Pripravujeme.Predaj 2.izbového bytu v Troch Vežiach

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 65 m²

Realitná kancelária Byvo ponúka: Luxusný 2-izbový byt s loggiou a výhľadom na mesto v projekte

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 4908 €/m²

Nadštandardná 6-izbová dizajnová vila s bazénom a dvojgarážou

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Slnečná | 220 m²

Realitná kancelária BYVO ponúka na predaj nadštandardnú 6-izbová dizajnovú vila s bazénom a dvo

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

799,990 € 3636 €/m²

Na predaj investičná nehnuteľnosť lacnejšia ako garsonka v Bratislave.

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garsónka | Mýto pod Ďumbierom | 49.5 m²

Realitná kancelária Byvo ponúka na predaj:Exkluzívne predaj 3.iz.apartmánu v obci Mýto pod Ďumb

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

106,000 € 2141 €/m²

3-izbová rekreačná chata 61 m², privátna rekreačná zóna Jazero Vojka

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | 52 m²

BYVO reality ponúka na predaj 3-izbovú rekreačnú chatu 61 m² s vlastným mólom 16 m², v Privátn

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

222,222 € 4274 €/m²

Predaj moderný 4.izbový bungalov v Dunajskej Lužnej

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Zámočnícka | 115 m²

Byvo ponúka na predaj: Moderný 4-izbový bungalov s veľkou terasou v Dunajskej Lužnej – pokojná

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

319,990 € 2783 €/m²

Celoročne obývateľná chata s 247m2 pozemkom za cenu garsónky

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Nezadaná | 22 m²

BYVO ponúka na predaj útulnú celoročne obývateľnú chatku v záhradkárskej oblasti pri Zlatých pi

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

135,000 € 6136 €/m²

Moderný 4-izbový rodinný dom, 96,32 m² v tichej časti Alžbetinho Dvora

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottova | 96.32 m²

BYVO ponúka na predaj modernú časť 4-izbového dvojdomu v obľúbenej lokalite Alžbetin Dvor (Milo

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

Cena dohodou

Na predaj apartmán v obci Mýto pod Ďumbierom v štádiu holopriestor

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

99,990 € 2000 €/m²

Predaj novostavby rodinného domu typ bungalov vo Vysokej pri Morave

Reality Vysoká pri Morave

Rodinný dom | Veterná | 117 m²

Realitná kancelária Byvo ponúka na predaj: Novostavba 4izbový bungalov vo Vysokej pri Morave 35

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Vysoká pri Morave

279,990 € 2393 €/m²

Novostavba dizajnového domu Miloslavove

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Slnečná | 200 m²

Realitná kancelári Byvo Vám ponúka na predaj DIZAJNOVÝ moderný 5-izbový dom s veľkým bazénom v

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

595,000 € 2975 €/m²

Komerčný objekt na predaj v Zlatnej na Ostrove

Reality Zlatná na Ostrove

Objekt pre obchod | . | 129 m²

Výnimočná investičná šanca - z poverenia majiteľa ponúkame na predaj jedinečný objekt v Zlatnej

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Zlatná na Ostrove

76,000 € 589 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - Na predaj 2 novostavby pred dokončením

Reality Nesvady

Rodinný dom | . | 156 m²

🔥 IBA U NÁS – 2 NOVOSTAVBY, KTORÉ SA DLHO NEZOHREJÚ! 🔥 🏡 Okraj mesta Nesvady | ZNÍŽENÁ CENA 19

Publikované: 06.03.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nesvady

194,000 € 1314 €/m²

Na predaj novostavba rodinného domu v obci Čechy

Reality Čechy

Rodinný dom | 90 m²

IBA U NÁS: A-Z Reality s.r.o. ponúka na predaj novostavbu vo vyhotovení na komplet. - nachádz

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Čechy

154,000 € 1711 €/m²

Na predaj moderný 3 izbový rodinný dom v Hurbanove

Reality Hurbanovo

Rodinný dom | . | 90 m²

🏡 IBA U NÁS! A-Z Reality s.r.o. ponúka na predaj 2-podlažný rodinný dom v Hurbanove na pozemku

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Hurbanovo

169,000 € 1878 €/m²

Na predaj výstavba 2 novostavieb v obci Čechy

Reality Čechy

Rodinný dom | 90 m²

IBA U NÁS: Ponúkame výstavbu 2 novostavieb RD v stave holodomu alebo vo vyhotovení na komplet.

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Čechy

134,000 € 1489 €/m²

Garsónka v novostavbe Veže Brezovec

Reality Dolný Kubín

Garsónka | Ľudovíta Štúra | 34.31 m²

Ponúkame na predaj garsónku v projekte 'Veže Brezovec', skolaudovanom začiatkom tohto roka, sit

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

122,000 € 3556 €/m²

PRIPRAVUJEME DO PREDAJA: Novostavba RD neďaleko Horského parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Drotárska cesta | 214.23 m²

Pripravujeme do ponuky nadštandardnú novostavbu rodinného domu neďaleko Horského parku, kde sa

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

Dizajnovo zariadený rodinný dom s garážou a saunou - Čierna Voda

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Janka Kráľa | 161 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj moderný, technologicky nadštandardne vybavený 5-izbový rodinný do

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

480,000 € 2981 €/m²

Automation Testing title 232749288

Reality Medzilaborce

Reštaurácia | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 625761373

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

JEDINEČNÁ 3 IZB. NOVOSTAVBA S TERASOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova Chata | 93.32 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť vlastniť a užívať si apartmánový byt v jedinečnom prostredí Chrá

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

175,800 € 1884 €/m²

JEDINEČNÁ 2 IZB. NOVOSTAVBA S TERASOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Modra

2 izbový byt | Zochová chata | 82.62 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Modra

180,250 € 2182 €/m²

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | Zochová chata | 93.32 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

216,300 € 2318 €/m²

Neibrs | 4 - izbový priestranný byt na najvyššom poschodí v projekte Slnečnice – Viladomy.

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Fialová | 136.64 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj jedinečný 4 - izbový priestranný byt na najvyššom p

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

537,900 € 3937 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmán v Budve

Reality Čierna Hora

3 izbový byt | Čierna Hora

Moderný a príjemný byt s veľkosťou 76 m2, približne 10 minút chôdze od piesočnatej pláže. Byt

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj

257,000 € 3382 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (737)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30391)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Rodinné domy na predaj (23111)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Upresniť hľadanie