Pozemok s rozlohou 3427 m2 na predaj, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Dunajská Streda | 3,427 m²

Na predaj atraktívny stavebný pozemok v Dunajskej Strede – 3427 m² Hľadáte ideálne miesto pre v

Publikované: 19.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

100 €/m2 100 €/m2

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU A GARÁŽOU V UZAVRETOM AREÁLI – HRADNÝ KOPEC, MUDROŇOVA ULICA- STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Mudroňova | 113 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt s veľkorysou terasou, garážou a pivnicou v

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Priemyselný a skladový objekt

Reality Hurbanovo

Skladový objekt | Pribetská | 879 m²

Realitná kancelária Perfect Real, s.r.o. ponúka NA PREDAJ priemyselný objekt, ktorý sa nachádza

Publikované: 18.01.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Hurbanovo

355,000 € 404 €/m²

12 apartmánov + 2 domy + 2 garáže + pozemok, Veľký Meder

Reality Veľký Meder

5 a viac izbový byt | Veľký Meder | 500 m²

NA PREDAJ – Investičná nehnuteľnosť vo Veľkom Mederi – 2 rodinné domy, 2 pozemky, viacero bytov

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Veľký Meder

Cena dohodou

Podnikateľský objekt v blízkosti centra Komárna

Reality Komárno

Kancelárie, administratívne priestory | Komárno | 345 m²

🔶 Na predaj: moderný podnikateľský objekt blízko centra Hľadáš ideálny priestor na podnikanie

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Komárno

Cena na vyžiadanie

PRENÁJOM obchodný priestor, rozloha 144 m2, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Kancelárie, administratívne priestory | Hlavná ulica | 144 m²

NA PRENÁJOM OBCHODNÝ - KANCELÁRSKY PRIESTOR s rozlohou 144 m2 v polyfunkčnej budove v meste Dun

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

900 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj posledné 4 izb. bungalovy v GODMÁNI III v Báči pri Šamoríne, rezervovaný !!!

Reality Báč

Rodinný dom | 130 m²

Túžite po bývaní v príjemnom zelenom prostredí v blízkosti Dunaja, kde je čistý vzduch a množst

Publikované: 12.02.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Báč

338,000 € 2300 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom s veľkým pozemkom vhodný aj na podnikanie

Reality Hurbanovo

Rodinný dom | Podzáhradná | 209 m²

Realitná kancelária Perfect-Real s.r.o. vám ponúka na predaj pekný, priestranný dvojpodlažný ro

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hurbanovo

198,000 € 947 €/m²

Predaj svetlý 2izbový byt Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného | 50.5 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj veľmi príjemný, tichý , svetlý 2-izb. byt v pokojnej

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

204,000 € 4040 €/m²

4 izbový rodinný dom na predaj,slepá ulica, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská Streda | 110 m²

JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ ! VYBORNÁ LOKALITA ! SLEPÁ ULICA ! Nová štvrť Novostavba za dobrú cenu vo

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

295,000 € 2682 €/m²

Dom s pozemkom o rozlohe 4136 m2, pri lesíku, Dolný Bar

Reality Dolný Bar

Rodinný dom | Dolný Bar | 90 m²

NOVINKA! LEN U NÁS! Ponúkame Vám na predaj starší, rodinný dom s veľkým pozemkom o rozlohe 4136

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dolný Bar

155,000 € 1722 €/m²

APARTMÁNY na predaj - INVESTÍCIA, PODNIKANIE pri kúpalisku

Reality Veľký Meder

Apartmánový dom | Veľký Meder | 500 m²

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Veľký Meder

Cena dohodou

Priestranný 3 izbový byt s GARÁŽOU a so záhradkou v štvorbytovke v obci Zlaté Klasy- výborná lokalita

Reality Zlaté Klasy

3 izbový byt | Školská | 74 m²

Exkluzívne Vám ponúkame priestranný, 3 izbový byt na ulici Školská, v obci Zlaté Klasy. Byt sa

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

135,000 € 1824 €/m²

5 izbový dom na predaj + 3 garáže + bazén, obec Rohovce

Reality Rohovce

Rodinný dom | Rohovce | 306 m²

Ponúkame Vám na predaj poschodový priestranný rodinný dom, s garážou, s bazénom v obci Rohovce

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Rohovce

278,000 € 908 €/m²

Na predaj stavebný pozemok na konci slepej ulici 500m od termálneho kúpaliska

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | DS | 973 m²

Exkluzívna ponuka, na predaj stavebný pozemok v Dunajskej Strede. Pozemok sa nachádza cca 500m

Publikované: 19.04.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

144,000 € 148 €/m²

3 izbový byt, ideálne prvé poschodie,Dunajská Streda-BORINY

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Boriny | 64 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 3-izbový byt v blízkosti centra mesta Dunajská Streda - Ružov

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

126,000 € 1969 €/m²

Dom vhodný na bývanie, podnikanie, prenájom ZNÍŽENÁ CENA 369990!

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | 157 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 157 m², nachádzajúci sa

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

369,990 € 2357 €/m²

Byt pre 4 pracujúcich chlapov alebo študentov AKTUÁLNE!!!

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Dubravka | 60 m²

Ponúkame na prenájom 2izbový byt v starej Dúbravke s balkónom. Pozostáva zo vstupnej chodby, 2

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj 3. izbový byt 83,3m2 s loggiou v Kučišdorfskej doline v Pezinku, predaný!!!

Reality Pezinok

3 izbový byt | Kučišdorfská dolina | 79 m²

Predstavte si svoj nový domov – priestranný 3-izbový byt s balkónom, ukrytý v srdci Kučišdorfsk

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Pezinok

168,000 € 2127 €/m²

5 izbový byt, 110m2 na predaj,Dunajská Streda-centrum mesta

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | 110 m²

VÝNIMOČNÝ !!! EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj LUXUSNÝ 5-izbový byt v úplnom centre mesta Duna

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

159,000 € 1445 €/m²

Na predaj investičný pozemok pri Dunajskej Strede, dohoda možná

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre bytovú výstavbu | Dunajská Steda | 16,000 m²

Ponúkam na predaj 1,6 ha investičného pozemku. Ide o veľký ucelený pozemok (ornú pôdu) s rozmer

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

60 €/m2 60 €/m2

Krásny 4izbový rodinný dom na predaj v Kráľovičových Kračanoch

Reality Kráľovičove Kračany

Rodinný dom | hlavná | 131 m²

Ponúkame Vám na predaj tento krásny 4izbový rodinný dom v obci Kráľovičove Kračany. Dom bol po

Publikované: 12.04.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kráľovičove Kračany

286,000 € 2252 €/m²

Útulný, 2 izbový tehlový rodinný dom v obci Zlaté Klasy- garáž a veľlký pozemok

Reality Zlaté Klasy

Rodinný dom | Pekná cesta | 60 m²

Popis nehnuteľnosti Ponúkame Vám na predaj príjemný, útulný 2-izbový rodinný dom v obci Zlaté

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Zlaté Klasy

155,000 € 2583 €/m²

5 izbový byt 110m2 na predaj, Dunajská Streda-centrum mesta

Reality Dunajská Streda

5 a viac izbový byt | Dunajská Streda | 110 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

159,000 € 1445 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30421)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8554)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23093)
Upresniť hľadanie