMKU 1200 m2 v obci DOBRÁ VODA okres TRNAVA Rodinný

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 05.01.2026
Domy na predaj Dobrá Voda

70,000 € 395 €/m²

REALFINANC – 100% aktuálny! 35 ročný - 5 izbový rodinný dom s garážou, pozemok 692 m2, Opoj !

Reality Trnava

Rodinný dom | 180 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový Rodinný Dom v Osobnom Vlastníctve o výmere zastavanej plochy 140 m2

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

225,000 € 1250 €/m²

Reality Opoj

Rodinný dom | 180 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Opoj

225,000 € 1250 €/m²

Moderný 2i RD v Smoleniciach – inteligentné bývanie s nízkymi nákladmi

Reality Trnava

Rodinný dom | 50 m²

Novostavba | Smart technológie | pokojná lokalita pod Malými Karpatmi _________________________

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

145,000 € 2900 €/m²

"ĎALEKO OD HLUČNÉHO DAVU", 4+ IZB. DOM, AUTENTICKÝ VIDIEK

Reality Dlhá

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Nájdite svoj pokojný prístav v obci Dlhá – dom so slnečnou záhradou a vôňou čerešní. Túžite sp

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dlhá

249,000 € 1779 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj - starší rodinný dom s pozemkom o výmere 669 m² s možnosťou zväčšenia až na 3168 m² - obec Dlhá.

Reality Dlhá

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom, ktorý je vzhľadom na svoj technický stav vhodný na kompl

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Dlhá

104,900 € 874 €/m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom na 30á pozemku v obci Smolenice.

Reality Smolenice

Rodinný dom | Pivovarská | 45 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci rodinný dom situovaný v malebnej obci Smolenice, nach

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Smolenice

176,000 € 3911 €/m²

Predaj novostavby bungalovu na pozemku o výmere 595 m² v tichej lokalite obce Budmerice

Reality Trnava

Rodinný dom | 108 m²

Ponúkame na predaj novostavbu obľúbeného a dobre funkčne riešeného bungalovu Euroline 1471, nac

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Trnava

369,000 € 3417 €/m²

Predaj 3 izb. rodinného domu v pôv. stave na celkovú rekonštrukciu s 1050 m2 pozemkom

Reality Šúrovce

Rodinný dom | Nedárska | 110 m²

Na predaj 3 izb. rodinný dom v pôvodnom stave vhodný na úplnú rekonštrukciu alebo zbúranie s p

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šúrovce

169,000 € 1536 €/m²

Rodinný dom s galériou, pozemok 1119 m2 obec Dolné Dubové

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov s krásnou galériou. Rodinný do

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trnava

234,000 € 2167 €/m²

Rodinný dom s priestranným pozemkom, Cífer, Trnava TOP

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 716 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v tichej uličke obce Cífer, s celkovou výmerou

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Domy na predaj Trnava

200,000 € 279 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23085)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30318)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie