Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,914 m²
Realitná kancelária Ing. Marcela Jarolímová v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj krásny a s
59,000 € 20 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Svidnícka | 500 m²
Realitná kancelária Ing. Marcela Jarolímová v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj slnečný, b
119,000 € 238 €/m²
Rodinný dom | Čučmianska Dlhá | 140 m²
Realitná kancelária Ing. Marcela Jarolímová v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj dvojgenera
199,000 € 1421 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 238 m²
Ponorte sa do sveta neobmedzených možností a vytvorte si domov svojich snov v obci Kráľovce pri
230,000 € 966 €/m²
Rodinný dom | 240 m²
Máme pre vás super ponuku! Hľadáte dom, do ktorého sa môžete hneď nasťahovať? Realitná kancelár
149,000 € 621 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 541 m²
Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov alebo víkendovú chalupu? Ponúkame vám jedinečnú príl
50,000 € 92 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,004 m²
Realitná kancelária Ing. Marcela Jarolímová v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj slnečný a
29 €/m2 29 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Malinová | 470 m²
Investičný Pozemok s panoramatickým výhľadom – Fintice, lokalita SADY, 470m2. V novom územnom p
37,900 € 81 €/m²
Priemyselná zóna | 7,482 m²
Pozemok v priemyselnom areály HANISKA , oproti spoločnosti SPINEA prístup po asfaltovej ceste
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Baratoky | 1,037 m²
POZASTAVENÉ Ponúkame na predaj pozemok s ideálnymi rozmermi 28x37m s celkovou rozlohou 1037m2
69 €/m2 69 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 668 m²
Hľadáte ideálne miesto pre váš rodinný dom, kde spojíte pokoj vidieka s rýchlou dostupnosťou me
55,900 € 84 €/m²
Skladový objekt | Zlatobanská | 588 m²
Ponúkame na predaj objekt vhodný pre chovateľov na perfiérii Prešova - mestská časť Solivar. P
259,000 € 440 €/m²
3 izbový byt | Pavlovičovo námestie | 65 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v širšom centre mesta. Byt má výmer
189,999 € 2923 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,436 m²
Ponúkame na predaj viacero pozemkov v obci Žehňa, jedná sa o NOVÚ LOKALITU s krásnym výhľadom n
40 € 0 €/m²
3 izbový byt | Ľ. Kubániho | 80 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt, nachádzajúci sa v obľúbenom rezidenčnom projekte Kubániho dvor
278,800 € 3485 €/m²
4 izbový byt | Ľ. Kubániho | 102.73 m²
Projekt Kubániho dvory prináša bývanie pre ľudí, ktorí hľadajú priestor, dostupnosť a kvalitné
308,689 € 3005 €/m²
3 izbový byt | Pod Sekvojou | 69.2 m²
Nový život, nové zážitky, nová Sekvoja v Novej Bani. Sekvoja je miesto pre slobodných aj pre
184,684 € 2435 €/m²
3 izbový byt | Ľ. Kubániho | 59.74 m²
V projekte Kubániho dvory, ktorý je už skolaudovaný a nachádza sa v bezprostrednej blízkosti ce
305,025 € 5106 €/m²
2 izbový byt | Jána Bottu | 42.72 m²
Dovoľte nám, aby sme Vám v mene REM Group predstavili nový projekt v srdci Banskej Bystrice. Z
188,801 € 4419 €/m²
Spevnené plochy | Ľ. Kubániho | 11 m²
Ponúkame na predaj vonkajšie parkovacie státia v modernom rezidenčnom projekte Kubániho dvory v
14,900 € 1355 €/m²
Obchodné priestory | Dolná | 332 m²
REM Group ponúka na prenájom obchodný priestor v historickej pasáži PASÁŽ 19 v centre Banskej
6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | 129 m²
Ponúkame na predaj útulný a moderne riešený 4 - izbový rodinný dom s garážou, nachádzajúci sa v
345,000 € 2674 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Suchý vrch | 537 m²
Ponúkame na predaj pozemok (537 m2) vo vyhľadávanej obci Limbach (Suchý vrch). Pozemok má tvar
69,900 € 130 €/m²
2 izbový byt | Rajecká | 46 m²
Na predaj útulný úplne prerobený 2 izbový byt, v tichej lokalite v kompletne zrekonštruovanom a
185,000 € 4022 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.