Na predaj: 5-izbový moderný a priestranný mezonet v rodinnom dome v obci Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | 114 m²

Realitná kancelária MMP Home Vám ponúka na predaj rozostavaný rodinný dom s dvomi 5-izbovými me

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

329,990 € 2895 €/m²

NOVOSTAVBA, 2-izbový byt, ktorý dáva zmysel na bývanie aj investíciu

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Lintich | 58.39 m²

Hľadáte bývanie mimo ruchu mesta, no stále na dosah centra? Alebo hľadáte rozumnú investíciu s

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

173,020 € 2963 €/m²

Stavebný pozemok v priemyselnej zóne s konštrukciou haly

Reality Levice

Priemyselná zóna | Nádražný rad | 3,000 m²

Predám stavebný pozemok 3000m2 v priemyselnej zóne v pri autobusovej stanici v Leviciach. pri

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Pozemky na predaj Levice

237,000 € 79 €/m²

Skladové - výrobné priestory Levice 400m2

Reality Levice

Priestor pre sklad | Nádražný rad | 400 m²

Dáme do prenájmu skladové priestory 400m2 rozmer 26x15m priestor sa nachádza na ulici Nádražný

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Priestory na prenájom Levice

3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Plechový sklad 786m2 na prenájom ihneď

Reality Levice

Iný objekt | Nádražný rad | 786 m²

Dáme do prenájmu plechový sklad 18,3 x 43m = 786m2 sklad je v oplotenom uzavretom skladovo -rem

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Objekty na prenájom Levice

Cena dohodou

Skladový priestor náhrada za garáž alebo pivnicu

Reality Levice

Priestor pre sklad | Nádražný rad | 36 m²

Dáme do prenájmu skladové priestory priestory voľné ihneď Priestory sa nachádzajú hneď pri vla

Publikované: 24.09.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Priestory na prenájom Levice

3.61 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Prevázdkový priestor na prenájom 168m2

Reality Levice

Priestor pre výrobu | Nádražný rad | 168 m²

Dáme do prenájmu prevádzkový priestor spolu 168 m2 pozostávajúcich z miestností ako je v príloh

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Priestory na prenájom Levice

840 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Skladové a prevádzkové priestory do prenájmu

Reality Levice

Priestor pre sklad | Nádražný rad | 160 m²

Dáme do prenájmu skladové a prevádzkové priestory rozmery: 5x16m = 80m2 10x16m= 160m2 15x16m= 2

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Priestory na prenájom Levice

3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rekreačný pozemok Revúca, Pod Oláchovou

Reality Revúca

Rekreačný pozemok | Pod Oláchovou | 18,535 m²

Exkluzívne Vám ponúkame rekreačný pozemok v časti okresného mesta Revúca na Kúpeľnej ulicI. Poz

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Pozemky na predaj Revúca

Cena dohodou

Investičný pozemok Demänovská dolina 1044m2

Reality Demänovská Dolina

Lúka, pasienok | Lúčky | 1,044 m²

Deal Real Estate Vám ponúka exkluzívne na predaj investičný pozemok v osobnom vlastnćtve v luk

Publikované: 21.06.2025 Aktualizované: 24.01.2026
Pozemky na predaj Demänovská Dolina

99,000 € 95 €/m²

Garáž s malým pozemkom , Liptovské Kľačany

Reality Liptovské Kľačany

Garáž | Nezadaná | 0 m²

Beňo reality Vám ponúka na predaj murovanú garáž s elektroprípojkou a nájazdovým menším pozemko

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Objekty na predaj Liptovské Kľačany

Cena na vyžiadanie

Slnečné pozemky Podtureň, Nižná Roveň

Reality Podtureň

Pozemok pre rodinné domy | 555 m²

Ponúkame Vám nové stavebné pozemky v novovznikajúcej rezidenčnej štvrti v obci Podtureň, Nižná

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Podtureň

123 €/m2 123 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Posledný voľný rekreačný pozemok - Liptovská Mara, Ráztoky

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | Ráztocká | 926 m²

Beňo reality Vám ponúka posledný rekreačný stavebný pozemok pri VN Liptovská Mara, katastrálne

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 24.01.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

175 €/m2 175 €/m2

Investičný pozemok na Liptove, Liptovské Kľačany

Reality Liptovské Kľačany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 18,587 m²

RK Beňo reality Vám ponúka stavebný pozemok na Liptove, uprostred Liptova v obci Liptovské

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Pozemky na predaj Liptovské Kľačany

21 €/m2 21 €/m2

Predaj: Rodinný dom, Rajka, 4-izbový bungalov

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v Rajke, v obci, ktorá sa nachadza 13 minút od

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj

230,000 € 2300 €/m²

Predaj: 3-izbový byt, Fedinová ulica, Bratislava-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fedinova | 75 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Petržalka, Fedinová ulica Byt: 3-izbový posch

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

267,000 € 3560 €/m²

Predaj: 4-izbový rodinný dom, Lakšárska Nová Ves, okres Senica

Reality Lakšárska Nová Ves

Rodinný dom | Nezadaná | 188 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Lakšárskej Novej Vsi dvojpodlažný 4-izbový rodinný dom s podkr

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Lakšárska Nová Ves

179,000 € 952 €/m²

Predaj: Rodinný dom, 5-izbový, Trhová Hradská, okres Dunajská Streda

Reality Trhová Hradská

Rodinný dom | Koncová | 196 m²

Priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkorysým pozemkom pri Klátovskom ramene Ponúkame na predaj

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Domy na predaj Trhová Hradská

179,000 € 913 €/m²

Predaj: 2-izbový mezonetový byt, Most pri Bratislave, Bratislavská ulica

Reality Most pri Bratislave

2 izbový byt | Bratislavská | 53 m²

Ponúkame na predaj mezonetový byt v uzavretom areáli, Most pri Bratislave, Bratislavská ulica B

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

149,000 € 2811 €/m²

Predaj: Rajka, 5-izbový Rodinný dom, dvojpodlažný

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v Rajke, v obci, ktorá sa nachadza 13 minút

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj

290,000 € 1908 €/m²

3 izb. byt v úplnom centre pri Šafárikovom námestí

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dobrovičova | 70 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt v úplnom centre Starého mesta na Dobrovičovej ulici neďaleko

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Unikátní byt 3+kk v projektu Radimský mlýn v Kolíně, Česká republika, výborné dopravní spojení do Prahy

Reality Kolín

3 izbový byt | Česká republika | Kolín | Brankovická

Nabízíme Vám ke koupi byty v unikátním projektu Radimský mlýn v Kolíně v České republice. Polo

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Kolín

396,805 € 5436 €/m²

Unikátní byt 4+kk v projektu Radimský mlýn v Kolíně, Česká republika, výborné dopravní spojení do Prahy

Reality Kolín

4 izbový byt | Česká republika | Kolín | Brankovická

Nabízíme Vám ke koupi byty v unikátním projektu Radimský mlýn v Kolíně v České republice. Poloh

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Kolín

608,551 € 5315 €/m²

Prodej nového rodinného domu 5+kk (144 m2) s garáží, projekt Green Village v blízkosti Prahy, Česká republika

Reality Bystřice

Rodinný dom | Česká republika | Bystřice |

Nabízíme vám ke koupi novostavbu rodinného domu s dispozicí 5+kk o prodejní ploše 144 m2 s poze

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 01.02.2026
Domy na predaj Bystřice

601,342 € 4176 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1396)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30389)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23053)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8534)
Upresniť hľadanie