EXKLUZÍVNE: Bezbariérový bungalov s nádherným pozemkom, Mojš, Žilina

Reality Mojš

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

TARGETreal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj bezbariérový jednopodlažný rodinný dom typu bungalov, na

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Mojš

419,990 € 3231 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Exkluzívne v APEX reality 2i s loggiou po rekonštrukcii na Hlohovej ul. v Hlohovci 55 m2 + 3D obhliadka

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Hlohová | 55 m²

Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný svetlý 2 izbov

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

129,500 € 2355 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

BRUNOVCE 2-izbový byt A1 s predzáhradkou

Reality Brunovce

2 izbový byt | Nezadaná | 58 m²

BRUNOVCE 2-IZBOVÝ BYT A1 s predzáhradkou Predstavujeme vám konkrétnu ponuku moderného 2-izbo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Brunovce

138,400 € 2386 €/m²

Top
Top

Dokončené - Byt s veľkým balkónom (B1) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Jelšová | 66 m²

Activity Residence Kolaudácia už teraz 2Q/2026. Viac informácií na www.jelsova.sk Miesto pre

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

217,500 € 3229 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Dokončené - 2-izb. byt (D2) s veľkou terasou (54 m2) a výhľadom - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

2 izbový byt | Jelšová | 115 m²

Activity Residence s komunitnou záhradou - priamo pri cyklotrase Viac informácií na www.jelsov

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

269,220 € 2341 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Dokončené - 3-izb. byt s terasou (B4) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Jelšová | 80 m²

Activity Residence TERMÍN KOLAUDÁCIE: 2Q 2026 Viac informácií na www.jelsova.sk Miesto pre pok

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

226,750 € 2834 €/m²

Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

Nebytový priestor s predzáhradkou a park. miestom - Triblavinská Residence so strešnou panoramatickou terasou

Reality Chorvátsky Grob

Obchodné priestory | Triblavinská | 29.8 m²

SKOLAUDOVANÉ! Triblavinská Residence Developerský projekt s komornou atmosférou v pokojnej čast

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Chorvátsky Grob

135,700 € 4554 €/m²

Top
Top

PREDAJ: 3 izb. RD 87 m2, kompletná rekonštrukcia, garáž, pivnica, pozemok 1136 m2., Hlboká ul.

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Hlboká | 132 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

365,000 € 2765 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

na prenájom 2 izb. byt, VRANOVSKÁ ul., nová nadstavba

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Vranovská | 60 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na prenájom luxusný podkrovný 2 izbový byt v Petrž

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

Bývanie v novostavbe: 2-izbový byt s balkónom na predaj v Kozárovciach

Reality Kozárovce

2 izbový byt | 1015 | 46.5 m²

Hľadáte štartovacie bývanie, kde stačí prísť s jednou kufrom? Máme pre Vás ponuku, ktorá spája

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Kozárovce

94,900 € 2041 €/m²

Top
Top

Priestranný tehlový dom s obrovským potenciálom len na skok od Trnavy – Horné Dubové

Reality Trnava

Rodinný dom | Horné Dubové 95 | 120 m²

Hľadáte pokojné vidiecke bývanie, z ktorého ste za pár minút v meste? Ponúkame na predaj priest

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trnava

189,900 € 1583 €/m²

Top
Top

Apartmánový dom na ostrove Vir v Chorvátsku

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Apartmánový dom na južnej strane ostrova Vir, pláž Miljkovica. Ostrov Vir sa nachádza cca 25

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj

810,000 € 4355 €/m²

Top
Top

4i byt čerstvo po krásnej kompletnej rekonštrukcii - Wolkrová ul.

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Wolkrova | 85 m²

Vo vyhradenom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 4-izbový byt na Wolkrovej ulici v Petržalke

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

335,000 € 3941 €/m²

Top
Top

Príjemné bývanie v 4i dvojpodlažných bytoch s vlastným pozemkom a rýchlym napojením do centra Bratislavy

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | Tyrkysová | 102 m²

- novostavba troch dvojpodlažných bytov - v cene záhrada a 2 parkovacie státia - rýchly prístu

Publikované: 09.11.2024 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

420,000 € 4118 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Nadštandardný 3 izbový byt s s terasou.

Reality Bratislava-Devín

3 izbový byt | Devínska cesta | 115.5 m²

JAPONSKÝ MINIMALIZMUS DISPOZÍCIA Priestor je navrhnutý ako otvorená denná zóna, kde sú funkcie

Publikované: 07.07.2023 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Top
Top

NEWCASTLE⏐PRENÁJOM 1 izbového bytu (40m²) voľný ihneď

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Trieda Hradca Králové | 40 m²

NEWCASTLE | Hľadáme zodpovedného a spoľahlivého nájomníka pre tento pekný a dobre udržiavaný by

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Prenájom 1 izb. bytu po rekonštrukcii v NZ

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Cyrilometodská | 35 m²

Chcete bývať v úplne zrekonštruovanom byte, kde budete prvým nájomníkom a zariadite si ho podľa

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

Na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom v projekte Slnečnice - Žltá ulica

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | Žltá | 127 m²

Ponúkame na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej bratis

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

789,000 € 6213 €/m²

Top
Top

Útulný 1 - izbový byt na predaj v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

129,000 € 4448 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok v lokalite Slanec nad Peknou cestou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Na Grunte | 1,249 m²

Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

750,000 € 600 €/m²

Top
Top

6-izbový rodinný dom pri lese so saunou – Lamač, Plánky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Plánky | 140 m²

Ponúkame na predaj 6-izbový dvojpodlažný rodinný dom v pokojnej rekreačnej lokalite Plánky v br

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 08.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

650,000 € 4643 €/m²

Top
Top

Luxusná rezidencia na Bôriku – Údolná, Staré Mesto, BA I - reprezentatívne bývanie v prestížnej lokalite Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Údolná | 500.91 m²

DETAILNÁ 3D PREHLIADKA K DISPOZÍCII NA VYŽIADANIE Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívno

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,699,990 € 3394 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Staromestský 3-izbový byt 73 m² po dizajnovej rekonštrukcii, Chorvátska, Staré Mesto, Centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chorvátska | 73.7 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,990 € 4613 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Tichý staromestský 3,5-izbový byt vo dvore – 29. augusta, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 29. augusta | 102.01 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,990 € 3921 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30340)
Byty v Banskej Bystrici (1380)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23098)
Byty na predaj v Bratislave (8505)
Upresniť hľadanie
Ľutujeme hľadaný inzerát neexistuje