Rodinný dom v krásnom prostredí Liptova

Reality Vlachy

Vidiecky dom | Nezadaná | 300 m²

Ponúka vám na predaj Rodinný dom – rodinnú vilu v obci Vlašky, neďaleko priehrady Liptovská Mar

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Domy na predaj Vlachy

259,000 € 863 €/m²

člen NARKS

Dlhodobý prenájom nového apartmánu v Demänovskej Doline

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Autocamping | 40 m²

Exkluzívne vám ponúkame na dlhodobý prenájom nový, skolaudovaný apartmán na začiatku Demänovske

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Byty na prenájom Demänovská Dolina

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rovinaté pozemky s IS v Liptovskom Mikuláši

Reality Podtureň

Pozemok pre rodinné domy | K trati | 508 m²

Vyberte si pozemok podľa vlastných predstáv pre spokojné bývanie vo vlastnom dome. V rámci proj

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 21.10.2025
Pozemky na predaj Podtureň

123 €/m2 123 €/m2

člen NARKS

Na prenájom skvelý kancelársky priestor v centre LM

Reality Liptovský Mikuláš

Kancelárie, administratívne priestory | Štúrova | 59 m²

Exkluzívne v našej RK vám ponúkame výborný kancelársky priestor o rozlohe 59m2 v pešej zóne Lip

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

640 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Slnečná záhradka v osobnom vlastníctve na Liptove

Reality Liptovský Mikuláš

Záhrada | Pod slivkou | 401 m²

Ponúkame vám na predaj slnečnú záhradku v osobnom vlastníctve. Záhradka sa nachádza Liptovskom

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Info v RK

člen NARKS

Relax v novom, nadštandardne zariadenom apartmáne v Demänovskej Doline

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Autocamping | 38 m²

Exkluzívne vám ponúkame nový, skolaudovaný apartmán na začiatku Demänovskej Doliny v lokalite P

Publikované: 29.04.2024 Aktualizované: 06.02.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

180,000 € 4737 €/m²

člen NARKS

Na prenájom miestnosť s rôznym využitím v centre LM

Reality Liptovský Mikuláš

Obchodné priestory | Centrum | 78 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný priestor pre fitnes, oddychové aktivity, tanečné štúdio, v

Publikované: 29.09.2020 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

750 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

Slnečné stavebné pozemky v tichom prostredí Liptova

Reality Liptovská Sielnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 350 m²

Ponúkame Vám na predaj nové slnečné stavebné pozemky v pokračujúcom projekte úspešného develope

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

90 €/m2 90 €/m2

člen NARKS

Administratívne priestory v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

Kancelárie, administratívne priestory | 1. mája | 60 m²

Exkluzívne vám ponúkame na prenájom krásne kancelárske priestory na námestí v Liptovskom Mikulá

Publikované: 06.04.2023 Aktualizované: 10.10.2025
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

450 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Dve záhradky s krásnym výhľadom na Liptovský Mikuláš

Ponúkame vám na predaj dve záhradky v Liptovskom Mikuláši s krásnym výhľadom na mesto. Záhradky

Publikované: 03.11.2023 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Info v RK

člen NARKS

Na predaj RD vo vychytenej lokalite – LM – Stošice

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 148 m²

Ponúkame exkluzívne v našej RK skvelý 4-izbový dom s úžitkovou plochou 148,1 m2 v obľúbenej lok

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

379,000 € 2561 €/m²

člen NARKS

Slnečné stavebné pozemky pre výstavbu RD alebo rekreačného objektu v obci Ižipovce

Reality Ižipovce

Pozemok pre rodinné domy | nezadaná | 425 m²

Ponúkame Vám na predaj nové slnečné stavebné pozemky v obci Ižipovce, s krásnym výhľadom na Cho

Publikované: 06.09.2019 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Ižipovce

Cena dohodou

člen NARKS

Investičný pozemok na Liptove

Reality Liptovské Kľačany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 20,000 m²

LiMaxReal Vám ponúka na predaj pozemok o výmere cca 20 000 m2 v malebnej Liptovskej obci Lipto

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Pozemky na predaj Liptovské Kľačany

21 €/m2 21 €/m2

člen NARKS

Predaj rodinný dom Nitra 5 km EXKLUZÍVNE

Reality Štitáre

Rodinný dom | Nevyplnená | 80 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 2 izbový rodinný dom v obci

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Štitáre

130,000 € 1625 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj pozemok Mojmírovce EXKLUZÍVNE

Reality Mojmírovce

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 979 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok nachádzajúci sa v ob

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Mojmírovce

100,000 € 102 €/m²

Novinka
Novinka

ÚTULNÝ 1-IZBOVÝ APARTMÁN V PETRŽALKE: 42 m² na investíciu

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Údernícka | 41.94 m²

Ponúkame na predaj vkusne riešený 1-izbový apartmán na Údernickej ulici 5, situovaný na 3. posc

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

165,000 € 3934 €/m²

Novinka
Novinka

Slnečný pozemok na RD + dvojdom 800+105 m2, Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátska | 800 m²

Pozemok na výstavbu RD v zastavanej časti obce Chorvátsky Grob. Výmera pozemku 800 m2, šírka 2

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

Cena dohodou

Novinka
Novinka

PLUS REALITY | Atraktívny stavebný pozemok v pokojnej lokalite - ideálne miesto pre Váš nový domov v obci Dunajský Klátov na predaj!

Reality Dunajský Klátov

Pozemok pre rodinné domy | 949 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok s výmerou 949

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dunajský Klátov

125,000 € 132 €/m²

Novinka
Novinka

Bývanie alebo výstavba? Ty rozhodneš. Ideálna príležitosť na bývanie aj investíciu

Reality Horný Bar

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Hľadáte dom s atmosférou, veľkým pozemkom a potenciálom do budúcnosti? Práve ste ho našli. V e

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Horný Bar

212,380 € 2124 €/m²

Novinka
Novinka

GARSÓNKA, ONDAVSKÁ, BA II – RUŽINOV kompletne zariadená a vybavená

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Ondavská | 22 m²

Na prenájom novo-dizajnovo zariadená garsónka vo vyhľadávanej lokalite Ružinova pri Štrkoveckom

Publikované: 11.08.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt s balkónom

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Stavbárska | 40 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt s balkónom na Stavbárskej ulici v Bratisl

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predám rodinný dom v Horné Obdokovce

Reality Horné Obdokovce

Rodinný dom | Nevyplnená | 120 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci, jednopodlažný rodinný dom, ktorý spája poctivú stavbu s

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Horné Obdokovce

133,000 € 1108 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na prenájom veľký 115m2 obchodný priestor s parkovaním v centre, Palárikovo

Reality Palárikovo

Obchodné priestory | 115.37 m²

Moderné Reality ponúka na prenájom veľký obchodný priestor s parkovaním, chladiarenskou a mrazi

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Palárikovo

1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

SAMOSTATNÝ BUNGALOV- výborná dispozícia -Prístrešok na 2 autá-súkromie- SLOVENSKÝ GROB

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Pri jazere | 108 m²

TOP PONUKA - SAMOSTATNÝ - ATYPICKÝ Bungalov 520m2 pozemok- moderný,zariadený . -Slovenský Gro

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

395,000 € 3657 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1389)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Byty na predaj v Bratislave (8557)
Rodinné domy na predaj (23058)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (739)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1295)
Upresniť hľadanie