Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 118 m²
Ponúkame na predaj nový nebytový priestor (NP) o výmere 118,5 m2 + loggia (39 m2), vhodný na ka
299,900 € 2542 €/m²
3 izbový byt | Plynárenská | 117.79 m²
Luxusný 3 izbový byt, rozloha 117,79 m² s balkónom a lodžiou. Popis / Štandardy Nachádza sa v n
900,000 € 7641 €/m²
Rodinný dom | pod slavínom | 435 m²
Predmetom ponuky je predaj rodinnej vily, ktorá sa nachádza v BA I, Starom Meste, pod Slavínom
Info v RK
Iný objekt na bývanie | Marhuľová | 178 m²
Lokalita • Senec – časť Malý Biel, ulica Marhuľová (Gaštanová alej) • Dobrá dostupnosť z D1 a k
280,000 € 1573 €/m²
Rodinný dom | Strojnícka | 440 m²
Predmetom ponuky je stavba s pozemkom, ktorá bola kolaudovaná ako rodinný dom a kancelárie. N
930,000 € 2114 €/m²
Garáž | 14.7 m²
NA PREDAJ priestranné PARKOVACIE MIESTO v garážovom a zároveň bytovom dome na adrese SVÄTEJ ROD
30,490 € 2074 €/m²
Rodinný dom | 593 m²
Ponúkame na predaj moderný bungalov – novostavba v obci Geča, Obecná ulica Ponúkame na predaj
385,000 € 649 €/m²
3 izbový byt | Šemša | 91.8 m²
**NOVOSTAVBA BYTU A 5-3, ŠEMŠA, KOŠICE OKOLIE** Ponúkame na predaj útulný 3-izbový podkrovný
235,000 € 2179 €/m²
Garáž | 14.7 m²
30,490 € 2074 €/m²
Garáž | 18 m²
Na predaj úplne nová GARÁŽ PRI TEPLÁRNI na ulici Teslová s vlastným pozemkom v mestskej časti K
28,990 € 1611 €/m²
3 izbový byt | 73 m²
Na predaj moderný 3-izbový byt v Šemši – novostavba s výbornou dostupnosťou do Košíc Cena: 197
197,000 € 2699 €/m²
Rodinný dom | 370 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj novostavbu samostatne stojaceho rodinného domu B3 na
399,000 € 1041 €/m²
Rodinný dom | 380 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj novostavbu samostatne stojaceho rodinného domu A2 na
399,000 € 1013 €/m²
3 izbový byt | Šemša | 73 m²
NOVOSTAVBA BYTU A 1-2, ŠEMŠA, KOŠICE OKOLIE Ponúkame na predaj útulný 3 izbový prízemný byt s
215,000 € 2397 €/m²
3 izbový byt | Šemša | 73 m²
NOVOSTAVBA BYTU A 3-3, ŠEMŠA, KOŠICE OKOLIE Ponúkame na predaj útulný 3-izbový byt na druhom
197,000 € 2397 €/m²
Rodinný dom | 390 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj novostavbu samostatne stojaceho rodinného domu A3 na
389,000 € 962 €/m²
Rodinný dom | 400 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj novostavbu samostatne stojaceho rodinného domu A1 na
389,000 € 938 €/m²
Rodinný dom | 382 m²
MODERNÉ BÝVANIE V SRDCI MALEJ IDY: 4-izbová novostavba s krbom a nízkymi nákladmi Hľadáte ideá
550,000 € 612 €/m²
2 izbový byt | Šemša | 48.8 m²
NOVOSTAVBA BYTU A 2-5, ŠEMŠA, KOŠICE OKOLIE Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt na prvo
140,500 € 2664 €/m²
2 izbový byt | Šemša | 45.4 m²
NOVOSTAVBA BYTU A 2-3, ŠEMŠA, KOŠICE OKOLIE 140 500 € Ponúkame na predaj útulný 2-izbový by
140,500 € 2687 €/m²
Rodinný dom | 98 m²
Na predaj moderný rodinný dom v Klobušiciach – nová ulica, kvalitné vyhotovenie. Ponúkame na
345,000 € 3520 €/m²
Rodinný dom | Chalúpkova | 114 m²
4-izbový rodinný dom v tichej časti Dubnice nad Váhom – novostavba s moderným riešením Ponúkam
Info v RK
2 izbový byt | Bolešov | 55.19 m²
Ponúkame Vám na predaj moderný 2 izbový byt v Bolešove. Úžitková plocha bytu je 55.19m2 ( vrá
126,223.22 € 2399 €/m²
2 izbový byt | Bolešov | 56.11 m²
Ponúkame Vám na predaj moderný 2 izbový byt v Bolešove. Úžitková plocha bytu je 56.11m2 ( vrá
128,429.84 € 2399 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.