Na predaj RD s potenciálom alebo investičná príležitosť v Galante.

Reality Galanta

Rodinný dom | Česká | 432 m²

Hľadáte rodinný dom ? alebo rodinnú vilu ? alebo investičnú príležitosť ? alebo dvojgeneračné

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Domy na predaj Galanta

250,000 € 579 €/m²

člen NARKS

Na predaj - investičné apartmány na Severnom CYPRE

Reality Cyprus

Apartmán | Cyprus

Mgr. Helena Štrebová – RK Diamant Real má pre Vás v ponuke výhodné investovanie na Severnom Cyp

Publikované: 17.08.2025 Aktualizované: 17.08.2025
Byty na predaj

89,000 € 1816 €/m²

člen NARKS

PONUKA pre VÁS - Na predaj 3 izbový byt v Šali Veči.

Reality Šaľa

3 izbový byt | Nitrianska | 64 m²

RK Mgr. Helena Štrebová má pre Vás v ponuke 3 izbový byt, ktorý sa nachádza v zateplenom bytovo

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Šaľa

112,222 € 1753 €/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom v Tvrdošovciach.

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | Hlboká | 150 m²

Mgr. Helena Štrebová – RK Diamant Real má pre Vás v ponuke na predaj sedliacky rodinný dom vho

Publikované: 30.03.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

55,000 € 367 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok a 2x BONUS – Tešedíkovo okr. Šaľa

Reality Tešedíkovo

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 752 m²

Ako si predstavujete komfortné a ideálne miesto na bývanie, oddych a súkromie ? Na vidieku ale

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Tešedíkovo

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj RD na bývanie, chalupárčenie alebo investičná príležitosť Horné Saliby

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | Nezadaná | 144 m²

Hľadáte pokojné bývanie na vidieku? Alebo hľadáte únik z mesta na víkendovú chalupu? Mgr. Helen

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

79,900 € 555 €/m²

člen NARKS

Na predaj romantická vidiecka chalupa - Zemianske Sady okr. Galanta

Reality Zemianske Sady

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 100 m²

Mgr. Helena Štrebová – RK Diamant Real má pre Vás v ponuke starý vidiecky dom, chalupu v obci

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 26.06.2025
Chaty a chalupy na predaj Zemianske Sady

104,000 € 1040 €/m²

člen NARKS

Na predaj 6 izbový luxusný dom vo vyhľadávanej lokalite v Šali.

Reality Šaľa

Rodinný dom | 489 m²

Chcete viac ako klasické bývanie? Chcete si splniť sen o nadštandardnom rodinnom dome, ktorý má

Publikované: 10.03.2024 Aktualizované: 24.10.2025
Domy na predaj Šaľa

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Hľadáme pre klientov 1 a 3 izbové byty v SA, GA, Sereď a Sládkovičovo.

Reality Šaľa

3 izbový byt | Šalská | 60 m²

Hľadáme pre konkrétnych klientov 1, 2 a 3 izbové byty v Šali, Galante, Seredi a v Sládkovičove.

Publikované: 10.04.2022 Aktualizované: 10.04.2022
Byty na predaj Šaľa

130,000 € 2167 €/m²

člen NARKS

LUXUSNÝ a NADštandadný 3 izbový byt v TOP kvalite v Šali.

Reality Šaľa

3 izbový byt | Jazerná | 84 m²

Hľadáte LUXUS, kvalitu, eleganciu, moderný dizajn, šatník a ešte aj so zariadením? Presne takýt

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 18.06.2025
Byty na predaj Šaľa

135,000 € 1607 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

TOTO je Váš NOVÝ domov, 3i byt vo vyhľadávanej lokalite Šaľa.

Reality Šaľa

3 izbový byt | Horná | 68 m²

Hľadáte nové bývanie ktoré bude presne podľa vašich predstáv? Práve ste ho našli. Mgr. Helena Š

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Šaľa

119,000 € 1750 €/m²

člen NARKS

Na predaj prekrásny 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v Seredi

Reality Sereď

3 izbový byt | Legionárska | 64 m²

Mgr. Helena Štrebová – 19 rokov v realitách - RK Diamant Real má pre Vás v ponuke prekrásny 3 i

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Sereď

152,000 € 2375 €/m²

člen NARKS

IMPREAL »» Novo zrekonštruovaný tehlový 3 izbový byt pod Kolibou »» PROVÍZIU NEPLATÍTE »» (English text inside)

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Cesta na Kamzík | 60 m²

Na predaj ponúkame novo-zrekonštruovaný 3-izbový byt oproti Kalvárii, medzi Kramármi a Kolibou,

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 4917 €/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» kancelárske priestory o veľkosti 90m2 » novostavba » cena 855,- EUR / 9,5 ,-EUR/m2 (English text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Haburská | 99 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory v kvalitne postavenej polyfunkč

Publikované: 03.03.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

855 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

IMPREAL »» Staré Mesto » Exkluzívne miesto pre Vaše kancelárie » 114m2/146m2 na Hviezdoslavovom námestí (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hviezdoslavovo námestie | 114 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory vyššieho štandardu na naozaj ex

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

IMPREAL »»» Ružinov »» Ekonomické bývanie pre 4 osoby »» 2 izby + samostatná kuchyňa » cena 590,- (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súhvezdná | 55 m²

Ponúkame okamžite dostupné ekonomické bývanie pre štyri osoby v celkovej cene 810,- EUR (590,-

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» 1-izbový byt s vlastným parkingom »» novostavba Nový Ružinov » cena 490,- EUR (English text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská 47 | 32.6 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom 1-izbový byt situovaný na druhom poschodí novosta

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

490 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

IMPREAL »» Staré Mesto » Exkluzívne miesto pre Vaše kancelárie » 87m2 v ZWIRN OFFICE (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 87 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory vyššieho štandardu v úplne nove

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,170 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlavné námestie | 60 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

295,000 € 4917 €/m²

NA PREDAJ zrekonštruovaná sýpka / Preselany

Reality Preseľany

Vidiecky dom | SNP | 275 m²

Realitná spoločnosť VM Real vám ponúka na predaj bývalú sýpku v obci Preseľany. Opäť máme česť

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Preseľany

110,000 € 400 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PRENÁJOM 2-izbový byt v novostavbe RIVIERA s parkovaním

Reality Nitra

2 izbový byt | Piesková | 50 m²

Realitná kancelária VM Real s.r.o. vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v prestížnom projekte Ri

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Nitra

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

**PRENAJATÉ ** Klimatizovaná garsónka s balkónom – Centrum Nitry

Reality Nitra

Garsónka | Štúrova | 20 m²

**PRENAJATÉ ** Moderná klimatizovaná garsónka s balkónom v srdci Nitry Hľadáte štýlové a kompl

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Nitra

500 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 10 árový stavebný pozemok

Reality Malé Chyndice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 986 m²

Ponúkame na predaj krásny, slnečný pozemok v tichej časti obce Malé Chyndice, ktorý spĺňa všetk

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Malé Chyndice

51,990 € 53 €/m²

NA PREDAJ: 8-árový relax v Párovských Hájoch (Jurský dvor) – MHD dostupnosť

Reality Nitra

Záhradná chatka | Jurský dvor | 15 m²

NA PREDAJ: Murovaná, podpivničená chata s krbom na 8-árovom pozemku – Párovské Háje (Jurský dv

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Nitra

55,000 € 3667 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Rodinné domy na predaj (23118)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Upresniť hľadanie