Na predaj prekrásny 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v Seredi

Reality Sereď

3 izbový byt | Legionárska | 64 m²

Mgr. Helena Štrebová – 19 rokov v realitách - RK Diamant Real má pre Vás v ponuke prekrásny 3 i

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Sereď

152,000 € 2375 €/m²

člen NARKS

IMPREAL »» Novo zrekonštruovaný tehlový 3 izbový byt pod Kolibou »» PROVÍZIU NEPLATÍTE »» (English text inside)

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Cesta na Kamzík | 60 m²

Na predaj ponúkame novo-zrekonštruovaný 3-izbový byt oproti Kalvárii, medzi Kramármi a Kolibou,

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 4917 €/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» kancelárske priestory o veľkosti 90m2 » novostavba » cena 855,- EUR / 9,5 ,-EUR/m2 (English text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Haburská | 99 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory v kvalitne postavenej polyfunkč

Publikované: 03.03.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

855 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» Ekonomické bývanie pre 4 osoby »» 2 izby + samostatná kuchyňa » cena 590,- (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súhvezdná | 55 m²

Ponúkame okamžite dostupné ekonomické bývanie pre štyri osoby v celkovej cene 810,- EUR (590,-

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

IMPREAL »» Staré Mesto » Exkluzívne miesto pre Vaše kancelárie » 114m2/146m2 na Hviezdoslavovom námestí (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hviezdoslavovo námestie | 114 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory vyššieho štandardu na naozaj ex

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

IMPREAL »»» Ružinov »» 1-izbový byt s vlastným parkingom »» novostavba Nový Ružinov » cena 490,- EUR (English text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská 47 | 32.6 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom 1-izbový byt situovaný na druhom poschodí novosta

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

490 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

IMPREAL »» Staré Mesto » Exkluzívne miesto pre Vaše kancelárie » 87m2 v ZWIRN OFFICE (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 87 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory vyššieho štandardu v úplne nove

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,170 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlavné námestie | 60 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

295,000 € 4917 €/m²

NA PREDAJ zrekonštruovaná sýpka / Preselany

Reality Preseľany

Vidiecky dom | SNP | 275 m²

Realitná spoločnosť VM Real vám ponúka na predaj bývalú sýpku v obci Preseľany. Opäť máme česť

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Preseľany

110,000 € 400 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PRENÁJOM 2-izbový byt v novostavbe RIVIERA s parkovaním

Reality Nitra

2 izbový byt | Piesková | 50 m²

Realitná kancelária VM Real s.r.o. vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v prestížnom projekte Ri

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Nitra

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

**PRENAJATÉ ** Klimatizovaná garsónka s balkónom – Centrum Nitry

Reality Nitra

Garsónka | Štúrova | 20 m²

**PRENAJATÉ ** Moderná klimatizovaná garsónka s balkónom v srdci Nitry Hľadáte štýlové a kompl

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Nitra

500 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 10 árový stavebný pozemok

Reality Malé Chyndice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 986 m²

Ponúkame na predaj krásny, slnečný pozemok v tichej časti obce Malé Chyndice, ktorý spĺňa všetk

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Malé Chyndice

51,990 € 53 €/m²

NA PREDAJ: 8-árový relax v Párovských Hájoch (Jurský dvor) – MHD dostupnosť

Reality Nitra

Záhradná chatka | Jurský dvor | 15 m²

NA PREDAJ: Murovaná, podpivničená chata s krbom na 8-árovom pozemku – Párovské Háje (Jurský dv

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Nitra

55,000 € 3667 €/m²

NA PREDAJ bungalov 2017 / Nitrianske Hrnčiarovce

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Rodinný dom | Jelenecká | 155 m²

Realitná spoločnosť VM Real ponúka na predaj moderný bungalov v obci Nitrianske Hrnčiarovce. Te

Publikované: 09.07.2024 Aktualizované: 19.02.2026
Domy na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

359,500 € 2319 €/m²

Na predaj RD s 12 árovým pozemkom v žiadanej časti Zobora v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | Dolnozoborská | 270 m²

VM Real Vám ponúka na predaj rodinný dom s celkovou výmerou pozemku 1244 m², nachádzajúci sa na

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Nitra

380,000 € 1407 €/m²

Na predaj 12-árový pozemok v žiadanej časti Zobora v Nitre

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dolnozoborská | 1,244 m²

VM Real Vám ponúka na predaj pozemok s celkovou výmerou 1244 m², nachádzajúci sa na Dolnozobors

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

IMPREAL »» Staré Mesto »» Veľký 4 izbový byt iba 3min peši od hradu » 649.000,- EUR (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Koreničova | 144.52 m²

Na predaj ponúkame mimoriadne priestranný 4 izbový byt v tichej uličke nad Palisádami, peši len

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 4491 €/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» Nový 2 izbový byt s veľkou terasou » novostavba » cena 700,- EUR ( English text inside )

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Seberíniho | 68 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom okamžite voľný 2-izbový byt situovaný na 3. posch

Publikované: 24.11.2020 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IMPREAL »» Staré Mesto » 2(3) izbový byt v menšej rezidencii/vile (len 4 byty) 3min peši od hradu (English text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Koreničova | 111.47 m²

Na predaj ponúkame veľký, aktuálne 2-izbový byt na druhom, teda vrchom podlaží menšej rezidenci

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

440,000 € 3947 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Koreničova | 111.47 m²

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

440,000 € 3947 €/m²

RODINNÝ DOM S HARMONICKÝM POZEMKOM v obci ZÁBORSKÉ, PREŠOV

Reality Prešov

Rodinný dom | Slovenská | 150 m²

POKOJ VIDIEKA, KOMFORT MESTA! Exkluzívne ponúkame na predaj poschodový rodinný dom v obci Zábor

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Prešov

255,000 € 1700 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

RK EXPRES - na prenájom 2 izbový byt v Handlovej, ul. Partizánska.

Reality Handlová

2 izbový byt | Partizánska | 51 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt o výmere 51 m2 s pivnicou, ktorý

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Handlová

420 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj kompletne zariadená cukráreň v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | Podunajská | 54.55 m²

Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na predaj kompletne zariadenú cukráreň v mestsk

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

205,000 € 3758 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom zabehnutej reštaurácie v projekte BREZOVINA

Reality Oravské Veselé

Reštaurácia | Nezadaná | 412 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadenú a plne funkčnú reštauráciu nachádzajúcu sa v modernom

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Oravské Veselé

3,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Reality v Martine (741)
Rodinné domy na predaj (23120)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Upresniť hľadanie