RIVERS | 4i_ 2-0.9 v projekte VILLA RUSTICA - TERASY II. ETAPA

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 119.93 m²

Apartmán sa nachádza v novom projekte VILLA RUSTICA - TERASY. Ide o štvorizbový apartmán + KK n

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

567,267 € 4730 €/m²

Predáme rodinný dom na Záhorí s vnútorným bazénom, garážou pre 4 autá a domčekom pre návštevy.

Reality Gbely

Rodinný dom | Gbely | 450 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Gbely, Gbely. Plocha: úžitková 450m2, pozemku 2000m2.Stav

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 27.05.2025
Domy na predaj Gbely

385,000 € 856 €/m²

Potrebujete bývať a podnikať na jednom mieste? Račianska ul. - projekt GUTHAUS

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 118 m²

Ponúkame na predaj nový nebytový priestor (NP) o výmere 118,5 m2 + loggia (39 m2), vhodný na ka

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 2542 €/m²

Veľký, 3 izbový byt s parkovaním v projekte "City Park Ružinov" na Plynárenskej ul. v Bratislave II, Ružinov - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 117.79 m²

Luxusný 3 izbový byt, rozloha 117,79 m² s balkónom a lodžiou. Popis / Štandardy Nachádza sa v n

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 23.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

900,000 € 7641 €/m²

Nová vila s krásnym výhľadom pod bratislavským Slavínom na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | pod slavínom | 435 m²

Predmetom ponuky je predaj rodinnej vily, ktorá sa nachádza v BA I, Starom Meste, pod Slavínom

Publikované: 17.03.2023 Aktualizované: 18.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Dom na bývanie aj podnikanie v Senci, Malý Biel, Marhuľova ul.

Reality Senec

Iný objekt na bývanie | Marhuľová | 178 m²

Lokalita • Senec – časť Malý Biel, ulica Marhuľová (Gaštanová alej) • Dobrá dostupnosť z D1 a k

Publikované: 06.02.2024 Aktualizované: 19.02.2026
Domy na predaj Senec

280,000 € 1573 €/m²

Dom v BA II, Ružinove, vhodný na bývanie ako aj na podnikanie

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Strojnícka | 440 m²

Predmetom ponuky je stavba s pozemkom, ktorá bola kolaudovaná ako rodinný dom a kancelárie. N

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 28.04.2025
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

930,000 € 2114 €/m²

NOVOSTAVBA 3 IZBOVÉHO BYTU A 5-3, ŠEMŠA, KOŠICE OKOLIE

Reality Šemša

3 izbový byt | Šemša | 91.8 m²

**NOVOSTAVBA BYTU A 5-3, ŠEMŠA, KOŠICE OKOLIE** Ponúkame na predaj útulný 3-izbový podkrovný

Publikované: 12.12.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Šemša

235,000 € 2179 €/m²

NA PREDAJ PARKOVACIE MIESTO V GARÁŽOVOM DOME NA ULICI SVÄTEJ RODINY, KOŠICE DARGOVSKÝCH HRDINOV

NA PREDAJ priestranné PARKOVACIE MIESTO v garážovom a zároveň bytovom dome na adrese SVÄTEJ ROD

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

30,490 € 2074 €/m²

REZERVOVANÉ RODINNÝ DOM, OBECNÁ ULICA, GEČA KOŠICE OKOLIE

Reality Geča

Rodinný dom | 593 m²

Ponúkame na predaj moderný bungalov – novostavba v obci Geča, Obecná ulica Ponúkame na predaj

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Geča

385,000 € 649 €/m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

30,490 € 2074 €/m²

ÚPLNE NOVÁ GARÁŽ PRI TEPLÁRNI, PRE KOŠICE JUH A SÍDLISKO NAD JAZEROM

Reality Košice-Juh

Garáž | 18 m²

Na predaj úplne nová GARÁŽ PRI TEPLÁRNI na ulici Teslová s vlastným pozemkom v mestskej časti K

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Košice-Juh

28,990 € 1611 €/m²

NOVOSTAVBA 3 IZBOVÉHO BYTU A 3-2, ŠEMŠA, KOŠICE OKOLIE

Reality Šemša

3 izbový byt | 73 m²

Na predaj moderný 3-izbový byt v Šemši – novostavba s výbornou dostupnosťou do Košíc Cena: 197

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Šemša

197,000 € 2699 €/m²

NOVOSTAVBA 3 IZBOVÉHO BYTU A 1-2 ŠEMŠA, KOŠICE OKOLIE

Reality Šemša

3 izbový byt | Šemša | 73 m²

NOVOSTAVBA BYTU A 1-2, ŠEMŠA, KOŠICE OKOLIE Ponúkame na predaj útulný 3 izbový prízemný byt s

Publikované: 29.11.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Šemša

215,000 € 2397 €/m²

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU, UL. NEVÄDZOVÁ B3, MALÁ IDA, KOŠICE OKOLIE

Reality Malá Ida

Rodinný dom | 370 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj novostavbu samostatne stojaceho rodinného domu B3 na

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malá Ida

399,000 € 1041 €/m²

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU, UL. NEVÄDZOVÁ A2, MALÁ IDA, KOŠICE OKOLIE

Reality Malá Ida

Rodinný dom | 380 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj novostavbu samostatne stojaceho rodinného domu A2 na

Publikované: 27.09.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malá Ida

399,000 € 1013 €/m²

NOVOSTAVBA 3 IZBOVÉHO BYTU A 3-3, ŠEMŠA, KOŠICE OKOLIE

Reality Šemša

3 izbový byt | Šemša | 73 m²

NOVOSTAVBA BYTU A 3-3, ŠEMŠA, KOŠICE OKOLIE Ponúkame na predaj útulný 3-izbový byt na druhom

Publikované: 09.12.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Šemša

197,000 € 2397 €/m²

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU, UL. NEVÄDZOVÁ A3, MALÁ IDA, KOŠICE OKOLIE

Reality Malá Ida

Rodinný dom | 390 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj novostavbu samostatne stojaceho rodinného domu A3 na

Publikované: 27.09.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malá Ida

389,000 € 962 €/m²

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU, UL. NEVÄDZOVÁ A1, MALÁ IDA, KOŠICE OKOLIE

Reality Malá Ida

Rodinný dom | 400 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj novostavbu samostatne stojaceho rodinného domu A1 na

Publikované: 27.09.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malá Ida

389,000 € 938 €/m²

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU , MALÁ IDA, KOŠICE OKOLIE

Reality Malá Ida

Rodinný dom | 382 m²

MODERNÉ BÝVANIE V SRDCI MALEJ IDY: 4-izbová novostavba s krbom a nízkymi nákladmi Hľadáte ideá

Publikované: 16.05.2019 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malá Ida

550,000 € 612 €/m²

NOVOSTAVBA BYTU A 2-5, ŠEMŠA, KOŠICE OKOLIE

Reality Šemša

2 izbový byt | Šemša | 48.8 m²

NOVOSTAVBA BYTU A 2-5, ŠEMŠA, KOŠICE OKOLIE Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt na prvo

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Šemša

140,500 € 2664 €/m²

NOVOSTAVBA BYTU A 2-3, ŠEMŠA, KOŠICE OKOLIE

Reality Šemša

2 izbový byt | Šemša | 45.4 m²

NOVOSTAVBA BYTU A 2-3, ŠEMŠA, KOŠICE OKOLIE 140 500 € Ponúkame na predaj útulný 2-izbový by

Publikované: 02.12.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Šemša

140,500 € 2687 €/m²

Na predaj moderný rodinný dom v Klobušiciach – nová ulica, kvalitné vyhotovenie

Reality Ilava

Rodinný dom | 98 m²

Na predaj moderný rodinný dom v Klobušiciach – nová ulica, kvalitné vyhotovenie. Ponúkame na

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Ilava

345,000 € 3520 €/m²

Novostavba Rodinného domu v Dubnici nad Váhom na predaj, ulica Chalúpkova, odovzdanie 06/2026

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | Chalúpkova | 114 m²

4-izbový rodinný dom v tichej časti Dubnice nad Váhom – novostavba s moderným riešením Ponúkam

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

Info v RK

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8537)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Rodinné domy na predaj (23127)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Upresniť hľadanie