Na predaj krásny 6-izb. rodinný dom v Senci, dvojgaráž, vonkajší bazén

Reality Senec

Rodinný dom | Pezinská | 386 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 6-izbový rodinný dom v Senci, ktorý vyniká veľkorysým priestorom,

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Senec

750,000 € 1943 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom kancelárií priamo na Hviezdoslavovom nám. 143m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hviezdoslavovo nám. | 143 m²

Prenájom pekných kancelárskych priestorov v absolútnom centre na Hviezdoslavovom námestí. Histo

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárií priamo na Hviezdoslavovom nám. 117 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hviezdoslavovo nám. | 117 m²

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom rôznych kancelárií 20 - 600 m2, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 600 m²

Ponúkame na prenájom atraktívne kancelárske priestory v administratívnej budove v širšom centr

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárskych priestorov Drieňová ul., 15 m2-209 m2- 1000m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňova | 1,000 m²

Prenájom kancelárskych priestorov v administratívnej budove na Drieňovej ul.,vybavenie priestor

Publikované: 21.09.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.5 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Prenájom obchodných priestorov v obchodnom centre BA III, 140 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | 140 m²

Prenájom obchodných priestorov vo fungujúcom obchodnom centre v lokalite Nové Mesto, neďaleko P

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

10.7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom rodinného domu na Kolibe - Trinásta ulica.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Trinásta | 244 m²

Ponúkame na prenájom 5 izbový rodinný dom na Kolibe, na Trinástej ulici. Trojpodlažný dom je no

Publikované: 16.05.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárskych priestorov, Hattalova ul., 80m2 - 156 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 156 m²

Prenájom kancelárskych priestorov v administratívnej budove po modernizácii v lokalite Nové Mes

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Prenájom nových kancelárskych priestorov v centre 46m2, 30m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Konventná | 90 m²

Prenájom kancelárskych priestorov v novej budove v centre mesta. Budova bola kolaudovaná v lete

Publikované: 19.05.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

14.5 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

VÝNIMOČNÁ PONUKA - RODINNÝ DOM NA PREDAJ NA LETECKOM POLI V KOMÁRNE

Reality Komárno

Rodinný dom | Baštová ul. | 245 m²

TÚTO NEHNUTEĽNOSŤ NÁJDETE EXKLUZÍVNE V PONUKE NAŠEJ SPOLOČNOSTI. Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Komárno

329,900 € 1347 €/m²

Novinka
Novinka

RK EXPRES - na predaj záhrada v záhradkárskej osade "Nová Lehota" pri Handlovej.

Reality Handlová

Záhrada | Nezadaná | 473 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj záhradu, ktorá sa nachádza vo vyhľad

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Handlová

20,000 € 42 €/m²

Novinka
Novinka

3-izbový byt typ U – Karpatská, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Karpatská | 72.64 m²

Hľadáte bývanie s krásnym výhľadom a dostatkom svetla? Tento 3-izbový byt typu U na ulici Karpa

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

182,000 € 2506 €/m²

Novinka
Novinka

Odstúpenie zabehnutej prevádzky MINIT

Reality Bánovce nad Bebravou

Obchodné priestory | Zafortňa | 18 m²

Ponúkame Vám na odstúpenie zabehnutú prevádzku MINIT na ulici Záfortňa 10 v Bánovciach nad Bebr

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bánovce nad Bebravou

Cena dohodou

Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM - 1 izbový byt, Prievidza sídl. Kopanice

Reality Prievidza

1 izbový byt | M. Gorkého | 32 m²

NA PRENÁJOM – 1-izbový byt, Prievidza – Kopanice výmera: 39 m² poschodie: 3. poschodie s vý

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

400 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj - pozemky v meste Nováky, okr. Prievidza

Reality Nováky

Orná pôda | 6,297 m²

Na predaj investičné pozemky – Nováky, okr. Prievidza Ponúkam na predaj pozemky vedené ako orn

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Nováky

35 €/m2 35 €/m2

Na predaj - chatka so záhradou, Lazany „Skálie", okr. Prievidza

Reality Lazany

Záhradná chatka | Skálie | 40 m²

Miesto, kde si naozaj oddýchnete… Ponúkam na predaj útulnú chatku so záhradou v obľúbenej a v

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lazany

80,000 € 2000 €/m²

NA PREDAJ - rekreačná chatka, v areáli kempingu Nitrianske Rudno, okr. Prievidza

Reality Nitrianske Rudno

Iný rekreačný objekt | Hlavná | 29 m²

Ponúkam na predaj rekreačnú chatku v areáli kempingu pri priehrade Nitrianske Rudno, okres Prie

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Nitrianske Rudno

14,000 € 483 €/m²

Na predaj - 3 izbový byt, Prievidza sídl. Kopanice

Reality Prievidza

3 izbový byt | Na Karasiny | 69 m²

Na predaj 3-izbový byt – Prievidza, sídlisko Kopanice Ponúkam na predaj priestranný 3-izbový b

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Prievidza

123,000 € 1783 €/m²

NA PRENÁJOM - 1 izb. byt KREMNICA, okr. Žiar nad Hronom

Reality Kremnica

1 izbový byt | Československej armády | 29 m²

Ponúkam na prenájom 1 izbový byt ( 29m2 ) ul. Českoslov. armády v meste KREMNICA okr. Žiar nad

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na prenájom Kremnica

380 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj - rodinný dom/ chalupa v obci Dlžín, okr. Prievidza

Reality Dlžín

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

EXKLUZÍVNE | Krásna, štýlová chalupa / rodinný dom v obci Dlžín (okres Prievidza) Ponúkam na

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Dlžín

139,000 € 1738 €/m²

NA PREDAJ - rodinný dom Kľačno okr. Prievidza

Reality Kľačno

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Ponúkam na predaj 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V OBCI KĽAČNO (OKR. PRIEVIDZA) Hľadáte bývanie v pokoj

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Kľačno

192,000 € 1280 €/m²

Na predaj - rodinný dom, Kamenec pod Vtáčnikom, okr. Prievidza

Reality Kamenec pod Vtáčnikom

Rodinný dom | Cesta na Brús | 150 m²

NA PREDAJ RODINNÝ DOM - ideálny pre rodinné bývanie alebo aj ako dvojgeneračný dom, Kamenec

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Kamenec pod Vtáčnikom

177,000 € 1180 €/m²

NA PRENÁJOM – 1-izbový byt, Kanianka, ul. Školská, okr. Prievidza

Reality Kanianka

1 izbový byt | Školská | 39 m²

Ponúkam na prenájom pekný 1-izbový byt v obci Kanianka, okr. Prievidza - výmera: 39 m² - lodži

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Kanianka

400 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

2 izbový byt PRENÁJOM - Radvaň BB

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Kalinčiakova | 64 m²

Ponúkam na prenájom veľký 2 izbový byt s lodžiou, pôvodný, čiastočne zariadený, ktorý je voľný

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality v Martine (741)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Rodinné domy na predaj (23120)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie