Rodinný dom | 600 m²
onúkame Vám na predaj rodinný dom v Šumiaci. Dom sa nachádza v tichej ulici mimo hlavnej prem
75,000 € 125 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
Naša realitná kancelária LP reality ponúka jedinečnú možnosť ubytovania. Sú vhodné ako modulár
52,000 €
Rodinný dom | Schiffelova | 0 m²
Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom v pôvodnom stave v
194,000 €
3 izbový byt | Dionýza Štúra | 0 m²
Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj 3-izbový byt so zaskleným balkónom v Se
144,000 €
3 izbový byt | J. J. Boora | 0 m²
Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukci
128,000 €
1 izbový byt | Thajsko
Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj apartmány v komplexe The Riviera Mo
86,430 € 2786 €/m²
Vinica, chmelnica | Kamence | 1,619 m²
Slnečný vinohrad s elektrinou a panoramatickým výhľadom – Skalica, Kamence Realitná kancelária
36 €/m2 36 €/m2
Rodinný dom | Dvorníky | 0 m²
Leaders&Partners pobočka Trnava ponúka na predaj rodinný dom v obci Dvorníky Rodinný dom sa ro
145,000 €
Pozemok pre rodinné domy | Važská ulica | 0 m²
Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj 3- pozemky vhodné na výstavbu RD v obci
56,000 €
Pozemok pre rodinné domy | Skalica pod Vysokými poľami | 0 m²
Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu rod
60 €/m2
Záhrada | Kamenný mlyn | 0 m²
Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj záhradku s chatkou vo vyhľadávanej loka
57,000 €
Garáž | Jána Daloša | 0 m²
Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj murovanú garáž v Sládkovičove na ulici
18,400 €
Rodinný dom | Severné nábrežie | 164 m²
Realitná kancelária ponúka na predaj priestranný rodinný dom v tichej lokalite Košíc, s výborno
430,000 € 2622 €/m²
3 izbový byt | Bulharsko
Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj lukratívny, zariadený apartmán 3+kk
259,900 €
3 izbový byt | Španielsko
Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj zariadený mezonet po kompletnej rek
225,000 € 2368 €/m²
2 izbový byt | Bulharsko
Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj zariadený apartmán 2+kk (82 m²) s b
115,000 € 1402 €/m²
3 izbový byt | Španielsko
Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj zariadený apartmán 3+kk (75 m²) so
209,900 €
3 izbový byt | Španielsko
Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj zariadený apartmán 3+kk (66 m²) s p
181,990 €
3 izbový byt | Španielsko
Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj moderný, priestranný a zariadený ap
209,990 €
4 izbový byt | Masarykova | 150 m²
Realitná kancelária Leaders & Partners Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj unikátny 4-izb
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Župčany | 2,116 m²
Ponúkame Vám, so súhlasom majiteľa, na predaj pozemky s krásnym výhľadom v blízkosti Prešova –
239,500 € 113 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Malé Zálužie | 1,356 m²
Norbert Mészaros a Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa poze
55 €/m2 55 €/m2
3 izbový byt | Španielsko
Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj prízemný zariadený apartmán typu bu
169,990 €
4 izbový byt | Španielsko
Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj nový, moderne zariadený apartmán 4+
259,990 €
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.