Moderná a energeticky úsporná murovaná novostavbu domu

Reality Nitra

Rodinný dom | Oponice | 117.4 m²

Ponúkame na predaj krásnu novostavbu rodinného domu, ktorá je kompletne zariadená a vybavená. T

Publikované: 23.07.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

PNORF – Úsporný 4i bungalov so zimnou záhradou a saunou, Nitra – Chrenová

Reality Nitra

Rodinný dom | Vašinova | 133 m²

PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj komfortný 4-izbový rodinný dom typu bungalov s bohatým prí

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Nitra

369,900 € 2781 €/m²

Bývanie s dušou a najlepšou adresou: Rodinný dom pod Borinou na 10,7á pozemku

Reality Nitra

Rodinný dom | Inovecká | 220 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája pokoj prírody s pulzom mesta? Exkluzívne vám ponúkame výnimočný ro

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nitra

350,000 € 1591 €/m²

člen NARKS

COMODINO - romantický rodinný dom v dotyku lesa na Zobore, s vlastným wellness a výhladmi na mesto, vhodný na rekonštrukciu

Reality Nitra

Rodinný dom | Havrania | 135 m²

COMODINO ponúka na predaj útulný rodinný dom so zaujímavou dispozícioiu, v pokojnej lokalite Z

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Domy na predaj Nitra

268,000 € 1985 €/m²

Znížená cena! 4i Novostavba 139m2 pri Nitre v obci Nový Cabaj na pozemku 531m2

Reality Nitra

Rodinný dom | 139 m²

Hľadáte nový dom, ktorý si dokončíte presne podľa seba? Toto môže byť ten pravý. TUreality vám

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Nitra

229,000 € 1647 €/m²

Na prenájom luxusný rodinný dom s nádherným výhľadom Nitra - Zobor

Reality Nitra

Rodinný dom | 130 m²

Ponúkame na prenájom luxusný rodinný dom nachádzajúci sa v Nitre na Zobori. Dom sa nachádza na

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Nitra

1,200 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj 4 izbová novostavba v Nitre na Zobori

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornohorská | 50 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom na pozemku s výmerou 537 m2 v Nitre na Zobori. Cena 29

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

296,000 € 5920 €/m²

CREDA | predaj rodinný dom, Nitra - Klokočina

Reality Nitra

Rodinný dom | Popradská | 120 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom. Možnosť využitia: bývanie, sídl

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

CREDA | predaj rodinný domček / pozemok, Pod Zlatým brehom, Nitra - Zobor

Reality Nitra

Rodinný dom | Pod Zlatým Brehom | 37 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný domček v pôvodnom stave určený na kom

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Nitra

142,000 € 3838 €/m²

PREDAJ - Novostavba 3-izbového rodinného domu, Kynek

Reality Nitra

Rodinný dom | Nad Hrabinou | 132.7 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka na predaj novostavbu priestranného rodinného domu v tichej a príj

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

293,999 € 2216 €/m²

PREDAJ - Novostavba 3-izbového rodinného domu, Kynek

Reality Nitra

Rodinný dom | Nad Hrabinou | 132.7 m²

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Nitra

303,999 € 2291 €/m²

Arvin & Benet | Prémiová vila pod Zoborom s panoramatickými výhľadmi, bazénom a špičkovými technológiami

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornozoborská | 568.72 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj modernú vilu pod Zoborom, ktorá spája nadštandardný komfort, súk

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Domy na predaj Nitra

Info v RK

PREDAJ - Novostavba 3-izbového rodinného domu, Kynek

Reality Nitra

Rodinný dom | 132.7 m²

Spoločnosť Findigo Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj modernú 3-izbovú novostavbu typ

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

243,999 € 1839 €/m²

Predaj RD v úplnom centre, pozemok 6á, Staré mesto

Reality Nitra

Rodinný dom | 150 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj RD so záhradou a garážou v abso

Publikované: 02.06.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nitra

399,000 € 2660 €/m²

Predám 3-izbový rodinný dom, Nitra Čermáň, pozemok 8,5á

Reality Nitra

Rodinný dom | Čermáň | 120 m²

F003-12-PECH Na predaj zaujímavá nehnuteľnosť v skvelej a vyhľadávanej lokalite na skok do mes

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Nitra

289,000 € 2408 €/m²

Dopyt - Rodinný dom, Nitra a okolie, do 250 000 €

Reality Nitra

Rodinný dom | Nitra | 0 m²

F175-MAT Hľadám pre klienta rodinný dom v meste Nitra, prípadne v blízkom okolí. lokalita - Zo

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na kúpa Nitra

250,000 €

NR - RD Zobor, dobrá lokalita, starší rodinný dom, 13árov,

Reality Nitra

Rodinný dom | Panská | 140 m²

ID: 981-12, NR - RD Zobor, dobrá lokalita, starší rodinný dom v započatej rekonštrukcii, 2 iz

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

385,000 € 2750 €/m²

Nitra ZOBOR 3- podlažný rodinný dom 573-12-MIG

Reality Nitra

Rodinný dom | Strmá | 200 m²

ID 573-12-MIG Nitra ZOBOR 3 – podlažný rodinný dom – pozemok 489 m2 2 – garáž, letná aj zimná t

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

410,000 € 2050 €/m²

Nitra Dražovce 5 izbový RD pod lesom ID 605-12-MIG

Reality Nitra

Rodinný dom | Pekná | 140 m²

605-12-MIG Nitra - mestská časť Dražovce, Pekná ulica... ,,pod lesom“ – okrajová ,kľudná časť

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

220,000 € 1571 €/m²

Nitra Zobor rodinný dom , pozemok 605 m2 ID 564-12-MIG

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornozoborská | 200 m²

ID 564-12-MIG Nitra – ZOBOR - rodinný dom – pozemok Na predaj dvojpodlažný, tehlový, 6 - izbový

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

257,500 € 1288 €/m²

Rodinný dom s tromi bytovými jednotkami, pozemok 3 074 m2, Nitra - mesto, Prešovská ul.ID 503-12-MIG

Reality Nitra

Rodinný dom | Prešovská | 360 m²

503-12-MIG Nitra – mesto – Prešovská ul. 3- podlažný dom s tromi bytovými jednotkami na pozemk

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

649,000 € 1803 €/m²

4 - izbová novostavba (holodom) Nitra-Kynek ID 485-12-MIG

Reality Nitra

Rodinný dom | 133 m²

ID 485-12-MIG Na predaj novostavba 4 – izbového rodinného domu (bungalov) v časti Nitra –Kynek.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

279,000 € 2098 €/m²

Rodinný dom Nitra ZOBOR pozemok 728 m2 ID 612-12-MIG

Reality Nitra

Rodinný dom | Metodova | 200 m²

ID 612-12-MIG Nitra – ZOBOR - rodinný dom – pozemok 728 m2 Na predaj troj - podlažný, 4 - izb

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

249,000 € 1245 €/m²

Dva rodinné DOMY...NITRA...Janíkovce (172-12-DARE)

Reality Nitra

Rodinný dom | 234 m²

ID 172-12-DARE Dobré miesto na bývanie, prípadne aj podnikanie, v príjemnej lokalite v Nitre -

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

312,000 € 1333 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (750)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23012)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Upresniť hľadanie