Rodinný dom | Horná | 90 m²
Ponúkame na prenájom 4 izbový rodinný dom v obci Šúrovce na 1406m2 pozemku. RD má vstupnú chod
800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Komenskeho | 200 m²
Ponúkame na predaj priestranný 6 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v Smoleniciach, v príjemnom
430,000 € 2150 €/m²
Rodinný dom | Suchá nad Parnou | 120 m²
Predstav si miesto, kde sa pokoj vidieka stretáva s možnosťami moderného bývania. Tento 4-izbov
186,000 € 1550 €/m²
Rodinný dom | 222 m²
Ponúkame Vám na predaj kvalitnú a priestrannú novostavbu 5 izbového rodinného domu v obci Cífer
329,990 € 1486 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
Jedinečná investičná príležitosť v Dolných Orešanoch! Predstavujeme Vám výnimočný pozemok o ro
133,000 € 1663 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
133,000 € 1663 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
Pre konkrétnu dlhoročnú klientku hľadám rodinný dom v okolí Trnavy. Šelpice, Špačince, Hrnčiaro
200,000 €
Rodinný dom | 580 m²
V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj jedinečný Penzión v obci Košolná 8km od Trna
630,000 € 1086 €/m²
Rodinný dom | Hliník | 135 m²
Realitná kancelária Dievrinsis Vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový, dvojpodlažný rodinný d
293,000 € 2170 €/m²
Rodinný dom | Hodžova | 158 m²
Ponúkame na predaj jedinečný rodinný dom s prístavbou v najvyhľadávanejšej lokalite Trnavy – v
309,000 € 2013 €/m²
Rodinný dom | Borová | 100 m²
Hľadáte skutočne veľký pozemok v okolí Trnavy na výstavbu domu, farmy, alebo viacerých domov ?
265,000 € 2650 €/m²
Rodinný dom | Školská | 234 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj dvojpodlažný 4 izbový rodinný dom so samostatnou kuchyňou a komor
Cena dohodou
Rodinný dom | Horné Dubové | 90 m²
Hľadáte cenovo dostupnú novostavbu, 18 minút autom do Trnavy, mimo dosahu rušnej cesty, s dosta
212,000 € 2356 €/m²
Rodinný dom | Kopcová ulica | 0 m²
Predaj 5-izbového rodinného domu v Bohdanovciach nad Trnavou Hľadáte pokojné, slnečné a dynamic
259,000 €
Rodinný dom | Suchá nad Parnou | 92 m²
Vlastníte 2-izbový byt v Trnave a túžite po bývaní v rodinnom dome? 🏡 Máme pre vás jedinečnú pr
Cena dohodou
Rodinný dom | Suchá nad Parnou | 150 m²
Ak hľadáte bývanie v srdci prírody 🌳, pritom kúsok od Trnavy 🏙️, táto nehnuteľnosť je pre vás id
179,900 € 1263 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 90 m²
ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka na predaj 4 izbvý rodinný dom nachádzajúci sa v radovej
205,000 € 2278 €/m²
Rodinný dom | Suchá nad Parnou | 92 m²
✨ **Krásny romantický dom pri priehrade – Suchá nad Parnou** ✨ Ponúkame na predaj jedinečný 4-i
283,000 € 3185 €/m²
Rodinný dom | Maximiliána Hella | 323 m²
Hľadáte veľkorysý rodinný dom v Trnave vo výbornej lokalite, ktorý ponúka množstvo priestoru aj
350,000 € 1084 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 236 m²
Rodinný dom, ktorý stojí na mieste, kde sa bývanie mení na pokoj v obci Zvončín, na konci slepe
399,000 € 1691 €/m²
Rodinný dom | Olympijská ulica | 284 m²
Na Olympijskej ulici stojí dom, ktorý bol navrhnutý a prerobený tak, aby fungoval. Bez efektov,
Info v RK
Rodinný dom | Seredská | 111 m²
V pokojnej časti obce Šúrovce, len na skok od Trnavy a Serede, vyrastá moderné bývanie, ktoré s
214,900 € 1936 €/m²
Rodinný dom | Ulica Sibírska | 125 m²
Hľadáte priestranný rodinný dom s praktickou dispozíciou, ktorý ponúka dostatok miesta pre celú
330,000 € 2640 €/m²
Rodinný dom | Bronzová | 100 m²
Ponúkame na predaj bývanie v projekte BRONZE RESIDENCE: 4-izbovej samostatné jednotke v dvojdom
269,000 € 2690 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.