Pozemky vhodné na stavbu rodinných domov, Kvačany

Reality Kvačany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,492 m²

Ponúkame Vám na predaj dva pozemky spolu o výmere 1 492 m2 vhodné na stavbu rodinných domov. Ob

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Kvačany

68 €/m2 68 €/m2

Investičná príležitosť – budova vhodná na prestavbu bytového komplexu, Ružomberok

Reality Ružomberok

Obchodné priestory | Mostová | 1,080 m²

Realitná kancelária RK SPIRIT Vám exkluzívne ponúka na predaj polyfunkčný objekt s výborným inv

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Priestory na predaj Ružomberok

549,000 € 768 €/m²

NA PREDAJ – investičný pozemok pri Tatralandii – Liptovský Mikuláš, Ráztoky, Maladinovo

Reality Liptovský Mikuláš

Iný stavebný pozemok | Ráztocká | 11,823 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj investičný pozemok s výmerou 11 823m2, so stavebným povolením a

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

200 €/m2 200 €/m2

Zrubová chata s pozemkom 441 m2 na predaj – Magurka - Liptov

Reality Partizánska Ľupča

Chata, drevenica, zrub | Magurka | 120 m²

Ponúkame na predaj drevenú zrubová chatu nachádzajúca sa v chatovej osade Magurka, ktorá patrí

Publikované: 02.02.2024 Aktualizované: 29.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Partizánska Ľupča

237,000 € 1975 €/m²

Zrubová chata s pozemkom 938 m2 na predaj – Magurka - Liptov

Reality Partizánska Ľupča

Chata, drevenica, zrub | Magurka | 120 m²

Ponúkame na predaj drevenú zrubovú chatu s veľkým pozemkom o výmere 938 m2, na ktorom je možné

Publikované: 02.02.2024 Aktualizované: 29.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Partizánska Ľupča

300,000 € 2500 €/m²

Rodinný dom na predaj - Šumiac

Reality Šumiac

Rodinný dom | Potôčky | 200 m²

Realitná kancelária RK SPIRIT ponúka na predaj rodinný dom v obci Šumiac, situovaný pod Kráľovo

Publikované: 18.06.2024 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Šumiac

Cena dohodou

Pozemok o výmere 3610m2 na predaj - Bobrovec

Reality Bobrovec

Orná pôda | 3,610 m²

Ponúkame na predaj rozľahlý rovinatý pozemok s celkovou výmerou 3610m2. Nachádza sa na vstupe d

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 29.10.2025
Pozemky na predaj Bobrovec

36 €/m2 36 €/m2

Rozsiahly slnečný pozemok o výmere 7 182 m² v Párnici, Dolný Kubín

Reality Párnica

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 7,182 m²

Realitná kancelária RK Spirit ponúka na predaj rozsiahly, slnečný pozemok s výborným investičný

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Párnica

24 €/m2 24 €/m2

Drevenica v tichej časti na predaj, Terchová

Reality Terchová

Chata, drevenica, zrub | Podhorskovci | 96 m²

Realitná kancelária RK SPIRIT Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovanú drevenicu neďaleko

Publikované: 16.08.2024 Aktualizované: 11.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Terchová

110,000 € 1458 €/m²

Luxusná chata Jedlička NA PREDAJ – Valča, okres Martin

Reality Valča

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 200 m²

RK SPIRIT Vám ponúka NA PREDAJ jedinečnú luxusnú chatu v obľúbenej rekreačnej lokalite Valča, l

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Valča

639,000 € 3195 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičná príležitosť - 2-izbový apartmán NA PREDAJ, Starý Smokovec

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 55 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ 2-izbový apartmán priamo v srdci Vysokých Tatier - v Starom Smok

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

510,000 € 9273 €/m²

2-izbový byt s parkovacím miestom na predaj- NOVOSTAVBA – Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

2 izbový byt | Dr. A. Škarvana | 69 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ dvojizbový byt v novostavbe „Pod lesom“, v obci Liptovský Hrádok

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

166,549 € 2515 €/m²

Priestor vhodný pre ambulanciu NA PREDAJ, Ružomberok

Reality Ružomberok

Obchodné priestory | Gen. Miloša Vesela | 87 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ obchodný priestor v jedinečnom bytovom projekte Rezidencia pod Č

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Priestory na predaj Ružomberok

195,052.5 € 2491 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MARINA CABIN HOUSE - rekreačná chata priamo pri Liptovskej Mare NA PREDAJ, 8% garantovaný výnos

Reality Bobrovník

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 45 m²

Realitná kancelária RK SPIRIT Vám exkluzívne ponúka na predaj modernú rekreačnú chatu MARINA CA

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bobrovník

Cena dohodou

Priestranný chalet v Hrabove, novostavba - NA PREDAJ

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Hrabovská dolina | 216 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ exkluzívnu novostavbu – chalet B42 v atraktívnej lokalite Hrabov

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Ružomberok

505,000 € 2338 €/m²

2-izbový apartmán s garantovaným výnosom 8% a s výhľadom na Liptovskú Maru NA PREDAJ, Marina Liptov

Reality Bobrovník

Apartmán | Nezadaná | 46 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj 2-izbový apartmán na 3. poschodí s výmerou 46,76m2 a terasou o v

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bobrovník

Cena dohodou

NA PREDAJ 3-izbový apartmán v 4* rezorte Marina Liptov, garantovaný výnos 8%

Reality Bobrovník

3 izbový byt | Nezadaná | 57 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový apartmán na 3. poschodí s výmerou 57,84 m2

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bobrovník

Cena dohodou

Rodinný dom v Zázrivej na predaj – bývanie v srdci prírody

Reality Zázrivá

Rodinný dom | Nezadaná | 168 m²

RK SPIRIT Vám ponúka predaj útulný rodinný dom v obci Zázrivá, známej krásnou oravskou prírodou

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Zázrivá

150,000 € 893 €/m²

REZERVOVANÉ Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt NA PREDAJ, Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | J. D. Matejovie | 73 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj 3-izbový byt na 8. poschodí v Liptovskom Hrádku na ulici J. D. M

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

Cena dohodou

Stavebný pozemok s výhľadom na Liptovskú Maru NA PREDAJ

Reality Bobrovník

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 846 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj atraktívny pozemok v jednej z najžiadanejších lokalít Liptova, p

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Pozemky na predaj Bobrovník

200,000 € 236 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt s výhľadom na západ, centrum Ružomberok

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Gen. Miloša Vesela | 48 m²

Váš nový domov v srdci Ružomberka! Realitná kancelária RK SPIRIT Vám ponúka na predaj 2-izbový

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Chata s kapacitou 38 lôžok NA PREDAJ, Jakubovany

Reality Jakubovany

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 186 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj priestrannú a celoročne využiteľnú rekreačnú chatu, ktorá je arc

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 29.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Jakubovany

350,000 € 1882 €/m²

NA PREDAJ - stavebný pozemok v obci Zemianská Olča

Reality Zemianska Olča

Pozemok pre rodinné domy | Kúpeľná | 773 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj pozemok pripravený na stavbu rodinného domu o výmere 773 m2 v ob

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Pozemky na predaj Zemianska Olča

30,000 € 39 €/m²

Pozemok o výmere 256 349 m2 NA PREDAJ v blízkosti Lipt. Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

Orná pôda | Okoličianska | 256,349 m²

RK SPIRIT Vám ponúka NA PREDAJ rozľahlý a slnečný pozemok v katastrálnom území Okoličné v blízk

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

5 €/m2 5 €/m2

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1389)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Rodinné domy na predaj (23058)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1295)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie