Klimatizovaná kancelária 17m2

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bôrická cesta | 20.49 m²

Klimatizovaná kancelária na 4.poschodí o výmere 17m2 s výhľadom na celú Žilinu. Ponúkaný priest

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Žilina

204.9 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj záhradná chata s vlastným pozemkom v Detve

Reality Detva

Záhradná chatka | 327 m²

Realitná spoločnosť REALLS vám v zastúpení majiteľa s radosťou predstavuje jedinečnú príležitos

Publikované: 27.09.2024 Aktualizované: 06.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Detva

18,000 € 55 €/m²

Slnečný stavebný pozemok 871 m² – Hôrky

Reality Hôrky

Pozemok pre rodinné domy | Medzi lánom | 871 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 871 m² v obľúbenej obci Hôrky, situovaný n

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Hôrky

200,000 € 230 €/m²

Hľadáme 1 - 2 - 3 - 4 izbové byty v pôvodnom alebo čiastočne stave na kúpu

Reality Žilina

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme 1 - 2 - 3 - 4 izbové byty v pôvodnom stave príp. čiastočne rekonštruované na kúpu v Žil

Publikované: 24.10.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

STAVEBNÝ POZEMOK Modra Harmónia 1656 m2

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Harmónia | 1,656 m²

STAVEBNÝ POZEMOK Modra Harmónia 1656m2 Cena: 273.000,- Eur. ( 165 Eur / m2 ) Záujemco

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj Modra

273,000 € 165 €/m²

Pozemok na predaj

Reality Žilina

Záhrada | Budatínska | 2,200 m²

Ponúkame na predaj záhradný pozemok v Záhradkárskej osade AZZ 28-29 Budatín - na odkúpenie pod

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 06.09.2025
Pozemky na predaj Žilina

20 €/m2 20 €/m2

REZERVOVANÉ!!! RODINNÝ DOM,5 IZB. S VEĽKÝM POZEMKOM, GARÁŽ, ŠPAČINCE

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 183 m²

Exkluzívne vám ponúkame priestranný rodinný dom v obľúbenej obci Špačince, vzdialenej len pár m

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 20.02.2026
Domy na predaj Trnava

298,000 € 1628 €/m²

Hviezdoslavov - Jedinečný dom pre náročných len 15 min od Bratislavy

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Štefana Vidu | 113.7 m²

Moderne riešená 5 izbová novostavba, len 15minút autom do centra Bratislavy, s podlahovou ploch

Publikované: 15.03.2024 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

369,000 € 2982 €/m²

3-izbový rodinný dom s výhľadom na Červenokamenské bradlá- bývanie aj rekreácia v srdci CHKO Biele Karpaty

Reality Červený Kameň

Rodinný dom | 160 m²

Predstavte si rannú kávu na terase s výhľadom na majestátne bradlá, ticho prerušované len spevo

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Červený Kameň

85,000 € 531 €/m²

Stavebný pozemok s projektom a stavebným povolením, Pruské, 1320 m2

Reality Pruské

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,320 m²

Túžite si postaviť váš rodinný dom a chcete už tento rok bývať? Tak táto ponuka Vás môže zaujať

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Pozemky na predaj Pruské

129,000 € 98 €/m²

Reality Červený Kameň

Chalupa, rekreačný domček | 160 m²

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Červený Kameň

85,000 € 531 €/m²

Moderná kancelárie v centre mesta Novej Dubnice

Reality Nová Dubnica

Kancelárie, administratívne priestory | Mierové Námestie | 25 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu v centre mesta Nová Dubnica, ktorá sa nachádza na Mierovom

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.01.2026
Priestory na prenájom Nová Dubnica

300 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Posledné stavebné pozemky v Smoleniciach s výhľadom na zámok (Fándlyho ul.)

Reality Smolenice

Pozemok pre rodinné domy | Za Bránou | 550 m²

Hľadáte výnimočné miesto pre svoj domov v tichej slepej uličke pod Malými Karpatmi? Ponúkame na

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Smolenice

Cena dohodou

Rezidencia pod Bratislavským hradom | súkromná terasa | garáž | Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Skalná | 244.8 m²

Len niekoľko bytov v historickom centre Bratislavy ponúka kombináciu skutočného súkromia, veľke

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,150,000 € 4698 €/m²

DVOJGENERAČNÝ rodinný dom s pozemkom 1556 m2 pri BB

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 300 m²

*Vivatt Real* Milan Šiška. Na predaj je dvojgeneračný rodinný dom po rozsiahlej modernizácii in

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.03.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

350,000 € 1167 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Penzión pod Donovalmi, Staré Hory, pozemok 3440 m2

Reality Staré Hory

Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 1,060 m²

*Vivatt Real* Milan Šiška. Predstavujem vám výnimočnú investičnú príležitosť v srdci Slovenska,

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Staré Hory

440,000 € 415 €/m²

TOP ponuka: MODERNÝ PROJEKT - Predaj 3-izbového bytu s obytným podkrovím v dizajnovom prevedení v obci Zbehy + parkovacie miesta a záhradka v cene

Reality Zbehy

3 izbový byt | Nezadaná | 151.32 m²

Bytová jednotka A2: úžitková plocha 151,31m2, výmera pozemku 201,3 m2 z čoho je zastavená ploch

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Zbehy

215,000 € 1421 €/m²

MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Oborín, časť Kucany

Reality Oborín

Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²

Realitná spoločnosť MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom v obci Oborín -

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Oborín

90,000 € 300 €/m²

Kancelárie na prenájom od 100m2 - 1 500m2

Reality Bratislava-Rača

Administratívny objekt | Na pántoch | 2,500 m²

Funkčné kancelárske priestory v CONTERA Parku Bratislava Rača sa nachádzajú v skvelej lokalite

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

Cena dohodou

Kancelárska budova pre sídlo Vašej spoločnosti

Reality Bratislava-Rača

Administratívny objekt | Na pántoch | 2,874.2 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívnu budovu v rámci Contera Parku Bratislava-Rača, Funkčn

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

Cena dohodou

MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Lastomír

Reality Lastomír

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,860 m²

Realitná spoločnosť MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Lastomír. Pozemo

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Lastomír

80,000 € 16 €/m²

Moderný 2 izbový byt v novej rezidenčnej štvrti v Devínskej Novej Vsi

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Nezadaná | 54.06 m²

Ponúkame Vám na predaj ( postúpenie práv) moderný 2 izbový byt v novostavbe situovanej v poko

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

199,000 € 3681 €/m²

5 izbový rodinný dom s interiérovým bazénom v Pezinku

Reality Pezinok

Rodinný dom | Schaubmarova | 213 m²

www.domschaubmarova.info Rozhodli ste s rodinou pre kúpu rodinného domu, radi by ste však ost

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Pezinok

689,000 € 3235 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt so samostatnou garážou v Zwirn 3

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 83.98 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3 izbový byt s výbornou dispozíciou a balkónom do vnútroblok

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23063)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Upresniť hľadanie