Rodinný dom | Kláštorská | 226 m²
Na predaj rodinný dom v prestížnej lokalite Nitra – Zobor Pozemok: 575 m² • Zastavaná plocha: 1
249,000 € 1102 €/m²
Rodinný dom | Hornočermánska | 151.75 m²
EXKLUZÍVNA ponuka v zastúpení vlastníka - Nadštandardná NOVOSTAVBA aj pre najnáročnejšieho kli
550,000 € 3624 €/m²
Rodinný dom | Kynek | 175 m²
Ponúkame Vám na predaj 4-izbový bungalov s dvojgarážou a terasou v meste Nitra časť Kynek. Ploc
369,000 € 2109 €/m²
Rodinný dom | Vansovej | 254 m²
Ponúkame Vám na predaj podpivničený a krásne prerobený 4-izbový rodinný dom vo vyhľadávanej a k
414,500 € 1632 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 175 m²
Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu (bungalov) v obci Lužianky len 4 km o
419,000 € 2394 €/m²
Rodinný dom | Kynek | 175 m²
Ponúkame Vám na prenájom novostavbu 4-izbového bungalovu s dvojgarážou a terasou v meste Nitra
1,350 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 110 m²
Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom na Brane
165,000 € 1500 €/m²
Rodinný dom | 113 m²
Ponúkame na prenájom priestrannú bytovú jednotku na prízemí dvojgeneračného rodinného domu na v
900 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 85 m²
Ponúkame na predaj moderný 3,5-izbový rodinný dom so zastavanou rozlohou 95 m2, z toho je úžitk
249,900 € 2940 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 115 m²
Na predaj 2,5 izbový rodinný dom, v lokalite Nový Cabaj, vzdialený od Nitry 2 km. Rodinný dom
195,000 € 1957 €/m²
Rodinný dom | Šúdolská | 268 m²
Ponúkame na predaj priestranný poschodový rodinný dom v tichej časti Nitry – Šúdol. Nehnuteľn
499,000 € 1862 €/m²
Rodinný dom | Martinská Dolina | 220 m²
Dom sa nachádza v kľudnej časti Nitra -Zobor, pozostáva z haly, troch izieb, kuchyne prepojenej
1,100 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 150 m²
Ponúkame na predaj 4- izbový rodinný dom v tichej lokalite pri lese, Nitra- Kynek. Rodinný do
305,000 € 2033 €/m²
Rodinný dom | Hornokynecká ulica | 155 m²
VitoReality ponúka na predaj 4 – izbový rodinný dom – bungalov – holodom na rovinatom pozemku s
289,000 € 1865 €/m²
Rodinný dom | Dolnohorská | 160 m²
VitoReality ponúka na predaj moderný rodinný dvojdom v exkluzívnej lokalite pod Zoborom s dvoma
390,000 € 2438 €/m²
Rodinný dom | Hornokynecká ulica | 155 m²
VitoReality ponúka na predaj 4 – izbový rodinný dom – bungalov (dvojdom) – holodom na rovinatom
239,000 € 1542 €/m²
Rodinný dom | Dlhá | 200 m²
VitoReality ponúka na predaj lukratívny rodinný dom v Janíkovciach, v slepej tichej uličke. Do
469,000 € 2345 €/m²
Rodinný dom | Dolnohorská | 190 m²
VitoReality ponúka na predaj rodinný dvojdom 5-izbový s rozlohou 190m². Dom je samostatný, nemá
Info v RK
Rodinný dom | Dlhá | 200 m²
VitoReality ponúka na predaj lukratívny 6-izbový rodinný dom v Janíkovciach, v slepej tichej u
280,000 € 1400 €/m²
Rodinný dom | Piaristická | 280 m²
VitoReality ponúka na predaj exkluzívne dve budovy v lukratívnej časti v centre mesta Nitry na
Info v RK
Rodinný dom | Levická | 105 m²
Pre videoobhliadku tejto nehnuteľnosti vložte nasledovný odkaz do prehliadača: https://youtu.b
368,989 € 3514 €/m²
Rodinný dom | Hornozoborská | 220 m²
Rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii s nádherným výhľadom – Nitra, Zobor. Pozemok: 928 m²,
429,000 € 1950 €/m²
Rodinný dom | Chrenová | 500 m²
Predáme výnimočnú nehnuteľnosť v srdci vyhľadávanej lokality Nitra – Chrenová, ktorá spája poko
349,000 € 698 €/m²
Rodinný dom | 103 m²
Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka novostavbu 5 izbového rodinného domu - v
369,900 € 3591 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.