Novostavba Rodinného domu v Dubnici nad Váhom na predaj, ulica Chalúpkova - hrubá stavba

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | Chalúpkova | 114 m²

4-izbový rodinný dom v tichej časti Dubnice nad Váhom – novostavba s moderným riešením Ponúkam

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

229,000 € 2009 €/m²

Znížená cena ! Novostavba 2 izbový byt Bolešov na predaj, 54,59m2.

Reality Bolešov

2 izbový byt | Bolešov | 54.59 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 2 izbový byt v Bolešove. Úžitková plocha bytu je 54,59m2 ( vrá

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bolešov

124,784.12 € 2399 €/m²

Znížená cena! Novostavba 3 izbový byt Bolešov na predaj, 72,50m2.

Reality Bolešov

3 izbový byt | Bolešov | 72.46 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 3 izbový byt v Bolešove. Úžitková plocha bytu je 72,46m2 ( vrá

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bolešov

163,189.02 € 2337 €/m²

Znížená cena! Novostavba 4 izbový byt Bolešov na predaj, 93m2, záhradka 92,67m2, terasa 32m2.

Reality Bolešov

4 izbový byt | Bolešov | 125 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 4 izbový byt v Bolešove. Úžitková plocha bytu je 93m2 ( vrátan

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bolešov

240,855.53 € 1976 €/m²

**4-IZBOVÝ DIZAJNOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI**

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 113 m²

Búdková ulica | Novostavba | Výhľad na zeleň | Horský park pár krokov Bývanie, ktoré spája mes

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,000 € 6186 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj: Priestranný 3i byt v Matadorke – TOP stav ako nový, veľká kuchyňa, výhľad na Hrad

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 71.76 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt (nie apartmán) v novostavbe MATADORKA na začiatku Pet

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

309,800 € 4317 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestor a komfort rozhodujú: moderný dom, relaxačná záhrada s bazénom, úsporné technológie, ihneď k dispozícii ..... odteraz výhodnejšie

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Za mlynom | 314 m²

Predáme nadštandardný novší rodinný dom vo Vajnoroch v tichej slepej ulici len s novými rodinný

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

729,000 € 2322 €/m²

Novinka
Novinka

Keď priestor a komfort rozhodujú: nadštandardný mestský byt blízko centra

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 149.8 m²

Predáme vo výbornej lokalite širšieho centra – Nivy – Košická ul. priestranný moderný byt s veľ

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3598 €/m²

Areté real - Predaj výborne dispozične riešeného 4-izbového rodinného domu v dobrej a tichej lokalite v Šenkviciach

Reality Šenkvice

Rodinný dom | Sv. Urbana | 88.25 m²

Ponúkame na predaj veľmi peknú, výborne dispozične riešenú novostavbu jednopodlažného rodinn

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Šenkvice

299,000 € 3388 €/m²

Areté real, Predaj dvojpodlažnej budovy vhodnej na podnikanie v obci Limbach - ideálna investičná príležitosť

Reality Limbach

Objekt pre obchod | 207.88 m²

Ponúkame na predaj atraktívnu nehnuteľnosť v obľúbenej lokalite Limbach, ktorá slúžila ako štýl

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Limbach

680,000 € 3271 €/m²

Areté real- Predaj výborne riešeného 2-izbového bytu s balkónom a pekným výhľadom v dobrej lokalite, ul. Jégého, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50 m²

Ponúkame na predaj príjemný, výborne dispozične riešený 2-izbový byt s balkónom s pekným výhľad

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 5380 €/m²

ARETÉ REAL - PREDAJ RODINNÉHO DOMU S BAZÉNOM, MODRA, FERDINANDA PÍSECKÉHO

Reality Modra

Rodinný dom | Ferdinanda Píseckého | 114 m²

Kúpte si rodinný dom v kľudnej lokalite obklopenej prírodou. A to ticho! Exkluzívne len u nás!

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Modra

391,400 € 3433 €/m²

Areté real- Predaj apartmánu pred dokončením v krásnom prostredí, Pavčina Lehota

Reality Pavčina Lehota

Apartmán | 26 m²

Na predaj apartmán pred dokončením – Pavčina Lehota (pri Jasnej) Ponúkame na predaj moderný ap

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Pavčina Lehota

136,000 € 5231 €/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ 4-IZBOVÉHO MEZONETOVÉHO BYTU SO ZÁHRADKOU A PARKOVANÍM V CENTRE MESTA, PEZINOK, HOLUBYHO

Reality Pezinok

4 izbový byt | Holubyho | 137.57 m²

Bývajte v priamom centre mesta, v 4-izbovom mezonetovom byte v uzavretom meštianskom dvore a od

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Pezinok

319,900 € 2325 €/m²

ARETÉ REAL - PREDAJ NOVOSTAVBY PRIESTRANNÉHO RODINNÉHO DOMU S DVOJGARÁŽOU, KAPLNA

Reality Kaplna

Rodinný dom | Kaplna | 235 m²

BÝVAJTE V RODINNOM DOME S VEĽKORYSOU VÝMEROU POZEMKU, DOMU AJ GARÁŽE. Exkluzívne len u nás! Na

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kaplna

389,900 € 1659 €/m²

Areté real - Predaj garsónky s veľkorysou výmerou, preskleným balkónom a pivnicou na Pezinskej ulici v Senci s rýchlym napojením na BA

Reality Senec

Garsónka | Pezinská | 35 m²

Ponúkame na predaj garsónku s veľkorysou výmerou a preskleným balkónom v novostavbe na Pezinske

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Senec

142,000 € 4057 €/m²

Areté real - Predaj nadštandardného apartmánu LUX s krbom a garážovým státím v rezorte Hrabovo, Ružomberok

Reality Ružomberok

Apartmán | Hrabovská dolina | 82.7 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný LUX apartmán v prestížnom rezorte Apartmány Hrabovo, situovano

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

297,000 € 3591 €/m²

ARETÉ REAL- PONÚKAME NA PREDAJ PRIESTRANNÝ, SLNEČNÝ 3 IZB.BYT S VEĽKOU TERASOU, VNÚTORNÝM PARKOVACÍM STÁTÍM, KOMOROU, V MALEBNEJ DEDINKE SLOVENSKÝ GROB

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | Koceľova | 76.52 m²

Areté real- V zastúpení klienta Vám ponúkame veľmi pekný, tehlový 3 izbový byt s veľkorysou vým

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

235,000 € 3071 €/m²

Reality Pezinok

4 izbový byt | Holubyho | 109.32 m²

Bývajte v priamom centre mesta, v 4-izbovom mezonetovom byte v uzavretom meštianskom dvore s pa

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Pezinok

299,900 € 2743 €/m²

Koliba „Pod Vachmajstrom": Luxusný 5-izbový byt s 3x terasou s panoramatickým výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Pod Vachmajstrom | 340 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj luxusný 5-izbový byt na ulici Pod Vachmajstrom. Byt je

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,200,000 € 3529 €/m²

NA PREDAJ | 5 izbový dom s dvoj garážou, I. Olbrachta - Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | I. Olbrachta | 335 m²

Ponúkame vám vo výhradnom zastúpení klienta luxusný 5 izbový dom situovaný na konci v súkromnej

Publikované: 16.07.2022 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Trenčín

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | BALI - Jedinečná investičná príležitosť – Apartmán s bazénom v Canggu

Reality Indonézia

Apartmán | Indonézia

Spol. ZAJO Reality vám ponúka Jedinečnú investičnú príležitosť na Bali, vlastniť Luxusný apartm

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 31.03.2025
Byty na predaj

125,000 € 2404 €/m²

NA PREDAJ I 3-IZBOVÝ BYT VILA NIZZA I NOVOSTAVBA - TRENČIANSKE TEPLICE

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Šrobárova | 86 m²

V exkluzívnom projekte Vila Nizza, situovanom v srdci kúpeľného mesta Trenčianske Teplice, ponú

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

195,000 € 2267 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | BALI - Jedinečná investičná príležitosť – Apartmán s balkónom v Canggu

Reality Indonézia

Apartmán | Indonézia

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 31.03.2025
Byty na predaj

115,000 € 1983 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30407)
Rodinné domy na predaj (23129)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie