8554 (JuY1GW2QObs) Aktualizovaný: 17. 05. 2026 1. publikácia: 17. 05. 2026

PREDAJ – RD Dobrá Voda | Dom s veľkým potenciálom

Dobrá Voda • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

94,500 € 945 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
100 m²

Plocha pozemku:
855 m²
Info
REALL INVEST predstavuje rodinný dom, kde sa spája pokoj vidieka, súkromie a kontakt s prírodou s možnosťou vytvoriť si bývanie presne podľa vlastných predstáv.

Ponúkame na predaj zachovalý rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej obci Dobrá Voda, ktorá je známa krásnou prírodou, čistým prostredím a príjemnou atmosférou pod Malými Karpatmi. Nehnuteľnosť je ideálnou voľbou pre tých, ktorí túžia po pokojnom bývaní mimo ruchu mesta, víkendovej chalupe alebo rodinnom dome s potenciálom rekonštrukcie podľa vlastného vkusu.

Rodinný dom sa nachádza na rovinatom a udržiavanom pozemku o výmere 855 m², ktorý poskytuje dostatok priestoru na oddych, záhradkárčenie, rodinné posedenia, detské ihrisko či prípadnú realizáciu ďalších úprav podľa vlastných predstáv. Pozemok ponúka príjemné súkromie, množstvo zelene a pokojné prostredie ideálne na relax po náročnom dni.

Dom disponuje zastavanou plochou 135 m² a svojmu budúcemu majiteľovi ponúka priestor na vytvorenie útulného bývania s vidieckym charakterom alebo moderného domova podľa individuálnych požiadaviek.

Dispozícia domu:

• Vstupná časť – praktický vstupný priestor prepájajúci jednotlivé miestnosti domu.

• Dve priechodné izby – priestranné miestnosti vhodné ako obývacia izba, spálňa, detská izba alebo pracovňa podľa potrieb nového majiteľa.

• Kuchyňa – samostatný priestor s dostatkom miesta na kuchynskú linku aj jedálenské sedenie, ideálny na každodenné fungovanie rodiny.

• Kúpeľňa – prakticky riešený priestor pripravený na modernizáciu podľa vlastných predstáv.

• Špajza – výborný úložný priestor na potraviny alebo domáce zásoby.

Dom je zachovalý a vhodný na rekonštrukciu, čo novému majiteľovi umožňuje vytvoriť si bývanie presne podľa vlastného štýlu a potrieb.

Technické vybavenie a výhody nehnuteľnosti:
• plastové okná (cca 6 rokov)
• plynové kúrenie – gamatky
• klimatizácia v hlavnej izbe
• inžinierske siete: elektrina, plyn, žumpa, studňa
• možnosť napojenia na obecný vodovod priamo pred domom
• bezproblémový prístup priamo z obecnej cesty
• pohodlné parkovanie pre viacero áut priamo na pozemku

Svojou dispozíciou a veľkosťou pozemku ponúka táto nehnuteľnosť množstvo možností využitia – či už ako trvalé rodinné bývanie, víkendová chalupa alebo pokojné útočisko v prírode mimo mestského ruchu.

Lokalita – Dobrá Voda:

Dobrá Voda patrí medzi vyhľadávané lokality pre ľudí, ktorí hľadajú pokojné bývanie v krásnom prírodnom prostredí s výbornou dostupnosťou do väčších miest. Obec sa nachádza na úpätí Malých Karpát a je obklopená lesmi, lúkami a prírodou, čo vytvára ideálne podmienky na oddych aj aktívny životný štýl.

Milovníci turistiky, cyklistiky či prírody ocenia množstvo turistických trás, lesných chodníkov a blízkosť známej zrúcaniny hradu Dobrá Voda, ktorá patrí medzi obľúbené výletné miesta regiónu. Okolie ponúka možnosti na hubárčenie, prechádzky v prírode či pokojný oddych ďaleko od ruchu mesta.

Obec zároveň disponuje základnou občianskou vybavenosťou a praktickou dostupnosťou do okolitých miest:

• Trnava – približne 30 minút autom
• Piešťany – približne 35 minút autom
• Bratislava – približne 1 hodina autom
• Trenčín – približne 1 hodina autom

Dobrá Voda je ideálnym miestom pre ľudí, ktorí chcú spojiť pokoj vidieckeho bývania s dobrou dostupnosťou do miest a zároveň si užívať každodenný kontakt s prírodou.

Výhody nehnuteľnosti:
• pozemok o výmere 855 m²
• zastavaná plocha 135 m²
• zachovalý stav s potenciálom rekonštrukcie
• plastové okná a klimatizácia
• pokojná lokalita obklopená prírodou
• parkovanie pre viacero áut
• možnosť trvalého bývania aj rekreačného využitia
• blízkosť turistiky, cyklotrás a hradu Dobrá Voda
• výborná dostupnosť do Trnavy, Piešťan či Bratislavy

Spoločnosť REALL INVEST vám poskytne výhodné financovanie prostredníctvom nášho skúseného hypotekárneho špecialistu a zároveň kompletný právny servis k prevodu nehnuteľnosti.

Všetko zariadime za vás – od prvého kroku až po podpis zmluvy – aby ste si mohli bez starostí a zbytočného stresu splniť svoj sen o novom bývaní alebo víkendovom útočisku v prírode.

Stačí sa rozhodnúť – o ostatné sa postaráme my.

V prípade záujmu o obhliadku či viac informácií alebo fotiek ma neváhajte kontaktovať telefonicky, SMS alebo e-mailom.

REALL INVEST – spoľahlivý partner pri kúpe vašej budúcej nehnuteľnosti.

REALL INVEST je členom siete Realitné kancelárie s.r.o
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
100 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Vykurovanie:
Lokálne

Plocha pozemku:
855 m²

Zastavaná plocha:
135 m²

Vybavenie:
Špajza
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Dávid Dávid Machala

Realitné kancelárie - Trnava

Realitné kancelárie

Pribinova 4 • 82109, Bratislava
Celá ponuka spoločnosti

94,500 € 945 €/m²

Kontakt na predajcu

Dávid Dávid Machala

Realitné kancelárie - Trnava