GRAVITAS | Na predaj stavebný pozemok Koliba, Sovia ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sovia | 2,769 m²

GRAVITAS ponúka na predaj pozemok v lukratívnej časti Bratislavy, na Kolibe. Pozemok s celkovou

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

GRAVITAS | FORVIN TOWER - Predaj administratívnej budovy, Veľký Krtíš

Reality Veľký Krtíš

Objekt pre obchod | Liaz | 7,750 m²

GRAVITAS a.s. ponúka na predaj Administratívnu budovu - bývalé kancelárie, jedáleň a parkoviska

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Veľký Krtíš

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Obchodné priestory na prenájom - RGB Javorina

Reality Nové Mesto nad Váhom

Obchodné priestory | Trenčianska | 152 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory v nákupnom centre RGB Javorina, ktoré sa nachádzajú

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Predaj záhrady, Termálna, Termálna, Nové Zámky

Reality Podhájska

Záhrada | Termálna | 2,000 m²

Dobré reality s.r.o. Vám ponúkajú na predaj pozemok v obci Podhájska, časť Svätuša. Jedná sa o

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Podhájska

165,000 € 83 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom obchodný alebo kancelársky priestor priamo pred autobusovou stanicou v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | Ľ. Štúra | 39 m²

Reality na kľúč vám ponúka na prenájom obchodný alebo kancelársky priestor priamo pred autobuso

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

389 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj 3 izbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 79 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt o

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

188,300 € 2384 €/m²

Novinka
Novinka

BV REAL Na predaj chata chatová oblasť Janová Lehota FM1916

Reality Janova Lehota

Chalupa, rekreačný domček | - | 87 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj rekreačnú chatu

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Janova Lehota

39,999 € 460 €/m²

Novinka
Novinka

BV REAL Na predaj prerobený 3 izbový byt Prievidza FM2382

Reality Prievidza

3 izbový byt | Rad L. N. Tolstého | 70.54 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj 3 izb

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Prievidza

116,999 € 1659 €/m²

Novinka
Novinka

BV REAL prenájom 2 izbový byt 50 m2 Prievidza Zapotočky BV6003

Reality Prievidza

2 izbový byt | A. Žarnova | 50 m²

Realitný maklér Beseda Vlastimil a realitná kancelária BV REAL ponúka na prenájom 2 izbový byt

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

480 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NARCISOVÁ – 3i BYT po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII s VEĽKOU LOGGIOU

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Narcisová | 69.91 m²

POZRITE si TENTO PRIESTRANNÝ 3i BYT v RUŽINOVE. BYT sa NACHÁDZA na NARCISOVEJ ULICI pri PARKU A

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 4218 €/m²

BV REAL na predaj 3 izbový byt 71 m2 Nováky BV5007

Reality Nováky

3 izbový byt | Rastislavova | 71 m²

Realitný maklér Beseda Vlastimil a realitná kancelária BV REAL ponúka na predaj 3 izbový byt 71

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nováky

89,900 € 1266 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 2-izbový byt s balkónom a klimatizáciou – Lučenec, Opatová

Reality Lučenec

2 izbový byt | Továrenská | 61.9 m²

Reality Novohrad Vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s balkónom a klimatizáciou vo vy

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Lučenec

79,000 € 1276 €/m²

Novinka
Novinka

MOSKOVSKÁ – 4i BYT po NOVEJ REKONŠTRUKCII v STAROM MESTE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Moskovská | 83.26 m²

POZRITE si TENTO PRIESTRANNÝ 4i BYT na SKVELEJ ADRESE v STAROM MESTE. Byt sa nachádza na MOSKO

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

415,900 € 4803 €/m²

PREDAJ rodinný dom RAJKA

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj tehlový rodinný dom postavený v roku 19

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Rajka

180,000 € 2000 €/m²

Novinka
Novinka

Krásny 3 izbový byt s výbornou dispozíciou, loggiou a výhľadom, Smolenická

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Smolenická | 65.74 m²

3D obhliadku nájdete tu: https://my.matterport.com/show/?m=RnFqoCPhbU4 V exkluzívnom zastúpení

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,900 € 3953 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Na prenájom nový 2,5-izbový byt s parkovacím miestom – Michalovce, Masarykova ulica

Reality Michalovce

2 izbový byt | Masarykova | 62 m²

Na prenájom nový 2,5-izbový byt s parkovacím miestom – Michalovce, Masarykova ulica Realitná k

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Chatka so záhradou v Záhradkárskej osade Zvolen pod Strážou

Reality Zvolen

Záhradná chatka | Stráž | 18 m²

Realitná spoločnosť Revoreal.sk si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na pr

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Zvolen

30,000 € 1667 €/m²

Výrobné a skladovacie objekty s výbornou dostupnosťou na veľkom pozemku Zvolen

Reality Zvolen

Polyfunkčný objekt | Lieskovská cesta | 1,112 m²

Realitná spoločnosť revoreal.sk si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na pr

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Objekty na predaj Zvolen

750,000 € 674 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

EXKLUZÍVNE- Na predaj 1 izbový byt na sídlisku Podborová

Reality Zvolen

1 izbový byt | Jedľová | 36 m²

Realitná spoločnosť Revoreal si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na pre

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Zvolen

93,000 € 2583 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Záhradná chatka s pekným vysporiadaným pozemkom Zvolen / Neresnica

Reality Zvolen

Záhradná chatka | Neresnická cesta | 25 m²

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Zvolen

35,900 € 1436 €/m²

1 - izbový byt, dva balkóny, parkovacie miesto, Nové Záhrady Detva

Reality Detva

1 izbový byt | Štúrova | 29 m²

Realitná kancelária Revoreal.sk si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na pr

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Detva

76,000 € 2621 €/m²

Polyfunkčné objekty s vlastným pozemkom a parkovaním blízko centra Zvolen

Reality Zvolen

Polyfunkčný objekt | Dukelských hrdinov | 115 m²

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 21.10.2025
Objekty na predaj Zvolen

204,000 € 1774 €/m²

Exkluzívne-Rodinný dom vo vidieckom štýle obklopený prírodou- Bátovce

Reality Bátovce

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Hľadáte miesto, kde vás každé ráno zobudí spev vtákov, pokoj prírody a výhľad na zeleň namiesto

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bátovce

230,000 € 1533 €/m²

Novinka
Novinka

2- izbový byt v Jarovciach

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Nezadaná | 47.05 m²

Ponúkame na predaj tichý a svetlý 2-izbový byt s výhľadom do zelene, nie do susedovho okna. Mod

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

244,000 € 5186 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30420)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Rodinné domy na predaj (23093)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Upresniť hľadanie